Лікування ячменя в Харкові

Ячмінь – одна з найпоширеніших офтальмологічних патологій, яка знайома майже кожній людині. Це інфекційне запалення сальної залози або волосяного мішечка вії. Як правило, ячмінь майже не впливає на гостроту зору, але завдає неприємних відчуттів і болісного ефекту.

Поява ячменя в дітей і дорослих говорить про те, що імунна система ослаблена, а в організмі паразитує інфекція (наприклад, стафілокок). У групі ризику перебувають люди, у яких діагностовані порушення в роботі ендокринної системи (наприклад, цукровий діабет), хронічні хвороби.

Причини ячменя

Ячмінь на повіці може з'явитися внаслідок «очних» захворювань, недотримання правил гігієни, переохолодження, перенесених респіраторних захворювань. Спровокувати виникнення утворення можуть патології шлунково-кишкового тракту, глистні інвазії, а також дерматологічні ураження шкіри. Використання неякісної косметики та дефіцит вітамінів у раціоні харчування теж можуть призвести до розвитку запалення.

Ячмінь у дитини

Якщо з'явився ячмінь у дитини, потрібно відвідати дитячого офтальмолога. Часто в дітей запалення з'являється на фоні незміцнілого імунітету, переохолодження, а також через розвиток тонзиліту, гаймориту та блефариту. Не займайтеся самолікуванням, адже дитячі очі ще формуються, а невинні, на перший погляд симптоми, можуть призводити до серйозних ускладнень. При неправильному лікуванні можна завдати непоправної шкоди дитячому зору.

Ячмінь – ефективне лікування

Офтальмологічне відділення медичного центру «ОН Клінік Харків» оснащене новим діагностичним обладнанням. Тут можна пройти обстеження очей у лікаря-офтальмолога, одержати індивідуальну консультацію з питання про те, як лікувати ячмінь. Після візуального огляду та проведення ряду досліджень (пальпації ураженого місця, біомікроофтальмоскопії, інших діагностичних процедур) лікар підбере протизапальні й антибактеріальні препарати, імуностимулятори, а також фізіопроцедури.

Записатися в офтальмологічне відділення «ОН Клінік Харків» можна по телефону або за допомогою форми запису на прийом, розміщеної на сайті. Офтальмологи ведуть прийом дорослих і дітей за попереднім записом в зручний час.

Вартість лікування ячменю у Харкові

Повне обстеження лікаря-офтальмолога (візіометрія, офтальмоскопія, обстеження переднього відрізка, визначення рефракції за допомогою КРФ)
550грн. / 523грн.
Визначення рефракції за допомогою КРФ
250грн. / 238грн.
Консультація офтальмолога (без діагностики)
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики)
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики) за кордон

Відгуки про офтальмологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі