5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Год назад заключила декларацию с доктором-терапевтом Хрипко Екатериной Юрьевной. Несмотря на то,что она молодая,могу с уверенностью заявить,что это лучший терапевт,который мне попадался за всё время. Внимательный,грамотный доктор.
Ещё хочу отметить врача-узиста Першину Елену Евгеньевну-человек на своём месте,и если,вдруг,она надумает уехать из Украины,то я буду ездить к ней и в другую страну на УЗИ)
Лікар:
Першина Олена Євгеніївна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви особливо відзначили високий рівень професіоналізму наших лікарів Хрипко Катерини Юріївни та Першиної Олени Євгеніївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вказаний заклад залишив вкрай негативне враження. Замість того, щоб провести обстеження, встановити вірний діагноз і призначити відповідне лікування, за що було сплачено немалі кошти, дерматолог одразу повідомила, що у молодого хлопця певна хвороба (назву не вказую умисно, хвороба яка не виліковується), при цьому призначила здати усі можливі аналізи (які як потрібні, так і зайві) і ТІЛЬКИ у них. Від таких «послуг» ми відмовилися і звернулися до іншого закладу, де провели нормальне обстеження і лікування (діагноз, встановлений горе-фахівцем у Он-клінік, одразу спростували і він не підтвердився у подальшому, хлопця вилікували без проблем). Висновок у мене лише один: замість того, щоб нормально лікувати пацієнтів (за що пацієнти платять немалі кошти), вони, переслідуючи перш за все мету збагатитися, одразу завищують максимально діагноз, таким чином спонукаючи людей здати безліч аналізів САМЕ У НИХ (на суму понад 3 тис грн), щоб заробити побільше коштів, а здоров’я пацієнта і психологічний стан після озвученого діагнозу (а це був шок для молодого хлопця) для них зовсім не важливо. Більше того, коли спілкувалися з адміністратором з цього приводу, вона навіть слухати не захотіла про вказані обставини. Не рекомендую вказаний заклад нікому!!!
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарям Микитенко Віталію Степановичу та Стороженко Ірині Михайлівні, та всій команді за чудово проведену процедуру.
Лікар:
Микитенко Віталій Степанович
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні робили мені ендоскопію, лікар Микитенко В.С. І лікар і помічник лікаря дуже кваліфіковані і терплячі люди. Щира подяка за допомогу і підтримку під час цієї м'яко кажучи не дуже приємної процедури.
Лікар:
Микитенко Віталій Степанович
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ходжу на УЗД до пані Шульги вже не перший раз. Дуже приємна та компетентна. Перший раз я дуже нервувала на прийомі, але лікарка була дуже заспокійливою. З тих пір яке б УЗД не було потрібне - ходжу виключно до неї.
Також , що важливо лікарка завжди пояснює, що вона робить та що бачить на екрані і якщо є якісь проблеми, то звертає на них увагу, що на мою думку є немаловажливим.
Лікар:
Шульга Тетяна Олександрівна
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та особливо відзначили комфорт у спілкуванні з нашим лікарем Шульгою Тетяною Олександрівною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Додайте будь-ласка вішачок для сумок на 3му поверсі клініки, дякую.
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену пропозицію. Забезпечення комфорту пацієнтів є одним з пріоритетних наших завдань. Завжди раді вітати у клініці. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у гінеколога Войхевич Анастасії - дуже приємна лікарка, багато та доступно пояснювала, ознайомилась з моїми хронічними захворюваннями (не кожен лікар це робить) , з усіма аналізами. Сам огляд був найшвидшим у моєму житті (в мене доволі болісний цей процес), тому я ціную, що пані Анастасія намагалася зробити усе якомога швидше та безболісніше і я вдячна їй за це.
Порівнюючи з іншими лікарями цього профілю є одна доволі велика різниця - вона не пообіцяла вилікувати мій біль при огляді/статевому акті (а ці обіцянки я слухаю вже років 10... ) Також вона перша хто пояснив мені, чому цей біль в принципі є! Також вона підсказала як я можу полегшити це і я сподіваюсь що це дійсно допоможе.
Дякую.
П.с. дуже дивно, що на третьому поверсі клініки немає вішака для сумок, я сподіваюсь цей момент виправлять.
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до фахівця. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Войхевич Анастасією Анатоліївною та Ви залишилися задоволені консультацією. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила фіброгастроскопію з анестезією в Он клінік і потім був прийом у лікаря-гастроентеролога Лопатенка Дмитра Миколайовича (гастроскопію теж робив цей лікар) - я вельми вдячна лікарю, медсестрам і адміністраторам клініки) 5 років я боялася пройти цю процедуру, а в результаті це так просто і легко) Раджу усім Он клінік у нашому місті) Дякую
Лікар:
Лопатенко Дмитро Едуардович
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Лопатенка Дмитра Едуардовича. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Кристина Петрівна дуже хороший фахівець,лікуємо зір у дитини,вже на 40% відновили,задоволена на всі ?,усім рекомендую! Лікар від Бога ? дякую їй велике!!!
Лікар:
Економ Христина Петрівна
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Економ Христини Петрівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу визнати щиру подяку лікарю проктологу Руфановій Анні Анатоліївні. Я звернулась з питанням захворювання геморою 3-ступеня, було 5 вузлів. Анна Анатоліївна порекомендувала лікування за допомогою методик-фотокоагуляції внутрішнього гемороїдального вузла за допомогою апарату Infrared та вакуумне латексне лігування, на 9 апаратом Karl Storz та за допомоги електричного відсмоктувача Біомед. Пройшла 5 процедур, які пройшли зручно та без болю. Анна Анатоліївна лікар від бога, дякую за уважне та професійне лікування. Номер карти 818783
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та досягти позитивних результатів у лікуванні. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік