Logo
0 800 30 11 77

Відгук від Даріна 31.03.2024

Минулого року лікувала кісту в цій клініці у Чабаненко Інга Гієвна, все було начебто нормально. Цього року звернулася можна сказати з тією ж самою проблемою, відсутність жіночих днів. Зробила УЗД і воно показало, що кіста вже на лівому яєчнику. Звернулася назад до Чабаненко Інги Гієвни. кіста була незначних розмірів. але мені порекомендував лікар прокапаться. перший мінус почався, коли мені обкололи руки 9 разів (3 мед. сестри) і сказали, що це їх проблема, а моя. Хоча мені попадалася через день - два (мед. сестра яка відразу знаходила вену) і я відчувала біль! Сестри )і сказали, що це не їхня проблема, а моя .Хоча мені траплялася через день-два(мед.сестра яка відразу знаходила вену і я не відчувала болю!(Мені кололи хворобливі препарати )при цьому всі руки були сині, з гематомами та набряклі.Після призначених таблеток ,я написала лікарю та просила ,які мої подальші дії ,лікар проігнорував.Після завершення таблеток ,в мене пішли жіночі дні та йшли вони більше 7 днів,що мене сильно налякало. Я звернулася до лікаря, вона назад проігнорувала, через кілька днів я назад написала, на що вона сказала скинути їй УЗД, я скинула, запитала, які ще препарати приймаю. я поставила конкретне запитання, нічого страшного в цьому немає, на що вона відповіла, що немає. сказала зробити тест на вагітність, він нічого не показав, сказала далі приймати Тазалок, але кров так і йшла, на що вже піднялася паніка, так як 14 днів ідуть не перестаючи. Написала знову лікарю запитавши яке зробити потрібно узі бо я дуже налякана !На що лікар навіть не відреагувала !Я звернулася до ногам гінекологів і всі підтвердили маткова кровотеча ,яке йде протягом 3х тижнів !Здала аналізи які стали гіршими ніж були до цього .Посадили мені печінку цими ліками !Недбале відношення ,хоча душа лягла до цього гінеколога ,але я дуже розчарована .Деньги висмоктали ,а лікувати не лікували а тільки гірше зробили !
Даріна
Оцінка:
Доброго дня, Даріно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що звернення до клініки було дискомфортним для Вас і перепрошуємо за ситуацію. Лікар під час прийому проводить профільний огляд та надає рекомендації щодо подальшої тактики. Для оцінки стану пацієнта в динаміці лікування лікар призначає рекомендований візит, що було і в даному випадку. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Чабаненко Інга Гієвна

Регулярно спостерігаюся у Чабаненко Інги Гієвни дуже задоволена, грамотний фахівець, уважна, призначає хороші препарати, допомагає вирішити будь-яку проблему.
Ксения Солейл , 14.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Чабаненко І.Г. Дуже приємний лікар. Зазвичай коли йдеш до гінеколога то важливо не лише професіоналізм, а і уважність та чуй...
Марина , 19.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Потрапила до лікаря-гінеколога по відгукам з інтернету і залишилася дуже задоволена. Чабаненко Інга дуже кваліфікований лікар, як на мене. Дуже уважна і відразу...
Тетяна , 01.03.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Чебаненко Інга Гієвна лікар, який має досвід та відчуття, що ти в надійних руках. Дякую за турботу про пацієнтів.
Валентина , 26.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобався гінеколог Чебаненко Інга Гієвна, привітлива, все детально розповідає доступною мовою, кваліфікований та чуйний спеціаліст.
Наталія , 13.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Я була сьогодні на огляді у дуже професійного лікаря-гінеколога Чабаненко Інги Гієвни. Я залишилася дуже задоволеною її привітністю, професіоналізмом і окреме с...
Антоніна , 21.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Мені дуже сподобалась лікар Чебаненко Інга Гієвна, компетентно провела огляд та призначила потрібні аналізи, дала рекомендації.
Тетяна , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже приємна лікар Чебаненко Інга Гієвна, консультація сподобалася. Лікар на звʼязку, це дуже звучно, коли маєш можливість спитати.
Наталія , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була на консультації у гінеколога Чебаненко І.Г. Дуже сподобався фахівець, детально проконсультувала і дала багато позитивних рекомендацій! Також відвідувала к...
Марина , 21.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Одесі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.