Відгук від Анастасія 28.08.2020

Люди, які бажають сходити на прийом до гінеколога Перехрест О. В., подумайте про це дуже багато разів. Цей лікар, не те що не вилікує вас, він навіть не в змозі поставити правильний діагноз і призначити лікування. Призначення безглуздих аналізів, кілька найменувань антибіотиків, свічок, таблеток, тільки погіршать вашу проблему. Точно також і було зі мною, проходила до неї 3 місяці, а вона не в змозі була виявити мою проблему, втратила купу часу і грошей, а найголовніше, що стан ще більше погіршився.
Анастасія
Харків, 28.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що кожен лікар, приймаючи рішення по веденню лікувального процесу, несе відповідальність і грунтується на об'єктивних клінічних даних. Пацієнт має право на вільний вибір лікаря та медичної установи і на свій розсуд може погоджуватися чи ні з думкою лікаря у виборі тактики лікування. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Перехрест Оксана Володимирівна

Записалася на консультацію і УЗД до гінеколога. Доктор дуже спішно і не виразно все розповіла, після огляду 20 хвилин вносила дані в комп'ютер. Консультації як такої я не отримала. Ухил тільки на здачу аналізів. У клініці орієнтир розкрутити пацієнтів на гроші, більше їх не цікавить нічого. Все поставлено на конвеєр....
Настя , 03.08.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки