Лікування катаракти в Харкові

Катаракта – це помутніння кришталика, яке може бути частковим або повним. Патологія може розвиватися в чоловіків і жінок у будь-якому віці, буває й у дітей. Однак у більшості випадків вона виникає в людей похилого віку. Як правило, розвитку хвороби сприяють малорухливий спосіб життя, ендокринні розлади, цукровий діабет, а також травми очей і тривале приймання лікарських препаратів.

Причини виникнення катаракти

Основною причиною розвитку захворювання є старіння організму. Однак поява аномалії може бути обумовлена генетичною схильністю або вродженою патологією (хромосомними порушеннями, внутрішньоутробними вадами розвитку). Провокуючими факторами виступають інфекційні та «очні» хвороби, незбалансоване харчування, шкідливі звички (зокрема, вживання спиртних напоїв). Департамент охорони здоров'я штату Нью-Йорк попереджає, що тривале паління сприяє виникненню вікової катаракти, а також інших захворювань очей (глаукоми, сухого ока).

До симптомів катаракти відносять:

  • зниження гостроти зору (виникнення відчуття розмитості, роздвоєння предметів);
  • недостатню контрастність, у тому числі бляклість передачі кольору;
  • зміну кольору зіниці;
  • наявність сліпучих ореолів навколо яскравих об'єктів.

Установити правильний діагноз може тільки лікар-офтальмолог після обстеження зорової системи. Як правило, пацієнтові призначають візометрію (визначення гостроти зору), тонометрію (вимірювання внутрішньоочного тиску), периметрію (дослідження полів зору), а також офтальмоскопію (огляд очного дна). За необхідності лікар може направити на додаткові дослідження (наприклад, УЗД очей).

Лікування катаракти в Харкові

Пройти якісне обстеження з метою уточнення діагнозу катаракти в Харкові в дітей і дорослих можна у відділенні офтальмології «ОН Клінік Харків». Якщо не лікувати патологію, наслідки катаракти можуть бути серйозними. Це обмеження життєдіяльності та працездатності людини через зниження гостроти зору, що призводить до погіршення якості життя. Ігнорування помутніння кришталика може призвести до сліпоти.

Профілактика катаракти

На жаль, катаракта в дітей і дорослих не піддається лікуванню медичними препаратами або оптичними засобами корекції. У дітей особливо важливе її раннє виявлення з метою подальшого правильного розвитку функцій зорового аналізатора. Спостереження та методи лікування підбираються суворо індивідуально та залежать від багатьох факторів.

Запишіться на прийом до офтальмолога в медичний центр «ОН Клінік Харків» і пройдіть обстеження зорової системи.

Вартість лікування катаракти у Харкові

Повне обстеження лікаря-офтальмолога (візіометрія, офтальмоскопія, обстеження переднього відрізка, визначення рефракції за допомогою КРФ)
550грн. / 523грн.
Визначення рефракції за допомогою КРФ
250грн. / 238грн.
Консультація офтальмолога (без діагностики)
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики)
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики) за кордон

Відгуки про офтальмологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі