5
(9885 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1609 оцінок)
4.4
11872 відгука
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую Кочеровському Олександру Ігоровичу за високий професіоналізм, уважність та турботу під час мого лікування. Операція пройшла успішно, і я нарешті повернулась до повноцінного життя.
Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги у Вашій благородній справі та вдячних пацієнтів!
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Для нас важлива Ваша думка. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Нам приємно, що Ви особливо відзначили високий професійний рівень та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємно задоволені,кліникою та лікарем.
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якісне лікування починається з правильного діагнозу. В моєму неординарному випадку я вдячна лікарю-неврологу Саєнко О.О. як гарному діагносту, чиї попередні гіпотези причин мого стану підтвердилися висновками МРТ.
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важлива Ваша думка. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться відмітити лікаря Разборську Оксану Миколаївну! Це лікар з великої букви, людина, яка любить свою роботу, вперше потрапила до неї у важкий період свого життя, коли мені в 21 рік всі лікарі ставили невтішний діагноз, і саме вона стала тією людиною, яка не просто не здалася, а взялася мене рятувати з такою впевненістю, людяністю та професіоналізмом , що я їй довірилась! Кожне слово- з турботою, кожне рішення- виражене, з урахуванням мого стану і переживань.І головне- вона зробила те, чого інші боялись. Завдяки їй, я сьогодні маю змогу радіти кожному дню, я дуже вдячна, що зустріла на своєму шляху таку людину! Якщо ви шукаєте професійного та талановитого лікаря, і в деякому сенсі подругу- то вам до Оксани Миколаївни! З повагою і вдячністю, Олена Сергіївна
Лікар:
Разборська Оксана Миколаївна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого лікаря Разборської Оксани Миколаївни та поділилися досвідом звернення до фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого спеціаліста Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Русиній Ірині Олександрівні за високий професіоналізм. Вона не тільки лікує, але ще й заряджає позитивом!!!
Лікар:
Русіна Ірина Олександрівна
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний Надії Олександрівні за високий професіоналізм! Швидко та ефективно впоралися з проблемою, яка тривала декілька років. Дякую!
Доброго дня, Ігорю. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що наш лікар Прокопович Надія Олександрівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі з дитиною у лікаря кардіоревматолога Попової Т.В. робили УЗД серця. Дуже уважна людина і професіонал своєї справи. Мій син не нервував, емоційно було комфортно.
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Попової Наталії Володимирівни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
На МРТ вперше ,було якось лячно! Персонал зробив все для комфортного перебування в апараті . Окреме дякую Юрію Миколайовичу за швидкий та точний опис .
Лікар:
Пономаренко Юрій Миколайович
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Також хочу додати,що окрім закривання дитині носика ,щоб він не дихав ним і відкрив ротик Воробйова Л.Е стискала щоки і давила на щелепу з такою силою ,що за 6 годин після прийому сліди від її пальців досі є. Ніколи не ходіть з дітьми до такого лікаря!!!
Лікар:
Воробйова Лариса Еткарівна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження і перепрошуємо, якщо відчули дискомфорт. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту подальшу тактику. Пацієнти на свій розсуд можуть погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перше що хочеться сказати- це лікар після якого ваша дитина більше не довірятиме лікарям зовсім. Щоб подивитися дитині горло - дитині закривали ніс,щоб він почав задихатися і відкрив рота. Я,як мама,звісно припинила весь цей процес,але враження залишились жахливі. На прохання говорити до дитини українською бо він не розуміє російської- до нас взагалі не говорили,вкінці кінців лікар продовжила консультацію російською,бо не змогла звʼязати двух слів . Це найжахливіший прийом у лікаря на якому нам прийшлося побувати !!
Лікар:
Воробйова Лариса Еткарівна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження і перепрошуємо, якщо відчули дискомфорт. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту подальшу тактику. Пацієнти на свій розсуд можуть погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік