Ми є ВПО і для нас не передбачено знижок. Хотілося б щоб їх передбачили для таких людей. Все інше сподобалося.
Ірина
Біла Церква, 06.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Нам важливо знати зворотній зв'язок від наших реальних пацієнтів. Актуальна інформація про наявну додаткову лояльність розміщена на нашому офіційному сайті onclinic.ua, наразі іншого не передбачено. Зичимо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за чудове та якісне лікування)))дуже чудовий і привітний персонал)))і величезне дякую лікарю дерматологу Скакун Тетяні Миколаївні за професійне лікування)))
Вікторія
Біла Церква, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за неодноразові відгуки про роботу наших клініки та спеціалістів. Нам приємно знати, що Вам сподобалось обслуговування у клініці, а головне - що Ви повністю задоволені результатом лікування. Завжди будемо раді Вас бачити у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже незадоволений роботою відділення. Я розумію, що зараз тяжкий час і є складності с постачанням електроенергії, але це не може бути аргументом того, щоб не попередити клієнта о неможливості лікування тим чи іншим приладом. Звичайно при процедурах лікування потрібно світло (струм в розетці), але якщо ви приймаєте пацієнтів і берете за це гроші, надайте необхідний сервіc, або зачиняйтесь. А то схема дуже непогана - до вас їде пацієнт в надії на лікування та витрачає свій час та гроші на бензин (поїздка здалеку) , а ваші працівники його відшивають аргументуючи тим що нема світла. Так навіщо ви записуєте на прийом? Чим ви займаєтесь? Озвучте всі можливості поліклініки завчасно, щоб не витрачати часу на відвідування поліклініки. У вас є для цього адміністратори, щоб розмовляти с клієнтами і надавати їм інформацію у ПОВНОМУ обсязі - телефону працюють навіть коли вимикають світло. По підсумку - витрачено пів дня на те щоб доїхати, приблизно 800 грн на витрати на бензин та відвідуванню лікаря - 350 грн, а результата ніякого нема, тому що світла нема, ще й прилетіло в мій адрес, що "чого я взагалі хочу, зараз війна і літають бомби" - дуже крутий аргумент замість вирішування питань компетенції вашої лікарні. Невже так складно розмовляти с клієнтами та попереджувати їх за можливі форсмажори?! І головне питання, чому у вас в лікарні всі думають за себе, а на пацієнта та на його витрати начхати?
Степан
Біла Церква, 08.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Степан. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми ведемо предметний розбір ситуації тільки особисто з пацієнтом клініки, наразі яким Ви не є. Якщо у реального пацієнта є конкретні претензії до клініки або лікарів - можна особисто звертатись до Служби контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми залюбки допоможемо у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у наших клініках. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємне спілкування, все розумно пояснили, якщо потрібно, заспокоюють. Рекомендую лікаря проктолога Бабак Миколу Володимировича. Дуже задоволена.
Мар'яна
Біла Церква, 17.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мар'яно. Вдячні Вам за відгук та висловлену думку. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря. Бажаємо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, я була у вас на прийомі поставили діагноз псоріаз, здавала аналізи, Ви сказали, що все добре, потрібно звернутися до гінеколога, звернулася теж здавала аналізи і теж аналізи в порядку. Користувалася лосьйоном Елоком 6 днів, і кремом дермовейт, місяць зміни були, а ось пару днів назад знову появилося почервоніння та корочки. Підкажіть, що робити в даній ситуації?
Альона Женжера
Біла Церква, 10.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. На жаль, ми не змогли зв'язатись з Вами телефоном - абонент недоступний. Для продовження діалогу просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найжахливіший Центр у якому я був, обдирають до нитки. Зайшов зняти шви, погодився на перев'язку, припускав, що це серйозний заклад, а там виявилися сидять шахраї, які за зняття швів і ліплення двох пластирів здирають 780 грн. Нікому не раджу сюди ходити. Ще й з приводу цінника ставлять перед фактом після роботи і дописують консультацію якої я не потребував. Краще вже звертатися до місцевих поліклінік де вас за таку ціну на руках носитимуть, а не обдиратимуть у десятикратному розмірі!!! Якби можна було поставити нуль, я б його поставив не замислюючись! А лікар (чоловік), як тільки я почав розбиратися чому така ціна втік з кабінету і не повернувся! Тому хто до своїх коштів ставиться трепітно, раджу оминати це місце стороною.
Сергій
Біла Церква, 04.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що оплата за надані послуги проведена коректно згідно затвержденого прайсу. Зазвичай пацієнти свідомо обирають користуватись або ні платними медичними послугами, оплата проводиться в добровільному порядку. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Зичимо міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре.
Андрій
Біла Церква, 28.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Вдячні за вашу думку, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
чудові спеціалісти, звертаюсь регулярно, особливо відділення гінекології
Вікторія
Біла Церква, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова нашим спеціалістам. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скакун Тетяна Миколаївна висококваліфікований лікар, з глибоким поглядом до етіології захворювання та дорогоцінним досвідом роботи! Найкращий лікар своєї спеціалізації в місті і далеко за його межами. Допомогла знайти причину, про яку навіть не думали заслужені "професори" із Саксаганського 72 та інших приватних топ-закладів Києва. Велика Вам вдячність за кваліфіковану допомогу і доброзичливе відношення!
Андрій
Біла Церква, 20.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрій. Дякуємо Вам за відгук та висловлену думку про нашого лікаря Тетяну Миколаївну. Згодні з Вами, лікар має великий клінічній досвід по своїй спеціалізації та за роки праці допомогла багатьом людям у вирішенні проблем зі здоров'ям. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олеся
Біла Церква, 11.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку ОН Клінік до лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича. Хочу висловити велику подяку за надане мені лікування. Лікар дуже уважний, відповідальний, доброзичливий та чуйний. Постійно цікавився моїм самопочуттям. Це дійсно лікар професіонал своєї справи. Лікар від Бога!!! Весь персонал клініки дуже привітний та людяний. Бажаю міцного здоров‘я, мирного неба і успіхів у Вашій нелегкій праці!
Альона
Біла Церква, 30.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Альона. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та щирий відгук. Нам важливо знати думку пацієнтів про обслуговування та лікування у нашій клініці. Рекомендуємо дотримуватись рекомендацій лікаря та не забувати про профілактичні огляди, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Абсолютно некомпетентні лікарі, які зробили операцію без призначення аналізів, через деякий час знадобилася повторна операція, бо лікар не прооперував до кінця, погіршився стан, звернулися повторно в клініку, після огляду, лікар призначив ще одне втручання, яке потрібно зробити після наслідки попередньої операції... Одразу запропонували залишити завдаток, бо наступний прийом буде оплачувалися додатково... Лікування, яке мало обійтися до 8000 грн з ліками, вийшло в сумму в 16000 грн... Не рекомендую...
Сергій
Біла Церква, 09.07.2022
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі