Лікування косоокості в Харкові

Косоокість – розповсюджене офтальмологічне порушення, що розвивається при відхиленні напрямку погляду від центральної осі. У нормі обидва ока працюють синхронно (співдружно), що необхідно для одержання об'ємного зображення. Коли око, що косить, відхиляється від осі, воно не бере участі у роботі зорового апарата, навантаження лягає на здорове око. Людина втрачає здатність до бінокулярного зору.

Чи лікується косоокість?

Причини та методи лікування косоокості різні й визначаються після ретельної діагностики. До захворювання можуть призвести аномалії рефракції, травми, паралічі, нервові розлади, стреси та навіть переляк. У більшості випадків порушення гарно піддається корекції та лікуванню.

Комплексне лікування косоокості передбачає:

  • оклюзію – включення обох очей у зоровий процес за допомогою спеціальних тренажерів-оклюдерів. Найпростіший варіант – це окуляри з одним затонованим склом. У такому випадку навантаження перерозподіляється, та у роботу «включається» око, що косить. Режим носіння оклюдерів визначає лікар-офтальмолог;
  • апаратне лікування косоокості в дорослих і дітей. Апаратна терапія необхідна для зміцнення м'язів і формування бінокулярного (об'ємного) зору. Процедури дають помітний результат як у дорослих, так і в дітей.

Також офтальмолог може призначити краплі, що покращують живлення очей, вітамінні комплекси для усунення авітамінозу.

Косоокість у дітей

Косоокість у дитини розвивається через підвищене та нерівномірне зорове навантаження, генетичну схильність, травми, патології нервової системи. Лікування передбачає ранню корекцію за допомогою окулярів або лінз, регулярну апаратну терапію.

Велике значення приділяється усуненню амбліопії – явища, під час якого око, що косить, поступово втрачає гостроту зору. Результативність лікування залежить від своєчасного звернення до офтальмолога і дотримання всіх лікарських приписань.

Косоокість – лікування в Харкові

Пройти діагностику та лікування косоокості в Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Діагностика та лікування офтальмологічних порушень проводиться на сучасному обладнанні, ми ведемо прийом дорослих і дітей. Записатися на первинну консультацію до офтальмолога можна за контактним номером телефону або за допомогою сайту.

Вартість лікування косоокості у Харкові

Повне обстеження лікаря-офтальмолога (візіометрія, офтальмоскопія, обстеження переднього відрізка, визначення рефракції за допомогою КРФ)
550грн. / 523грн.
Визначення рефракції за допомогою КРФ
250грн. / 238грн.
Консультація офтальмолога (без діагностики)
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики)
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Консультація офтальмолога (без діагностики) за кордон

Відгуки про офтальмологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі