5
(9839 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(213 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11815 відгуків
Дуже приємні лікарі та дівчата на рецепції та вчасне надання допомоги за усіма потребами ?Всім рекомендую ?Дякую всім вам ❤️
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У мене діагноз коксартроз IV ступень. При відвідуванні безліч лікарень та фахівців всі лікарі радили заміну суставу. Мені пощастило попасти на прийом до лікаря травматолога Неживенко Дмитра Сергійовича у 2023 році., який запропонував сучасне лікування PRP-терапію. Два роки я проходжу процедури під наглядом лікаря та УЗД лікар Чередниченко Марія Сергіївна і дуже вдячна. Все лікування проходить професійно без зайвих призначень. Я маю можливість вести активний спосіб життя, працюю, пересуваюсь без палки.
Лікар:
Чернишенко Марина Сергіївна
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до наших фахівців. Для нас важливо знати, що наші лікарі Ніживенко Дмитро Сергійович та Чернишенко Марина Сергіївна допомогли Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Викликав швидку, щоб перевезти батька з лікарні додому. Приїхали дуже швидко, все зробили добре та якісно. Радий, що мав змогу скористатися цією послугою, складно знайти кращу альтернативу для перевезення лежачої людини.
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Інга Гієвна просто чудовий спеціаліст. Я боялася гінекологів роками, не відвідувала їх з 14 до 25 років, а потім потрапила до неї і усі мої страхи розвіялися. Дуже обережна, добра, уважна і приємна лікарка. Тепер якщо якісь планові огляди - тільки до неї і нікуди більше!
Лікар:
Чабаненко Інга Гієвна
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В процесі лікування від складної форми тромбозного геморою в мене
сталась в мене екстрена ситуація- відкрилась сильна кровотеча. Першим ділом набрали Ганну Анатоліївну , і одразу було вирішено їхати до клініки , бо ситуація була в край складна. Незважаючи на комендантську годину, Ганна Анатолїівна одразу ж приїхала до лікарні , де мені надали екстрену медичну допомогу.
Якби не професійні дії, а також високі моральні якості мого лікаря, ця ситуація могла би закінчитися дуже погано.
Я всім серцем вдячна моєму лікарю - Руфановій Ганні Анатоліївні за її професіоналізм та надвисокі людські якості!
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Вдячні, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Нам приємно знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви отримали позитивний результат лікування. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Вікторії Юріївні за професійний підхід і уважне ставлення!
Перестав турбувати дерматит, який не давав життя доволі давно. Розібрались з причинами, щоб запобігти нових проявів. Лікар також дала мені дуже корисні загальні рекомендації, були моменти на які я б сама не звернула уваги.
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую за проведену операцію по видаленню ліпоми лікарю Кочеровському Олександру Ігоревичу, медсестрі Марині та анестезіологу Михайлу, все було зроблено професійно.
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої команди фахівців. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю УЗД Русняк Ользі Валентинівні,
За людяність , доброзичливість, терпіння , особовий підхід та професіоналізм.
Рекомендую, лікар своєї справи . (Я робила доплерографію судин шиї та голови.)
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Руснак Ольги Валентинівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чистота, кваліфіковане спілкування, професійний підхід. Рівень медзакладу відповідає високому рівню!
Доброго дня, Руслане. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові надати якісну медичну допомогу. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Писатиму скрізь, де це можна. З таким халатним ставленням ще не стикався.
Уже місяць не можу домогтися вирішення проблеми з роботою особистого кабінету. Все годують обіцянками. Раніше все працювало чудово. Подивився за банківськими платежами - за місяць витратив близько 30К грн. і збирався ще відвідувати клініку, АЛЕ... зникла можливість користуватися функцією «Запис на прийом» - «Продовжити лікування» - «Аналізи». При виборі дати прийому немає вільних дат, хоча до цього була можливість. Усі скріни звернень і листування є, але результату «нуль»
Ще мало не вбився на стільці на прийомі, увага, у ТРАВМАТОЛОГА. Зламався і я впав. Вибачення від лікаря отримав - на ресепшені нуль реакції.
Я, так розумію, легше змінити клініку, ніж чекати розв'язання питання, Таке ставлення до хворих можна і в держклініці отримувати, але тільки безкоштовно.
Ах так... ще й написати в техпідтримку - це цілий квест. Так і не вийшло. То капчу не показує, то відео не можна докласти)) тільки фото з обмеженням в 0.5 Мб))
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Ми піклуємося про комфорт для пацієнтів на всіх етапах звернення в наші медичні центри. З цією метою постійно впроваждуються та вдосконалюються нові програмні продукти, які розширюють технічні можливості для комунікацій з пацієнтом. Ми завжди намагаємось оперативно вирішити нові запити та потреби пацієнтів. Якщо звернення до клініки було дискомфортним для Вас — приносимо вибачення. Дякуємо за підтвердження, що наразі у Вас додаткових питань вже немає і ситуація вичерпана. Завжди готові допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік