Logo
0 800 30 17 30

Обстеження й діагностика в проктології в Дніпрі

Комплексна проктологічна діагностика в медичному центрі «ОН Клінік» у Дніпрі містить у собі:

Пальцеве ректальне обстеження. Обов'язковий діагностичний метод при захворюваннях прямої кишки. З його допомогою виявляються:

 • анальні тріщини;
 • геморой;
 • рубцеві зміни;
 • звуження прямої кишки;
 • доброякісні й злоякісні новоутворення;
 • свищі.

Цей метод передує інструментальному обстеженню (аноскопія, ректоскопія) і дозволяє визначити можливість проведення останнього. У зонах, важкодоступних для інструментального ректального обстеження, є єдиним способом діагностування патологічного процесу.

 1. Аноскопія. Огляд прямої кишки глибиною до 10 см спеціальним проктологічним інструментом. Завдяки цій безболісній процедурі, виявляється більшість випадків геморою, тому що гемороїдальні вузли зазвичай перебувають на невеликій глибині (у межах 10 см).
 2. Ректоскопія. Найглибше дослідження прямої кишки – до 16 см – за допомогою ректороманоскопа. Дозволяє виявити наскільки глибоко залягають гемороїдальні вузли і тріщини, так і пухлини прямої кишки й частини сигмовидної кишки. Пацієнтам після 40 років проктологи рекомендують проводити ректороманоскопію не рідше разу на рік для профілактики раку прямої кишки. Ректоскоп оснащений мініатюрним відеообладнанням, що дозволяє розглянути дрібні зміни слизової. З його допомогою лікар може робити знімки захворювання, а пацієнт – спостерігати на екрані процес одужання разом з лікарем.

Особливістю проктологічної діагностики в «ОН Клінік Дніпро» є те, що скринінгове обстеження проводиться в зручному для пацієнта положенні – лежачи на боці, з використанням знеболюючого гелю. В обстеженні застосовуються інструменти значно меншого розміру, ніж стандартні інструменти в державних медичних центрах.

Ці заходи забезпечують комфортний як фізично, так і психологічно, стан пацієнта й можливість проводити повноцінну діагностику.

На завершення проктологічної діагностики пацієнт одержує докладну консультацію лікаря з постановкою діагнозу й призначенням курсу лікування (за необхідності).

Як правильно, швидко й легко підготуватися до проктологічного обстеження Вам розкажуть під час запису на прийом.

Телефонуйте цілодобово на гарячу лінію медичного центру «ОН Клінік Дніпро» або записуйтеся через форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Обстеження проктолога (первинне) у Дніпрі включає:

 • відеоаноскопію;
 • ректоскопію;
 • пальцеве обстеження області ануса;
 • консультацію лікаря з постановкою діагнозу й визначення варіанта лікування (за необхідності).

Перед візитом до проктолога, пацієнту обов'язково необхідно підготуватися.

Підготовка до прийому

Увечері напередодні візиту (в 19:00-20:00) необхідно зробити дві очисні клізми об’ємом 1-1,5 літра за допомогою кухля Есмарха (гумова «грілка» зі шлангом) або звичайної груші. По можливості, за 3-4 години до огляду робиться ще одна клізма. Воду можна набирати з-під крану, але обов'язково рівну температурі тіла. У воду нічого додавати не потрібно, щоб вона не фарбувала слизову й лікар міг якісно провести огляд.

Якщо з цим способом підготовки виникають проблеми, можна прийняти проносне Магнію Сульфат на ніч: для цього один пакетик проносного розводиться в 1 літрі води. Приймати потрібно по склянці через кожні 15 хвилин.

За день до візиту з раціону повністю виключаються кисломолочні продукти, газовані напої, сирі овочі та фрукти, а також гостре, жирне, смажене, алкоголь і кава.

Напередодні після 19:00 не їсти, у день огляду – легкий сніданок (бульйон, варена риба, яйця).

Руфанова Анна Анатоліївна
Руфанова Анна Анатоліївна
Лікар відділення проктології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість обстеження у проктолога у Дніпрі

ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про лікарів-проктологів у Дніпрі

Картка 107987 Руфанрва Анна Анатоліївна дуже досвічений і високо професійний лікар.Рекомендую звертатися до неї без сумнівів.Нещодавно вона зробила мені 5 опера...
Строна Валентина , 16.02.2024. Показати відгук
Оцінка:
карта № 1001872 Лікар Руфанова Анна Анатоліївна, це лікар з великої літери, але ще й чуйна та гарна людина з почуттям гумору, завдяки її професіоналізму і ква...
Токарєва Юлія , 13.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу подякувати за допомогу у вирішенні проблеми з гемороєм саму чудову й чуйну лікаря Руфанову Ганну Анатоліївну. Не дивлячись на таку інтимну і не зручну проб...
Тетяна , 05.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю Руфановій Ганні Анатоліївні . Я отримала справжню професійну медичну допомогу. Розумію ,що мій випадок був не з легких , та Ганна Анатоліїв...
Наталія , 03.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу залишити відгук про лікаря Руфанову Анну Анатоліївну, це дуже гарна та чуйна людина, з юмором та позитивним підходом до пацієнту, класний і дуже кваліфіков...
Наталія , 03.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Анна Антоліївна, дуже освідченний лікар, з проблемою допомогла швидко, все доступно роз'яснила. Лікуванням задоволений.
1028112 , 25.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Проходила без операційне малоінвазивне лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів у Руфанової Анни Анатоліївни,велика подяка їй за весь процес лікування,який пр...
Наталя карта пацієнта #1017894 , 22.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Висловлюю величезну подяку лікарю Руфановій Анні Анатоліївні за високий професіоналізм, добре і дбайливе ставлення до пацієнта. З першої хвилини зн...
Людмила, карта номер 1036053 , 21.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.