5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Щиро дякую лікарю-хірургу за професіоналізм, уважність і людяне ставлення.
Лікар усе детально пояснив, відповів на всі питання. Дуже приємно мати справу з таким компетентним і чуйним спеціалістом.
Рекомендую всім, хто шукає хорошого лікаря!
Лікар:
Паращенко Андрій Віталійович
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого лікаря. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую Вам за професіоналізм, уважність і людяність. Дуже вічливий та привітливий лікар. Дуже допоміг , він не просто лікує він спасає людей. Бажаю подальших успіхів у Вашій відповідальній роботі.
Лікар:
Паращенко Андрій Віталійович
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу від усього серця висловити безмежну вдячність команді лікарів Он Клінік, які проводили мені операцію. Це були не просто висококваліфіковані фахівці, а справжні люди з великим серцем, турботою та людяністю.
Особлива подяка моєму лікарю-гінекологу Кудіновій Вікторії Вікторівні — за професіоналізм, уважність, підтримку та спокій, який вона дарувала на кожному етапі. Її участь як асистента хірурга була надзвичайно важливою для мене.
Щиро дякую хірургу Латію Кирилу Вітальовичу — за впевненість, майстерність і повний супровід від першої хвилини і до самої виписки. Я весь час відчувала, що перебуваю в надійних руках, і це безцінно.
Величезна подяка лікарю-анестезіологу Крілю Руслану Вікторовичу — за професійно проведену анестезію, уважність та спокій, які допомогли пройти цей етап без страху.
Окрема і дуже тепла вдячність усім медичним сестрам — за неймовірну турботу, чуйність, терпіння і допомогу вдень і вночі. Ваша підтримка, добрі слова й уважне ставлення створювали відчуття безпеки та домашнього тепла навіть у лікарняних стінах.
Дякую всій команді за ваш труд, людяність і щире бажання допомогти. Ви робите надзвичайно важливу справу й даруєте людям не лише здоров’я, а й віру, спокій та надію.
З глибокою повагою та вдячністю ❤️
Лікар:
Кудінова Вікторія Вікторівна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і теплі слова. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашої клініки та команди професіоналів. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження й залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна клініка, приємний персонал. Обстеження проводяться вчасно і в повному обсязі.Особлива подяка лікарю Руденко Володимиру Трохимовичу. Лікар є фахівцем своєї справи: компетентний та уважний.
Лікар:
Руденко Володимир Трохімович
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого лікаря Руденка Володимира Трохимовича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я в захваті від професіоналізму медичного працівника з КЗК #1. Супер!!!
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Соболя,дуже приємна жінка і гарний спеціаліст,дякую за консультацію ?
Лікар:
Соболь Світлана Георгіївна
Джерело:
Google My Business
Привітливий персонал, приємний кваліфікований лікар гінеколог Медова Вафа Марданівна, дуже уважна, приємна у спілкуванні, обережно оглянула,відповіла на всі запитання. Залишилось дуже приємне враження, дякую
Лікар:
Мамедова Вафа Марданівна
Джерело:
Google My Business
Я військовий, робив рентген по своїй травмі в цій клініці, потрібно було швидко ( для влк) зробили швидко , але опис взагалі не відповідає дійсності, при тому що надав попередній опис, відразу після відвідування змушений був їхати в державну поліклініку і робити заново рентген , там все добре опис відповідає дійсності. Питання чому таке відношення до військових? Чого ви боїтеся писати правду? Я залишив своє здоров'я на фронті захищаючи вас.Це підло і огидно.
Доброго дня, Олександр. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Ми проводимо предметний розбір на підставі аналізу медичної документації. На жаль, наразі від Вас не отримали обіцяне альтернативне заключення. Нами перевірено відповідність знімку і опису, який було проведено в нашій клініці. Готові продовжити предметний розбір ситуації у разі надання альтернативної документації. Зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все на вищому рівні, велика подяка лікарю Набхан Ахмед за його профісіоналізм
Лікар:
Набхан Ахмед
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую лікарю Ірині Олександрівні Русіні, це лікар якого я можу рекомендувати як Спеціаліста найвищого рівня! Зверталась на консультацію і саме завдяки Ірині Олександрівні відчула що рекомендації щодо лікування дають гарний результат . Можу назвати Ірину Олександрівну сімейним лікарем, бо на даний момент в неї лікується практично вся моя родина.
Лікар:
Русіна Ірина Олександрівна
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого фахівця. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла я в вашу клініку до проктолога Руфанової Анни , обстеження було дуже грубе, різке , що в мене знову зʼявилася кров . Розковиряли спеціально і налякали, що дуже багато проблем , треба малоінвазивне втручання . Потім написали великий список, що я маю здати саме в їх клініці. Я дуже обурена таким відношенням до пацієнта. Спеціально травмувати і налякати, щоб пацієнт повернувся зробити операцію. викачування грошей через залякування та фізичне насильство. Ганьба
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. Шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, що під час консультації лікар проводить профільний огляд, збір даних анамнезу життя та хвороби, визначає наявність об'єктивних клінічних даних на користь того чи іншого патологічного стану та надає відповідні рекомендації щодо подальшої тактики лікувально-діагностичних дій відповідно до стану здоров'я на момент звернення. За наявності у пацієнта скарг на прояви хвороби, а також локальні патологічні зміни можуть давати дискомфортні відчуття під час стандартного профільного огляду лікарем. Але, на жаль, без огляду неможливо встановити діагноз і визначити подальшу тактику. Мета лікаря - виявити всі патологічні зміни, встановити коректний діагноз і визначити оптимальну тактику подальшого лікування, що і було в даному випадку. За підсумком консультації пацієнт отримує консультативне заключення з професійною думкою фахівця. Завжди готові допомогти, бажаємо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже писала поганий відгук, але мій відгук сховали тому що, як відповіли мені по вказаній електронній адресі, публікують відгуки лише реальних пацієнтів!!! Да це просто знущання!!! Люди не йдить в цю мережу клінік!!! У відповіді вони перефразували мій поганий відгук про клініку, як відгук про лікаря!!! Ні, лікар, в якого я була тут ні дочого, питання до клініки!!! І як можна в одному листі писати що не змогли мене ідентифікувати як пацієнта і вказувати мое ім'я і "кардіологія", де я була, ну це фантастика просто!!!
Вікторія
Одеса,
29.12.2025