Logo
0 800 30 11 77
Хочу выразить благодарность Юлии Александровне Дидиченко за качественный, квалифицированный прием. Юлия Александровна - очень компетентный специалист, всем рекомендую !
Юлия
Одеса, 11.06.2024
Оцінка:
Дякую лікарю ЛОР Дідіченко Юлії Олександрівні за прийом та проведення процедури на дуже високому рівні, також за консультацію по підтримці здоровʼя слизових носа та горла.
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У дитини вночі заболіло вушко. Єдина клініка,де було місце для запису на першу половину дня - онклінік. Приїхали на прийом, зустріли привітні адміністратори. Потрапили до лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Дуже привітна,одразу дитина пішла на контакт,хоча був виснажений і з температурою. Все розповіла сину,показала,промила вушко,надала консультацію по захворюванню, призначила лікування і додаткове обстеження, надала інструкції надалі як правильно чистити вушка. Дитина задоволена від прийому,ніякого страху і болю. Пройшло 2 дні- видно покращення стану. Дуже Вам дякую, Юлія Олександрівна 😊
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що наш лікар Дідіченко Юлія Олександрівна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала дитину, та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была на приеме у врача Дидиченко Юлия Александровна. очень все понравилось, врач очень внимательно послушала жалобы, очень деликатно провела манипуляции, благодаря врачу я теперь хорошо слышу. Однозначно рекомендую этого врача.
Елена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лiкар, дiйсно професiонал своэi справи! Багато рокiв довiряю своэ здоров’я Юлii Олександрiвнi!
Сабіна
Оцінка:
Доброго дня, Сабіно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександра
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Дідіченко Юлії Олександрівни дуже сподобалось! Дбайливе ставлення і ніякого дискомфорту при проведенні процедури!
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі ЛОР-лікарю, Мошинській Жанні Олегівні, дуже приємний фахівець, після огляду все доступно пояснила. Хороший фахівець, рекомендую всім) Будьте здорові ☺️
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Мошинської Жанни Олегівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі ЛОР-лікарю Дідіченко Юліі Олександровні. Прийшла до неї з проблемою, яка мучить мене вже більше місяця. Після її призначень відчула себе значно краще. Прекрасний уважний фахівець та приємна у спілкуванні людина. Велике дякую за допомогу.
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійна людина, можу сміливо рекомендувати . Звертався особисто до лікаря з проблемою закладеного носу і хронічного гаймориту! Усім задоволений, наголошую що задоволений саме цим спеціалістом, підіть на консультацію і все зрозумієте! Катерина - лікар
Роман
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе чудово, лікар дуже кваліфікований та веселий! Рекомендую!
Павло
Оцінка:
Доброго дня, Павле. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бєлякова Аліса Альбертівна досвідчений лікар. Вилікувала сина. Сучасні підходи до лікування та уважне ставлення до пацієнта. Завдяки гарним особистим якостям та професіоналізму раджу її, як гарного лікаря.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук про історію звернення до нашого лікаря. Радіємо, що пацієнт отримав бажаний результат від лікування, а спілкування з лікарем було комфортним. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.