5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Не задоволені взагалі цим лікарем та обстеженням,перед колоноскопією обсудили з лікарем всі деталі,що потрібно перевірити,на що звернути увагу,і ітог цього всього,у нас у висновку написані 3 слова,ерозії,загострення немає і все!!!!
І нам лікар якому ми робили це обстеження,сказав,що тут не кваліфікований лікар робив обстеження!!!Викинути такі кошти на це обстеження,і ще при цьому нам говорять зі служби перевірки,що якщо можливо вийде переробити висновок,а якщо ні то ні!!!Це взагалі ТРЕШ,робітників по обʼяві набирають!!!!!
Лікар:
Дігтяр Геннадій Іванович
Дякую лікарям ОН Клінік Харків на по вул. Молочній
Калашниковій Н.М., Кобзар О.В., Гриценко А. В.,
Пліско Т. Ю., Губарєв О. В., Кальченко Г.Р. за обстеження і лікування.
Хочу щиро подякувати команді ОН Клінік за чудово організовану програму «Скринінг здоров’я», на яку приводила свою маму. Враження залишилися виключно позитивні — від моменту запису до завершення всіх консультацій та обстежень.
Особливо хочеться відзначити уважне та професійне ставлення лікарів, їхню відповідальність і щире бажання допомогти. Окрема подяка лікарям Андрущенко та Береговій — за надзвичайно детальне консультування, уважний підхід, розгорнуті пояснення щодо стану здоров’я та чіткі рекомендації. Лікарі надали всі необхідні направлення на аналізи, детально пояснили подальші кроки, відповіли на всі запитання та створили відчуття повної довіри й турботи.
Дуже сподобалася організація процесу, доброзичлива атмосфера та високий рівень сервісу. Приємно бачити, коли до пацієнтів ставляться з такою увагою та професіоналізмом. Однозначно рекомендую ОН Клінік усім, хто цінує якісну медичну допомогу та людяне ставлення.
Лікар:
Андрущенко Юлія Василівна
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за такий детальний та зворушливий відгук. Для нас важливо знати, що Ви довіряєте нам турботу про здоров'я своїх рідних. Ми вдячні за Ваші рекомендації - це найвища оцінка для всієї нашої команди. Тішимося тим, що Ви залишилися повністю задоволені організацією процесу, чіткими рекомендаціями лікарів та рівнем сервісу від моменту запису. Залишаємося поруч з Вами. Будемо раді вітати у клініці на планових профілактичних візитах. Ми завжди готові підтримати та надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за увагу, розуміння і щире бажання допомогти! Огляд пройшов максимально комфортно та безболісно. Лікар дуже детально все пояснив, розповів про кожен етап лікування та відповів на всі мої запитання. Тепер рекомендуватиму вас усім своїм знайомим
Лікар:
Лутицька Лідія Ігорівна
Мельник Катерина Владиславівна, дуже уважна й приємна лікар. Відчувається щирий інтерес до пацієнта і бажання допомогти.
Катерина
Чернігів,
19.05.2026
Була сьогодні на прийомі у Наумової Катерини Михайлівни. Все було на найвищому рівні! Лікар відповіла на всі мої питання, було надано висококваліфіковану допомогу, проведено обстеження. Дякую!
Віта Маковецька
Біла Церква,
19.05.2026
Дякую лікарю Ячнєвій Аліні Романівна та ОнКлінік. Уважний,знаючий та чуйний спеціаліст .Рекомендую звертатись.
Лікар:
Ячнєва Аліна Романівна
Доброго дня. Дякуємо, що обираєте нашу клініку та довіряєте турботу про своє здоров'я нашому лікарю Ячнєвій Аліні Романівні. Ваша рекомендація - це найвища оцінка нашої роботи. Завжди раді вітати Вас у клініці та готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був запущений тромбоз. Методом лігіровання було вилікувано. Процедура швидка і безболісна. Лікар і персонал професіонали у своїй справі. Анні Анатоліївні велике дякую
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Дуже задоволена роботою лікаря Каратнюк Т.В. Все дуже уважно і комфортно обстежила. Ввічлива і приємна лікарка
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за високу оцінку роботи нашого лікаря Каратнюк Тетяни Володимирівни. Ми раді, що обстеження було комфортним і Ви залишилися задоволені уважністю та ввічливістю фахівця. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у лікаря флюболога Германа Валерія Миколайовича. Хочу щиро подякувати за професіоналізм, уважність та чудове ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена консультацією та лікуванням — все було зрозуміло пояснено. Лікар справді знає свою справу та викликає довіру з першого прийому. Рекомендую всім, хто шукає хорошого спеціаліста!
Єрмакова Олена
Миколаїв,
18.05.2026
Вкотре звернувся до цієї лікарні, цього разу до уролога Паращенко, щоб здати певний вид аналізів, а саме (14 типів Впл), на прийомі лікар запропонував взяти розгорнутий, а саме «секс у великому місті», я не лікар і що входить в пакет не знаю, прийшли результати, з усього переліченого в аналізах було лише 2 типа і кучу гівна, яке мені взагалі не цікаво! І прикол в тому, що замість 1100, заплатив 2900. Люди, звертайте увагу на те, що Вам пропонують, і не погоджуйтесь як, повіривши лікарю, який як виявилось просто розвів на бабки, а я не отримав, те що мені було потрібно! Лікарня розводила, бо коли звернулись в підтримку, чекали довгий час поки вони між собою розберуться. І результат, я на все погодився, і вони не причому, а те що я не отримав бажане цю лікарню не цікавить! Миру всім, лікарня дно
Лікар:
Паращенко Андрій Віталійович
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, при проведенні консультативного прийому лікар керується відповідними вимогами чинного законодавства, нормативними документами МОЗ України, протоколами та стандартами надання лікувально-діагностичної допомоги. Тому кожний встановлений діагноз має бути аргументованим та підтвердженим об'єктивними клінічними даними з урахуванням результатів додаткових досліджень. Рекомендовані додаткові лабораторні дослідження мають свою діагностичну цінність як такі, що використовуються з метою диференційної діагностики та підтвердження або виключення певних змін у стані здоров'я пацієнта. Кожен лікар має право на свою професійну думку та надає рекомендації пацієнту щодо лікувально-діагностичної тактики в рамках своєї компетенції. Бажаємо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Очень благодарна Татьяне Павловне за её внимание. Прихожу на приём с удовольствием. Назначения выполняю и надеюсь, что всё будет хорошо. Желаю врачу успехов в работе.
Лікар:
Шадріна Тетяна Павлівна