Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Одеса

Обращалась в клинику в 2021 году к гастроэнтерологу Станковой О.В., поэтому сейчас решила обратиться снова, т.к. понравился врач и лечение, которое она прописывала помогло, за что огромное спасибо. Сейчас, пройдя врача, видеогастроскопию, могу сказать, что у клиники недостаточно компетентные менеджеры, которые не могут дать полной информации пациенту. На сайте нигде нельзя найти какие анализы я могу сдать в клинике, в какую цену это будет (непосредственно интересовало биопсия и ее виды). Не дается распечатка того, что я прохожу в клинике и что сколько стоит, передаются бумажки в кассу и на этом все - максимально непонятно мне, как для пациента, за что я оплатила или за что оплатила моя страховая!! Могу сравнить с Одрексом, хотя не являюсь его поклонником - разница колоссальная по обслуживанию и организации работы - просто пропасть между клиниками. Отдельно хочу вынести момент про кабинет пациента - нужно подгружать паспорт! Стесняюсь спросить, а ключи от квартиры не оставить вам?? Первый раз с таким сталкиваюсь. Желаю Он клиник поработать над этими моментами, т.к. это решает, вернется ли человек сюда в будущем или нет. Проанализируйте пожалуйста, как работают другие клиники, выше статусом, возможно вы для себя подчерпнете много нового и полезного.
Olga
Одеса, 21.04.2024
Оцінка:
...
Тетяна
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Минулого року лікувала кісту в цій клініці у Чабаненко Інга Гієвна, все було начебто нормально. Цього року звернулася можна сказати з тією ж самою проблемою, відсутність жіночих днів. Зробила УЗД і воно показало, що кіста вже на лівому яєчнику. Звернулася назад до Чабаненко Інги Гієвни. кіста була незначних розмірів. але мені порекомендував лікар прокапаться. перший мінус почався, коли мені обкололи руки 9 разів (3 мед. сестри) і сказали, що це їх проблема, а моя. Хоча мені попадалася через день - два (мед. сестра яка відразу знаходила вену) і я відчувала біль! Сестри )і сказали, що це не їхня проблема, а моя .Хоча мені траплялася через день-два(мед.сестра яка відразу знаходила вену і я не відчувала болю!(Мені кололи хворобливі препарати )при цьому всі руки були сині, з гематомами та набряклі.Після призначених таблеток ,я написала лікарю та просила ,які мої подальші дії ,лікар проігнорував.Після завершення таблеток ,в мене пішли жіночі дні та йшли вони більше 7 днів,що мене сильно налякало. Я звернулася до лікаря, вона назад проігнорувала, через кілька днів я назад написала, на що вона сказала скинути їй УЗД, я скинула, запитала, які ще препарати приймаю. я поставила конкретне запитання, нічого страшного в цьому немає, на що вона відповіла, що немає. сказала зробити тест на вагітність, він нічого не показав, сказала далі приймати Тазалок, але кров так і йшла, на що вже піднялася паніка, так як 14 днів ідуть не перестаючи. Написала знову лікарю запитавши яке зробити потрібно узі бо я дуже налякана !На що лікар навіть не відреагувала !Я звернулася до ногам гінекологів і всі підтвердили маткова кровотеча ,яке йде протягом 3х тижнів !Здала аналізи які стали гіршими ніж були до цього .Посадили мені печінку цими ліками !Недбале відношення ,хоча душа лягла до цього гінеколога ,але я дуже розчарована .Деньги висмоктали ,а лікувати не лікували а тільки гірше зробили !
Даріна
Оцінка:
Доброго дня, Даріно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що звернення до клініки було дискомфортним для Вас і перепрошуємо за ситуацію. Лікар під час прийому проводить профільний огляд та надає рекомендації щодо подальшої тактики. Для оцінки стану пацієнта в динаміці лікування лікар призначає рекомендований візит, що було і в даному випадку. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишаю відгук про лікаря алерголога Теміз Вікторію Володимирівну. Дуже компетентний лікар з великої літери. Консультація надана в повному обсязі. Дуже сподобався лікар. Дякую.
Оксана
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Теміз Вікторії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я сьогодні здавала кров общ. ан крові + білок, дуже вдячна Бойко Аліні за її роботу, яка з першого разу взяла кров з тонкої вени. Вдячна їй дуже, бажаю їй здоровʼя, мирного неба, таких як Аліна, нужно цінить і берегти. Дай Боже їй всього найкращого.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я щиро дякую лікарям Вашої клініки за професіоналізм, знання і дуже уважне ставлення до пацієнтів, насамперед до вирішення проблем, з якими ми звертаємося. Дякую! Щиро дякую! Сербіну Ліліану Вікторівну і Красовську Ірину Григорівну! Бажаю Всім миру, здоровʼя і натхнення!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було добре. Лікар сподобався. Зробив лікування якісно та швидко наш лікар Вітюк А.О.
Дарʼя
Оцінка:
Доброго дня, Дарʼє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вітюк Анни Олегівни. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний прийом, культурно, ввічливо, професійно поспілкувалася з лікарем Лівенцовою К.В. Бажаю процвітання лікарю і клініці!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Лівенцовою Катериною Валентинівною. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку лікарю Толмачовій Н.А. за уважний прийом, щиросердечну зустріч хворих і правильні слова в нужний момент.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Толмачової Наталії Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважний лікар мамолог Турко Ольга Владиславівнв, вона справжній спеціаліст своєї справи, уважна, дбайлива, знаючий лікар. Сподобався теплий прийом.
Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка Шевченко Валерії ! Талановита,позитивна та чуйна людина з золотими руками. Доктор з великої літери. В мойому випадку вона створила диво! Дуже вдячна доктору Шевченко та усім співробітникам "Он-Кліник"
Лілія
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем та залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на УЗД у Гурченко Г. І я просто вражена високим професійним рівнем і якістю роботи лікаря . Дуже уважне і чутливе ставлення до пацієнтів . Відверто рекомендую лікаря 🥹
Оля
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.