5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Звертався до цього лікаря два рази і постійно залишався задоволений результатом. Професіонал, який швидко та якісно вирішував мої проблеми. Завжди ввічливо спілкується та зрозуміло надає консультації. Хірург з Легкою Рукою - видалення атероми на потилиці можна порівняти з відвідуванням перукаря. Впевнено рекомендую...
Бабич Іван Михайлович, большое спасибо за качественно выполненную Вами работу. Спасибо и Вашей доброжелательной помощнице.
Владимир
Суми,
13.03.2025
Щиро вдячна Короткевич Ірині Іванівні за професійну консультацію-рекомендацію. Приємно було спілкуватися з професіоналом, приємною і душевною людиною.
Лікар:
Короткевич Ірина Іванівна
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Короткевич Іриною Іванівною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В "On Clinic" була вперше. Проходила ЕНМГ верхніх кінцівок. Сподобався прийом, діагностику виконувала фахівець своєї справи, спокійна та впевнена, дуже привітна. Рекомендую дану клініку.
Ще б хотілося пройти діагностику "Холтер", але, нажаль, поки що вона відсутня. Сподіваюся, що ситуація зміниться
Лікар:
Соловйова Галина Олексіївна
Доброго дня, Ельвіро. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від пацієнтів. Наш пріоритет - це надання кваліфікованої медичної допомоги нашим пацієнтам, тому ми постійно розвиваємося та впроваджуємо нові послуги. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в клініці Он Клінік у лікаря Соловйової Галини Олексіївни. Дуже задоволена підходом лікаря до дитини, компетентний лікар, все розказала, заспокоїла. Рекомендую завітати
Лікар:
Соловйова Галина Олексіївна
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Соловйової Галини Олексіївни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена клінікою On Clinic, дуже привітні адміністратори, все організовано, на який час записана, на такий і зайшла на консультацію, лікарі компетентні, позитивні, спілкуються з клієнтом. Рада, що обрала саме цю клініку, буду радити знайомим.
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Наш пріоритет - це якісний сервіс та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Потапенко М.В. Дуже сподобалось. Професійна, уважна.
Буду рекомендувати Он Клінік всім своїм знайомим.
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Потапенко Марини Володимирівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена обслуговуванням, відношенням, діагностичне обстеження проводиться на вищому рівні. В прийомній чемні і доброзичливі дівчата. Діагностування проводила лікарь Потапенко Марина Володимирівна та медсестра едлоскопічного кабінету, анастезіолог Адамчук. Я вам вклоняюся низько за вашу працю, за абслуговування яке проходило на вищому рівні. Це люди від Бога. Дай вам здоров'я.
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з дитиною на прийомі у педіатра Гасюк Н. І. Прийомом задоволені! Лікарка уважна, привітна, оглянула дитину, вислухала скарги, дала рекомендації. Дуже дякую пані Наталії за професіоналізм.
Лікар:
Гасюк Наталія Іванівна
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гасюк Наталії Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в офтальмолога, Босько Наталії Вікторівни. Дуже кваліфікований фахівець, з дитиної відразу знайшла спільну мову. Огляд здійснила коректно. Надала доступні та коректні рекомендації щодо корекції зору. Я отримала відповідь на свої запитання.
Записались на наступний прийом.
Дитина залишилась задоволена.
Буду радити вашу клініку, а саме нашого лікаря, знайомим та колегам.
Лікар:
Босько Наталія Вікторівна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Босько Наталії Вікторівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на догляді у Голубєвої Марини Леонідовної
Дуже гарний лікар, професіонал своєї справи
Вона виконала детальний огляд та провела консультацію, вказала на наявні проблеми та назначила лікування
Лікування та ліки допомагають, стає краще
Є ще робота та лікування потрібно продовжити, але наразі я задоволений результатом
Вадии
Одеса,
13.03.2025
Лікар відповідальний, доступно все пояснює. Лікар-офтальмолог Босько Наталія Вікторівна відповідальний, доступно пояснює, дитина себе з нею почувала комфортно. Уважно вислухала і відповіла на всі питання. Буду рекомендувати знайомим та друзям.
Лікар:
Босько Наталія Вікторівна
Доброго дня, Матвію. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Босько Наталією Вікторівною. Завжди раді допомогти. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік