Logo
0 800 30 11 77
Лiкарь Наумова Катерина Михайлівка олень внимательная и хороший доктор Огромное спасибо
Мартиненко
Біла Церква, 01.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Наумової Катерини Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Чернявській Марині Вікторівні, медичній сестрі Оксані, лікарям Кретовській Наталії Валеріївні та Наумовій Катерині Михайлівні. Дякую за ваш професіоналізм, за відданість своїй професії та дбайливе ставлення до пацієнтів, завдяки таким фахівцям змінюється негативне ставлення до медичного закладу, яке у мене склалося рік тому після лікування у лікаря Скакун Т.М.
Валентина
Біла Церква, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентина. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася на УЗД 30.12 на 13:20 до Наумова Катерина Михайлівна сказати, що я в шоці це нічого не сказати сама також працюю лікарем, весь час посміювалися разом з медсестрою і писала якісь записки на папері 13:45 медсестра вийшла і потім як я дізналася записала мене на консультацію, про ціну прийому я знала завчасно бо попередили консультанти як наслідок , щоб я заплатила їм більше вони просто додали консультацію до УЗД як окрему послугу, кол центр обіцяв пояснити , але нічого не відбулося і я там розумію це стабільна схема, в мене питання на скільки легко обдурювати людей і таким чином заробляти гроші
Анжела
Біла Церква, 10.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжело. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження. Нами було перевірено інформацію по ситуації та відповідність вартості наданих послуг. Перепрошуємо за дискомфорт під час звернення до клініки. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Ми раді, що вона Вами прийнята та питання вирішене. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все сподобалось, персонал привітний. Лікар чудовий, уважний, рекомендую.
Лукашенко Юлія
Біла Церква, 18.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось, приємний персонал та лікарі. Всі дбайливо ставляться до пацієнтів.
Анна
Біла Церква, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За жіночим здоров‘ям потрібно слідкувати кожній жінці,я впевнилась в цьому ,як ніхто Звернулась з цим питанням в ОнКлінік,так як в одному місці можна отримати і консультацію, і пройти аналізи,а також зробити необхідні обстеження Приймала лікарь—Наумова Катерина Михайлівна—чуйна,уважна, тактовна та ввічлива Прийом відбувся вчасно,все сподобалось (адміністратори дуже приємні ) Вже порекомендувала Вас знайомим 😍❤️
Вікторія
Біла Церква, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Наумової Катерини Михайлівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
При вході у клініку завдяки доброзичливим та усміхненим адміністраторам тривога змінюється спокоєм. У відділенні гінекології лікар Катерина Михайлівна уважно вислухала щодо мого звернення, чуйно та обережно проводить обстеження, задаючи тим часом влучні запитання. Професіоналізм лікаря допоміг впоратись з хвилюванням та повністю довіритись лікарю.
Дар'я Олександрівна
Біла Церква, 27.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є Олександрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем та результатом звернення до Наумової Катерини Михайлівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня ,у мене свербіж ,печіння , так як у мене часто буває кандидоз то я завжди пила фуцис 1 таблетки було достатньо завжди ,а зараз випила так само ,не допомогло ,почала ставити клотримазол також без ефектно ,хочу у вас запитати з якої свічки клотримазола або таблетки фуцис починається ефект ?
Світлана
Біла Церква, 24.09.2023
Оцінка:
...
Біла Церква, 08.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відгук від 15.06 (оновлено): отримала результати аналізу: "Цитограма відповідає запаленню з ознаками бактеріального вагінозу". Професіоналізм лікаря потрапляє під сумнів і виникає питання: то лікар під час обстеження цього не помітив? Адже при огляді мені сказали, що все добре (саме таку відповідь на моє запитання про стан здоров*я лікар визначив як достатньою)
Олена
Біла Церква, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Додаткові лабораторні та інструментальні методи дослідження існують тому, що не всю патологію можна визначити тільки за візуальним оглядом. Лабораторні дослідження проводяться з допомогою спеціального обладнання, яке неможливо ототожнювати з неозброєним людським оком. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Зичимо Вам міцного здоров'я і завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це найгірша клініка, яку я будь-коли відвідувала. Під час запису вказується вартість прийому, а потім виставляють рахунок вдвічі більший, взяття аналізів не входять до вартості прийому лікаря і за них іде окрема плата. Такого ніде немає. Обслуговування тут зовсім не європейське, а візит до лікаря нагадує радянський медогляд: взяли мазки на аналізи і виставили рахунок. Про результат обстеження треба було випитувати, а письмового заключення лікар взагалі не надав. Навіть у державних поліклініках записується історія хвороби у картку, а тут лише видали перелік послуг з цінами
Олена
Біла Церква, 15.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. В нашій клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно з затвердженим прайсом та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Після консультації пацієнт отримує консультативне заключення з рекомендаціями лікаря. У даному випадку сплата проводилася за фактично надані послуги та пацієнт отримав консультативне заключення фахівця. Зазначаємо, що кожен пацієнт має право вільно обирати найбільш прийнятну для себе клініку за якістю сервісу та вартістю послуг. Бажаємо здоров'я. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую Тимощенко Олені Володимирівні за уважне ставлення та комплексний підхід. Чудова лікар і дуже приємна людина. Все без зайвих призначень. І завжди на зв'язку, що немало важливо.
Людмила
Біла Церква, 07.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Тимощенко Олени Володимирівни. Нам приємно, що Ви високо відзначили професіоналізм лікаря та задоволені результатом звернення. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.