5
(9885 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1609 оцінок)
4.4
11872 відгука
Доброго дня. Сьогодні була у лікаря офтальмолога. Дуже уважна, ввічлива, відчувається професіоналізм. Огляд, рекомендації, пояснення , відповіді на питання - все по факту, нічого зайвого. Я візитом задоволена.
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якість консультації низька, відношення хамське, на прохання пояснити медичний висновок від лікаря офтальмолога(Горбачової О.В.) отримав відповідь: «Воно тобі не треба.», на прохання виписати рецепт на окуляри почув, що «дістали вже хитрож*пі що прикидаються дурними» (наскільки зрозумів це окрема послуга, але це можна було пояснити нормально, ввічливо).
Доброго дня, Іване. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження і перепрошуємо, якщо відчули дискомфорт. Хочемо зазначити, що лікарю в принципі не притаманна така форма спілкування. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту подальшу тактику. Після отримання результатів всіх призначених дообстежень лікар має можливість призначити етіотропне лікування. Зичимо Вам здоров'я, завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідав "ОН Клінік" в місті Полтава, був позитивно вражений сервісом клініки, дівчатка на рецепції ввічливі, посміхаються, допомогли все оформити знайти кабінет. Звернувся за допомогою УЗД. Лікар доступно донесла всю інформацію дбайлива та ввічлива. Задоволений всім, буду рекомендувати друзям, все швидко та якісно.
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Наш пріоритет - це якісний сервіс та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря Приходька (гастроентеролога) візитом задоволена.
Лікар:
Приходько Наталія Петрівна
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я лікуюсь у Юрченко Лілії Василівни хочу сказати що це чудовий лікар завжди уважний, як на мене гарний спеціаліст, загальне відношення до пацієнта, гарне. всі консультації як по телефону, як очно лікар ввічливий і надає адекватне лікування чи аналізи. Дуже вдячна!
Лікар:
Юрченко Лілія Василівна
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Раді знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Юрченко Лілії Василівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала офтальмолога з ціллю перевірки зору дитини. Лікар дуже приємна, спокійна, відразу знайшла підхід до дитини. Перевірка зору пройшла без проблем. Дякую лікарю за пояснення та відповіді на усі питання.
Лікар:
Босько Наталія Вікторівна
Доброго дня, Лєє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до фахівця. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідав лікаря дерматолога Христофор В. О. лікар зрозуміло все пояснив, детально провів обстеження. Атмосфера на прийомі була комфортною, уважне ставлення.
Рекомендую як компетентного спеціаліста, який дійсно на своєму місці.
Лікар:
Христофор Василь Олексійович
Доброго дня, Романе. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Христофора Василя Олексійовича. Нам приємно, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні з фахівцем. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоводений обслуговуванням персоналу при прийомі до лікарки Соловйової Г. О., професіоналізм лікаря на вищомі рівні, задоволений прийомом.
Лікар:
Соловйова Галина Олексіївна
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашої клініки та лікаря. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я відвідав лікаря трихолога Дадонова О.М. Прийомом дуже задоволений. Все було швидко та ефективно.
Лікар:
Дадонова Олена Миколаївна
Доброго дня, Олегу. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Дадонової Олени Миколаївни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медичний центр добрий, адміністратори ввічливі. Робила УЗД у лікаря Величко дуже уважна, все детально відповіла на мої питання.
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Раді знати, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Реальні чесні відгуки не публікуються!!!
2 тижні тому писала відгук про Лебедєву С.М. - його немає.
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий кожен відгук, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування наших пацієнтів. Детальний зворотний зв'язок по суті звернення Ви отримали у телефонному режимі. Нам приємно, що інформація була для Вас прийнятна. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Юлії Олександрівни Дизиченко, промила вухо, яке добу мене турбувало, все стало набагато краще, ставлення супер, лікарка дуже хороша, візитом залишилася дуже і дуже задоволена! ??
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік