5
(9864 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11847 відгуків
Лікарі уважні, вічливі та кваліфіковані. Відсутні черги на рецепшені, зручне розташування. Дякую!
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінне обслуговування, приємне спілкування та швидке обслуговування
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Петюніна О.В. дуже вічлива, чуйна та привітлива. Все розповіла доступно.
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Петюніної Ольги Вячеславівни. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я був на УЗД у Першиної Ольги Євгенівни. Все пройшло просто супер. Дякую.
Лікар:
Першина Олена Євгеніївна
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Першиної Олени Євгеніївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні, я була на прийомі у лікаря Величко І.О. Дуже гарний лікар. Уважний, серйозний і професіонал своєї справи. Дуже чемна людина. Дохідливо пояснила мені мою ситуацію. Побіше б таких лікарів. Я дуже вдячна за прийом, за відношення.
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Алевтино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Вдячні, що Ви відзначили високий рівень професіоналізму фахівця, комфорт у спілкуванні та чуйне ставлення до пацієнта. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую клініці, персоналу, все пройшло чудово! Сьогодні була на рентгені, процедура пройшла добре, результат адміністратори винесли швидко. Дуже чуйний персонал. Додатково хочу відмітити чистоту та зручне розташування клініки. Рекомендую ОН Клінік!
Доброго дня, Інно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Наш пріоритет - це якісний сервіс та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Ми цінуємо Вашу думку, щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю УЗД Стегнію С.А. за високий рівень професіоналізму. Візит пройшов максимально комфортно, лікар був уважний, намагався пояснювати всі деталі. Атмосфера під час прийому була спокійною, що дуже важливо, коли хвилюєшся перед обстеженням.
Дякую за компетентність у своїй справі
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Стегнієм Станіславом Анатолійовичем. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю Корець Євгенії Анатоліївні за високу професіональність в роботі, щирість, доброзичливість, увагу до пацієнта, що дуже важливо, лікар доступно пояснює і з повагою ставиться до пацієнта "культура спілкування" на високому рівні. Дякую за професіоналізм. Також дякую адміністратору Он Клінік.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Ваші щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Для нас важлива Ваша думка. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю за професіоналізм та увагу.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилась дуже задоволена прийомом лікаря Корець Євгенія Анатоліївна (дуже уважна)
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Завжди раді допомогти.Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Кальченко Г.Р. за чуйне ставлення та високий сервіс обслуговування.
Лікар:
Кальченко Ганна Романесовна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кальченко Ганни Романесовни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мої найкращі побажання лікарю Калашниковій Наталії Михайлівні. Професійний і уважний лікар. Рада, що була в неї на прийомі. Обов'язково буду звертатися повторно.
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Калашникової Наталії Михайлівни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік