Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Суми

...
Юлія
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря Бабич Іван Михайлович з проблемою геморой, все вилікувано, щиро вдячний.
Леонід
Оцінка:
Доброго дня, Леоніде. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Бабич Іван Михайлович допоміг Вам подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший врач Бабич Іван Михайлович Рекомендую цього лікаря Він дуже допоміг у вирішенні моєї проблеми.
Антоніна
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Раді, що з допомогою нашого лікаря Бабича Івана Михайловича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вдячна за надання професійної медичної допомоги лікарю проктологу хірургу Бабичу Івану Михайловичу. За його увагу і відношенню до хворих. З повагою до нього.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку нашому лікарю Бабичу Івану Михайловичу. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Ліщинській Т.В. За увагу, за гарне ставлення до пацієнта Дякую!!!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ліщінської Тетяни Вілховни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалось відношення лікаря Ліщинської Т. В. до пацієнта і гарне відношення персоналу
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам сподобався візит до клініки та Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ліщінської Тетяни Вілховни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У лікаря була вперше. Обирала лікаря так би мовити за своєю їнтуїцією, і виявилося що це саме той лікар що мені був потрібен. Лікар компетентний у своїй справі, проконсультувала по аналізам та по всім питанням які в мене були на той момент, а також як підтримувати свою щитоподібну залозу. В ході розмови я сказала з якою проблемою у здоровї я звернулася і на даний момент шукаю причину хвороби, на щасятя це не щитовидна залоза. Дуже вдячна що лікар виявилася компетентною не лише у своїй галузі, але і з іншими хворобами. Вона мене направила до наступного лікаря до якого мені давно треба було звернутися, але я і гадки не мала що такий лікар існує. Але до цього у скількох спеціалістів я не запитувала, ніхто поняття не мав до кого меті треба звертатися з моєю проблемою. То за це я їй безмежно вдячна. І звісно рекомендую. І при потребі знову до неї звернуся.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Меркулової Діани Олексіївни. Ми раді, що наш фахівець допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира подяка та слова глибокої вдячності лікарю-Рожковій Наталії Вікторівні.Працювали в різних напрямках.Турбували проблеми дерматологічного характеру.Сподобався кваліфікований прийом та знаючий лікар,який допоміг якісно вирішити мою проблему,дібрати дієве лікування.Раджу усім прекрасного лікаря і знавця свої справи:Рожкову Наталію Вікторівна.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця та залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
23.10.2023 вперше відвідала вашу клініку, дуже приємний та ввічливий персонал. Спершу мене зустріли адміністратори Альона та Юлія,доброзичливі та ввічливі дівчата. Зачекавшись декілька хвилин ,я потрапила на прийом до лікаря Бабич Івана Михайловича. Іван Михайлович грамотно провів обстеження, надав підтримку, пояснив суть проблеми та здійснив необхідні кроки по її усуненню. А також хочу подякувати мед.сестрі Людмилі Федорівні, за людяність. Залишилась дуже задоволена відвідуванням цього медичного центру. Лікаря Бабича Івана Михайловича раджу іншим пацієнтам. Кваліфікований ,уважний і людяний .
Котенко Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та висловили щиру подяку фахівцям. Нам важливо знати, що наш лікар Бабич Іван Михайлович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Співпрацювала із лікарем Рожковою Н.В.Звернулася із проблемою висипання на шкірі,яка проявилася дуже яскраво.До цього часу зверталася у клініку "Верба",але фахівці цієї клініки не бравши аналізів,призначали неефективне лікування.За їхніми рецептами користувалася мазями.Але результату за 2тижні так і не було. А висипання на обличчі ставали густішими і червонішими.Тоді я вирішила звернутися в Онклінік.Записалася на прийом до Рожкової Н.В.Діагноз був встановлений у той самий день.Здала аналізи,пройшла різні обстеження.Лікарка назначила і підібрала спектр засобів і процедур,які буквально на наступний день уже почали знімати почервоніння.Робота була клопіткою і довгою.Проходила і терапію антибіотиками.І за півроку досягла бажаного результату і чистої шкіри.Я щиро вдячна Вам,Наталіє Вікторівно,що ви були моїм лікарем.Ви-справжній професіонал своєї справи.
Аліна
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за змістовний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Нам важливо знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Я була на прийомі у лікаря хірурга Березного Тараса Владиславовичу у м.Суми, вул. Харківська 23. Дуже приємний, уважний лікар! Провів усі дії для постанови діагнозу. Все пояснив і запропонував оперативне лікування. Операцію провів на вищому рівні, уважно, знайшов індивідуальний підхід завдяки якому операція пройшла швидко і безболісно. Сподіваюсь на своє скоріше одужання завдяки цьому лікарю. Рекомендую всім лікаря Березного Тараса Владиславовича!
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Березного Тараса Владиславовича. Для нас є цінною Ваша висока відзнака професіоналізму фахівця. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалась до Рожкової Наталії Вікторівни, щодо питання «грибка» по дерматології та гінекології. Дуже задоволена результатом. Наталія Вікторівна справжній фахівець своєї справи, кваліфікована, досвідчена, уважна, пропонує ті аналізи здати , які дійсно потрібні , а не всі що є в списку. Перед прийомом , передивилась результати дослідження і вирішує як лікувати. Тож якщо маєте подібні проблеми, рекомендую. Ви не пошкодуєте і будете задоволені результатом.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Рожковій Наталії Вікторівні. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.