5
(9885 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1609 оцінок)
4.4
11872 відгука
Хочу висловити свою щиру подяку лікарю Басенку Валентину Валентиновичу за професіоналізм і чуйність під час проведення операції френулотомії. Лікар детально пояснив усі етапи процедури, що допомогло зняти хвилювання. Операція пройшла успішно, а післяопераційний період був комфортним завдяки його уважному ставленню. Рекомендую цього спеціаліста всім, хто потребує подібної допомоги!
Доброго дня, Євгенію. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго ранку підскажіть будь ласка чим лікувати чесотку дитині 1 місяць
Хочу подякувати Худинець Михайлу (проктологу) за чудово виконану роботу! Це чудово, що є лікарі, які так же швидко розвиваються з наукою і опереції проходять без болі та наслідків. Звичайно якщо дотримуватись інструкцій лікування. Але як би не був професійний лікар, ще залежить, як ми слідкуєм за собою! Тому не соромтесь для профілактики ходити навіть до проктолога! Там не так страшно, як пишуть!
Дякую, що є спеціалісти які асоціюються з фразою Слава Богу, що я потрапив саме до даного лікаря!
Лікар:
Худинець Михайло Михайлович
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Худинця Михайла Михайловича. Вдячні, що Ви особливо відзначили високий професійний рівень нашого спеціаліста. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Антоне. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усім доброго дня! Хотіла залишити відгук про проктолога. Була у неї на прийомі з гострим болем, попередила лікаря, що дуже боюся болю. У підсумку, мало не померла. При цьому лікар запевнив, що по іншому ніяк. І прописала свої мазі. Запевнивши, що вона мене вилікує. Через 15 днів необхідно було прийти на повторний огляд, без підготовки. І сказавши при цьому, що огляд буде поверхневий. Прийшовши на прийом, я була, м'яко кажучи, ошелешена, огляд пройшов внутрішній, що лікували 15 днів знову все порозривали. І запропонували за 50000.00 прямо зараз зробити операцію. Знову з болем я пішла від лікаря обміркувати її пропозицію. І що хочу сказати, що це не лікар, а канавал. Щоб це зрозуміти, просто треба піти на прийом до іншого лікаря в іншу клініку і побачити повагу до пацієнтів. Немає слів, щоб передати, на скільки я розчарована клінікою і підбором у неї фахівців. Нікому і ніколи більше не пораджу до Вас звернутися!
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що Вам не сподобався прийом лікаря і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули під час візиту. Хочемо зазначити, що всі процеси в клініці стандартизовані на підставі вимог нормативної документації МОЗ і чинного законодавства. Нами перевірено інформацію по візиту і зазначаємо, що об'єм лікувально-діагностичної тактики обгрунтований і повністю відповідає вимогам та об'єктивним клінічним даним на день огляду. Всі призначення носять рекомендований характер і вказані в консультативному заключенні у повному обсязі. Якщо не сподобався лікар і не підійшов за психотипом - в клініці завжди можна змінити лікаря, кожне відділення представлено кількома спеціалістами. При цьому акцентуємо, що пацієнт свідомо приймає рішення щодо візиту до лікаря такої спеціалізації і має бути готовий до профільного огляду, який є за замовчуванням інвазивним. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до Євгена Івановича після операції, яка була проведена у Міській клінічній лікарні № 2 зі скаргами на самочутття та стан рани - лікар оперативно, а головне безболісно провів повторно операцію з видалення залишку атероми. Надав повний спектр рекомендацій, відповівши на усі мої питання. Під час післяопераійного періоду Євген Іванович регулярно проводив перев'язки та надав уточнення на усі мої " страхи " після МКЛ №2. Дякую лікарю за комплексний, професійний підхід та за людське ставлення.
Лікар:
Ярмак Євген Іванович
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Раді знати, що наш фахівець допоміг Вам у вирішені проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Вдячні, що Ви особливо відзначили чуйне та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Грінченко і це жах!!! Вигадані діагнози, призначено купу непотрібних препаратів та аналізів...постійно перебивала і не давала до кінця висловити свої скарги, зневажливе ставлення. Також, я вважаю некомпетентним для гінеколога не знати, що таке системні ретиноїди і читати інструкцію до них 15 хвилин поки пацієнтка чекає роздягнена за ширмою...огляд на кріслі та взяття мазків окрема історія. Це був перший і останній мій візит до цього лікаря, наступний гінеколог підтвердила мої слова з приводу неналежного лікування та хибних діагнозів. Я задоволена роботою ОН Клінік але не цим фахівцем.
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за зворотний зв'язок. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення до нашої клініки та лікаря. Перш за все призначений лікар є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, взаєморозуміння у спілкуванні між лікарем і пацієнтом є місцем для досягнення успіху в лікуванні. Намічена інформація та підтверджуємо правильність рекомендованої лікувально-діагностичної тактики на підставі об’єктивних даних на момент прийому. Зичимо Вам здоров'я, завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарці-проктологу Руфановій Анні Анатоліївні за ефективне та швидке вирішення моєї проблеми, яка доставляла дискомфорт тривалий час. План лікування був чіткий та зрозумілий. Відчувається досвід та турбота про пацієнта. Лікарка уважна, щира та позитивна. Вдячна за Вашу роботу!
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого фахівця було вирішено проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік