5
(9839 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(213 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11815 відгуків
Лікувалася у лікаря Бабич Іван. Все супер. Прийшла на консультацію, одразу зробили лазерне лікування. Нічого страшного в цій процедурі нема. Швидке повернення до звичайного життя.
Клініку і лікаря рекомендую?
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді знати, що з допомогою нашого лікаря Бабича Івана Михайловича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та отримати позитивний результат лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу залишити відгук цьому прекрасному лікарю! У мене були жахливі напади, стукало серце з невідомих причин, я здала всі аналізи - все в нормі, об'їздила всі клініки, і мені виписували купу препаратів, від яких взагалі не було толку! Ця лікарка порадила мені попити заспокійливі і ура! Я забула про цю проблему! Я навіть подумати не могла! Я дуже їй вдячна! Ставлю 100 балів! І окремо рада тому, що мені не призначили ще мільйон безглуздих препаратів, бо мій шлунок уже не витримував цього знущання!
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Добровольської Інни Миколаївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, що турбувала тривалий час. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
ще роз спасибі що допомогли, це був мій найкращий прийом, я рекомендую всім, на прийомі було комфортно ,Анатолий дуже добре делает свою роботу,це я позод к психологу ще 1+
я оцениваю масаж на 5 зирок
Доброго дня, Павле. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, лікарю Ющенко Тетяні Олександрівні за професійну допомогу, і за підтримку, за мінімум ліків , за поради, гарне ставлення до пацієнтів , однозначно рекомендую.
Лікар:
Ющенко Тетяна Олександрівна
Доброго дня, Галино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ющенко Тетяни Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за теплий прийом
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємний лікар, а найголовніше, що професіонал своєї справи. Все чітко на зрозуміло. Результат був помітний вде через місяць лікування. Дже вдячний!
Лікар:
Рожкова Наталія Вікторівна
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була двічі на УЗД у лікаря Кжухар Н. В. Не приємна як людина. На кожне запитання фиркає, груба та не привітна. У нашому місті достатньо кваліфікованих лікарів щоб терпіти хамство та псувати собі настрій на прийомі таких спеціалістів. Не рекомендую!
Лікар:
Кожухар Наталія Валентинівна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви відчули його під час спілкування з лікарем. Усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю. Інтерпретацію результатів діагностичного обстеження надає лікуючий лікар. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Робила УЗД у лікаря Король Тетяни Григорівни, хочу подякувати, це неперевершений спеціаліст, враження якнайкращі. Будьте здорові, але якщо є потреба - то тільки цей лікар. Сподіваюсь мій відгук допоможе комусь визначитись)
Лікар:
Король Тетяна Григорівна
Доброго дня, Віталіно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Король Тетяни Григорівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нежить тривав 6 тижнів, вночі неможливо було спати, максимальна закладеність носа.
Я вже зневірився, перепробувавши безліч ліків, нічого не допомагало, і тут мені Всесвіт посилає Олену Іванівну Погребняк, яка після огляду призначила тривалий курс лікування, у підсумку проблема пішла ... СПЕЦІАЛІСТ з великої літери, рекомендую, Щастя Вам і процвітання.
Лікар:
Погребняк Олена Іванівна
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що наш лікар Погребняк Олена Іванівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
6 тижнів тривав нежить.Неможливо було спати, закладало ніс.Я вже зневірився.Але Всесвіт подарував мені зустріч з Фахівцем з великої літери, який, оглянувши мене, призначив лікування і переміг мою недугу... І це, Олена Іванівна Погребняк.Всього Вам самого найкращого.Не перевелися у нас ще фахівці!!!
Лікар:
Погребняк Олена Іванівна
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що наш лікар Погребняк Олена Іванівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уже не вперше в цій поліклініці, лікарі на першому рівні, все за часом, швидко.
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку та зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік