5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Я дуже довго відкладав рішення про лікування геморою через страх і нерішучість, але якби знав, що лікування не таке болісне як я його собі уявляв і Анна Анатоліївна постійно мені про це говорила) то прийшов і вилікував би його раніше! Лікар - ТОП! Велике Вам спасибі, Анна Анатоліївна!
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Лікар абсолютно не компетентна. На прийомі не було надано професійної консультації та першої допомоги. Назначила купу аналізів, які не відповідають моїм проблемам.
Лікар:
Дюльдєва Тетяна Анатоліївна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за вибір клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що запропонована лікарем лікувально-діагностична тактика повністю коректна і відповідає вимогам чинних протоколів МОЗ по даній патології. Консультативне заключення видано. Для досягнення бажаного результату рекомендуємо дотримуватись всіх призначень лікаря і очікуємо на наступному візиті. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від клініки залишилися дуже позитивні враження. При цілком доступних цінах тут дійсно високий рівень обслуговування. Увесь персонал — уважний, привітний і професійний. Видно, що фахівці добре знають свою справу: усе організовано спокійно, злагоджено та з турботою про пацієнтів. Створюються максимально комфортні умови, завдяки чому навіть хвилюючі процедури та прийоми проходять набагато легше.
Мені довелося побувати у різних лікарів, і після кожного прийому, процедури чи операції залишалося відчуття спокою та впевненості, а я завжди йшла з піднесеним настроєм. Це рідкість для медичних закладів.
Єдиний момент, який хотілося б покращити, — робота сервера та загальної системи. У періоди навантаження виникають затримки, через що складніше і співробітникам, і пацієнтам. Особливо шкода дівчат на рецепції: видно, що вони стараються з усіх сил, але технічні збої створюють зайвий стрес і для персоналу, і для відвідувачів. Якщо налагодити цю частину роботи, комунікація стане набагато швидшою та комфортнішою, а загальна атмосфера — ще кращою.
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за високу оцінку роботи нашої команди та затишну атмосферу клініки. Для нас важливо, що Ви довіряєте турботу про своє здоров'я нашим спеціалістам. Нам приємно знати, що кожного разу під час відвідування Ви почувалися спокійно й впевнено та залишали клініку у позитивному настрої. Наша команда завжди прагне поєднувати високий професіоналізм із турботою про кожного пацієнта. Щиро вдячні, що Ви обираєте нас. Ми цінуємо конструктивний зворотний зв'язок, завдяки чому можемо покращувати якість обслуговування наших пацієнтів. Залишаємося поруч з Вами. Раді бути Вашою надійною опорою у питаннях здоров'я. Завжди готові підтримати і допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Страждав 10 років, купа свічок, мазі і всілякої "народної медицини", нічого не допомогло. Навіть звертався в місцеву державну лікарню, це габела повна, промучали запихавши "радянський зонд" з лампою накалювання, що тепло від лампочки відчувається "торпедним отвором", в результаті нічого не вилікували плюс додалось небажання звертатись за допомогою. Знайомі, які теж пережили геморрой порекомендували звернутись в цю клініку. Вирішив спробувати бо проблема нікуди не дівалась та й краще не ставало, Розпитував в якій клініці були, в якого лікаря, що і як, скільки коштує. Все з'ясувавши записався на прийом до Олександра Ігоровича, якого рекомендували, це м'яко кажучи небо і земля з тим, що було в місцевій лікарні. Таке враження, що лікар сам пережив усі стадії цієї недуги і знає всі відчуття які ти перживаєш. Стадія була вже 3-4, гемороїдальні шишки великі, кровоточили часто. Назначили операцію, ну я в принципи на інше і не розраховував, так як дотягнув до останнього. Пройшло все норм, лікар з командою молодці, супроводжують, пояснюють все, що буде, як, коли, тут буде так, а тут так. Пару тижнів після операції треба перетерпіти, ну це зрозуміло. Післяопераційні огляди для мониторингу загоєння ран здійснюються постійно, за тебе реально переживають. Рекомендую не затягувати, і не боятися це не радгоспівська лікарня з пенсіонерами в структурі, які вже ледь ходять і застрягли в 90-х роках з обладнанням, тут все швидко й надійно, я задоволений. шкодую лише, що раніше не звернувся.
Хочу виразитии слова вдячності Наталіі Олександрівні за якісну допомогу . Все добре пояснила, заспокоі́ла. Звернулися до неі за рекомендацією і не жалкуємо. Всім радимо.
Дуже приємна людина, усе добре пояснила й порадила класні засоби.
Лікар:
Акимова Вікторія Валеріївна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно знати, що консультація була інформативною та корисною і Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Анно Ігорівно,дуже Вам дякую за уважність,чуйність та професіоналізм.
Прийом пройшов просто чудово,я залишилась задоволена на всі 100%)
Успіхів Вам💓
Лікар:
Кіча Анна Ігорівна
Хочу подякувати Паливоді Ларисі Володимирівні, лікарю гінекологу. Дуже чуйна, добра та неймовірна людина, дуже допомогла мені. Дякую, від всього серця. Також дякую Головченко Володимиру Івановичу, лікар УЗД та дівчаткам асистентам. Бажаю Вам міцного здоров'я.
Доброго дня, Аліно. Дякуємо за Ваш відгук, щирі слова подяки та побажання. Нам приємно, що Ви відзначили високу кваліфікацію наших лікарів. Наша команда завжди прагне поєднувати високий професіоналізм із турботою про пацієнта, щоб Ви почувалися затишно. Залишаємося поруч з Вами. Раді бути корисними та завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний та турботливий лікар, допомогу повернутись до нормального образу життя
Лікар:
Круц Сергій Миколайович
Доброго дня, Іване. Дякуємо, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за відгук, ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалось відношення лікаря, вислухав, надав зрозумілі відповіді. Консультація пройшла належним чином.
Лікар:
Єрошенко Ігор Олександрович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за відгук та Вашу довіру. Ми раді, що консультація у нашого лікаря виправдала Ваші очікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік