5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Потрапила на прийом до Наталії Василівни з проблемою, яка нажаль потребує подальшого обстеження та лікування. Дуже ціную її допомогу в цьому, адже вона, неочікувано для мене, домовилась за зустрічі з лікарями з обласної та інших клінік. Не знаю, скільки би я витратила часу, вирішуючи це все сама, але її підтримка в цьому є неоцінимою. Раджу звертатися саме до Наталії, а користуючись можливістю, ще раз дякую!
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Щиро вдячні за слова подяки на адресу нашого лікаря Петрової Наталії Василівни. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий персонал, кваліфіковані лікарі.
Доброго дня, Мирославо. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все швидко в назначений час. Персонал привітний, все пояснив. Але як для першого разу не просто було знайти це місце, по навігації.
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня.
Хочу висловити слова вдячності лікарю Микитенко В.С.. Зроблено професійно, дуже гарний підхід до пацієнта, уважний та охайний лікар. Команді дівчат, що працюють з лікарем теж слова вдячності висловлюю.
Рекомендую лікаря Микитенко Віталія Степановича.
Марина
Миколаїв,
04.03.2025
Лікар:
Микитенко Віталій Степанович
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Микитенка Віталія Степановича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-урологу Урлапову Миколі Анатолійовичу. Молодий, але дуже грамотний і вдумливий фахівець. Дотримуючись його рекомендацій, я вирішив усі свої проблеми. На перший прийом потрапив до нього випадково і вважаю, що мені дуже пощастило. Дякую Вам, Миколо Анатолійовичу.
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Урлапова Миколи Анатолійовича. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася за страховкою в клініку з болем у коліні, потрапила до Назара Валерійовича, ортопеда-травматолога. Лікар уважно вислухав мої скарги, призначив обстеження, виявив розрив меніска і призначив адекватне лікування. Доктором задоволена, рекомендую.
Лікар:
Гарбут Назар Валерійович
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Гарбута Назара Валерійовича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Катерини Мельник, дуже не приємна лікар,зверхньо ставиться до пацієнта, називаючи «лапушка»можна вдома до своїх рідних,але не до пацієнта, по друге починає не доступною мовою пояснювати, пацієнту щодо проблеми,щоб було чітко і зрозуміло,а як до колеги з багаторічним стажем. Якщо підсумовувати немає лікарської етики та багато зайвої води,яку пацієнт взагалі не розуміє,не рекомендую,найгірший лікар у своїй сфері де тільки була.
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення до нашої клініки та лікаря. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, взаєморозуміння у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Зазначаємо, якщо пацієнт має будь-які питання або претензії щодо обслуговування в нашій клініці можна звертатися за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми з радістю допоможемо по будь-якому питанню, яке пов'язано з обслуговуванням в наших клініках. Зичимо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
У 2022р видаляла ліпому у Ярмака Євгена Івановича. Через рік на тому місті вона зʼявилася знову. Згадую, що перед оперуванням було дивним, що не було призначено ніяких аналізів. Я сама вирішила здати аналіз крові та зробити УЗД. Потім лікар їх взяв до уваги. Після оперування була кровотеча з місця видалення. Та зашито було зовсім не косметичним швом..
У 2024 р я звернулась знову у цю клініку на консультацію. І дякувати богу, я потрапила до Гавриленка Віталія Миколайовича. Він надав гарну консультацію, написав перелік аналізів, які я мала здати. Провів операцію, піся якої була відчутна різниця з першим разом!
Шов косметичний, який не кровив за що я йому дуже вдячна. Тож рекомендую, Гавриленка Віталія Миколайовича, як чудового лікаря !
Доброго дня, Анно. Дякуємо за відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування та медичної допомоги. Для нас важливо знати, що наш лікар Гавриленко Віталій Миколайович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ольга прекрасный ендокринолог , успокоит если что не так ,не станет советовать лишнего ,приятная в диалоге ,я очень довольна ,мне сильно помогла взять себя в руки и перестать бояться диагнозов, моё уважение ❤️
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік