5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Дивна лікар, я все можу та вмію, багато пихи, недобрий погляд, схожа на циганку. Дуже неприємний прийом
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам шкода, що Вам не сподобався прийом лікаря. Вікторія Юріївна має вищу категорію і великий клінічний досвід, але якщо лікар не підійшов за психотипом - в клініці завжди можна змінити лікаря, кожне відділення представлено кількома спеціалістами. При виникненні додаткових питань - можна звертатись до Служби контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все пройшло на вищому рівні ,дякую
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати кардіологу Лучініну Михайлу Яковичу за прекрасне ставлення до пацієнта, чуйність, професіоналізм. Дуже задоволена лікарем. Рекомендую!
Лікар:
Лучінін Михайло Якович
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Лучініна Михайла Яковича. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила КТ навколоносових пазух. Саме завдяки цьому обстеженню та уважності лікаря Чорного Івана вдалося виявити те, що не було видно на звичайному рентгені. Це дало змогу ЛОР-лікарю вчасно поставити правильний , і як виявилося, серйозний, діагноз і призначити коректне лікування. У результаті лікування було своєчасним, ефективним і дало гарний результат. Щиро вдячна за професіоналізм і якісну діагностику.
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашої клініки та фахівця. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога нашим пацієнтам. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю-проктологу за професіоналізм і людяність. Дуже уважна, компетентна та впевнена у своїй справі — одразу відчувається великий досвід. Лікар постійно була на зв’язку, відповідала на всі запитання та підтримувала навіть у свій вихідний день, що є надзвичайно цінним. Завдяки такому ставленню лікування пройшло спокійно й з повною довірою. Рекомендую від щирого серця!
Лікар:
Шевченко Валерія Геннадіївна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати на профілактичних візитах і завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вкрай негативний досвід. Ставлення лікаря — зверхнє, зневажливе та непрофесійне. Під час прийому лікар (гастроентеролог) дозволила собі принизливі коментарі щодо моєї зовнішності, зокрема про малярні грижі під очима (цитата: «фу, жах»). При цьому лікар заперечувала саме існування малярних гриж та заявляла, що це «проблема нирок», виходячи за межі свого профілю й демонструючи незнання базових медичних термінів. Замість фахової консультації — суб’єктивні оцінки, псевдомедичні твердження та порушення лікарської етики. Категорично не рекомендую.
Виникає логічне питання, як лікар із таким рівнем знань, комунікації та зневаги до пацієнта взагалі веде прийом і працює в медичному закладі. Ще більше питань — до самого Центру, який допускає подібну поведінку, не контролює дотримання лікарської етики та утримує у штаті спеціалістів, що дозволяють собі принизливі висловлювання і вихід за межі власної компетенції. Такий підхід підриває довіру до клініки в цілому.
Лікар:
Короткевич Ірина Іванівна
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення до нашої клініки та лікаря. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Також є важливим виявити всі можливі патологічні зміни, які впливають на загальний стан пацієнта, бо функціонування всіх систем в організмі пов'язані між собою. Безумовно, взаєморозуміння у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Як правило, пацієнти звертаються до лікаря, щоб отримати його професійну думку і можуть самостійно приймати рішення погоджуватись або ні з рекомендаціями спеціаліста. Завжди готові допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Попередній діагноз: хронічний синусит - загострення (був біль у голові і постійні виділення з носа).
Після курсу 10 днів лікування БЕЗ антибіотиків - повністю зникли симптоми. Дякую за роботу лікарю!
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Ми раді знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося досягнути позитивних результатів у лікуванні. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за проведену операцію лікарю гінекологу Латій Кирилу Віталійовичу, лікарю анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу, операційній бригаді. Клініка топ. Якщо оперуватись то тільки тут. Всім рекомендую. Персонал- ?
Лікар:
Латій Кирил Віталійович
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашої команди професіоналів. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чоловік мав проблему: висип на шкірі по всьому тілу, сильний свербіж, який турбував майже рік. Зверталися до 4-х різних дерматологів. Результату - 0.
А потім випадково потрапили до Томинець Оксани Василівни в медцентрі ОН Клінік. І це нас врятувало! Лікарка уважно вивчила анамнез, детально оглянула, вислухала скарги, а головне - призначила здати потрібні аналізи, щоб остаточно підтвердити попередній діагноз і переконатися у правильності лікування. Адже всім відомо, що правильна діагностика в медицині - це перший крок до виздоровлення. Вже за кілька днів ми побачили разючі зміни: ранки на тілі зникали, шкіра очистилася, свербіж припинився! Щиро дякуємо Оксані Василівні - кваліфікованому спеціалісту, досвідченій лікарці і
просто гарній людині - за результативне лікування і за можливість знову жити спокійним здоровим життям))) Рекомендую всім, цей спеціаліст вам точно допоможе!
Лікар:
Томинець Оксана Василівна
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Томинець Оксани Василівни. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого спеціаліста вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала тривалий час. Вдячні за особливу відзнаку високого професійного рівня лікаря та рекомендації. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю, шановна On clinic, 24.12.2025 я з мамою була на прийомі у кардіолога Акуліної Тетяни, в мене немає цензурних слів щоб висловити непрофесіоналізм цієї особи, в клініці мама лікується з літа 2024 року і таких некваліфікованих осіб ми не зустрічали, завжди приємна команда клініки від медсестер що беруть аналізи до лікарів що консультують, від прибиральниці до офіс менеджера, всі завжди поводять себе професійно і не нахабно, так от, ця Тетяна намагалась поміряти тиск через светра, вимагала(я не помилилась у трактовці, вона саме вимагала) карточку з державної клініки, при цьому навіть не відкривши картку пацієнта(особиста картка пацієнта що є в базі On clinic) в якій були аналізи і заключення які їй були необхідні, серед призначень мамі були: геніколог, флюрографія, але не призначено(без мого нагадування) узі серця, ми прийшли через підозру на серцеву недостатність, кардіограму було зроблено тільки тому що при запису на консультацію я одразу попередила про її необхідність. Перевірка на набрякання ніг робилась через щільні колготки сірого кольору які не показують швидкості відновлення м'язової тканини. Шановна команда On clinic, мені вкрай шкода що до вас потрапила ця особа, мета написання відгупу - попередження Вас про інцендент. Ми і надалі будемо спостерігатись у вашій професійній і теплій атмосфері, до зустрічі.
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за зворотний зв'язок. Перепрошуємо, якщо відчули дискомфорт під час звернення до нашої клініки та лікаря. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, взаєморозуміння у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливим для досягнення успіху у лікуванні і завжди є можливість обирати лікаря на свій розсуд. Нами перевірено обсяг визначеної лікарем лікувально -діагностичної тактики - відповідає встановленому попередньому діагнозу і об'єктивним клінічним даним на день прийому. Всі послуги в клініці надаються за попереднім записом, в тому числі і діагностичні дослідження. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Лікарю Віктор Васильович Будул.Дуже гарне відношення до пацієнтів,гарно та доступно все обяснює,диктує кожен свій крок,вічливий . Я задовела. Гарно дякую.
Рекомендую!
Лікар:
Будул Віктор Васильович
Доброго дня, Андріанно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Будула Віктора Васильовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік