«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки ОН Клінік Одеса

Було призначено мені дослідження ендоскопія. Доктор Бойко Микола Васильович дуже уважний і чуйний, обіцяв дуже швидко зробити процедуру. Так і вийшло, все було максимально швидко і безболісно. Так, неприємно, але можу сказати, що поки це найкраща й найшвидша ендоскопія в житті, мені є з чим порівняти.
Вікторія
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря. Ми раді, що діагностична процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Станкової О.В. з проблемами шлунково-кишкового тракту. Консультацією залишився задоволений, Доктор уважно мене вислухала, проконсультувала, оглянула, призначила додаткові аналізи. Рекомендую.
Євген
Оцінка:
Добрий день, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було ефективним і результативним для Вас. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Ангелової Тетяни Іполитівни. Доктор сподобалася, провела детальний огляд. Залишилася задоволена. Спасибі! Люблю клініку ОН Клінік за ставлення персоналу і пунктуальність. Відмінна клініка.
Кіра
Оцінка:
Добрий день, Кіро. Дякуємо за добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Савкун В.В. відмінний, грамотний фахівець, і просто приємна дівчина :) 5+
Дмитро
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Раді, що Ви задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-проктолог Кузьменко Ігор Сергійович: дуже гарне враження, професійний, уважний, докладно пояснює всі незрозумілі моменти. Всі фахівці, до яких доводилося звертатися, дуже приємні, ввічливі, професійні.
Алла
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кузьменко І. С. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже просто записався на прийом на сайті. Чемна, професійна дівчина передзвонила через 3-5 хвилин. Мені потрібен був прийом проктолога. Дуже делікатно пояснила, як підготуватися, і записала до лікаря в той же день. Доктор Марусов Андрій Анатолійович. Професіонал, тут без питань. Працює за сучасним протоколом. Діагноз у нього в голові був готовий вже після співбесіди зі мною. Огляд просто підтвердив діагноз. Зрозуміло, просто, наполегливо пояснив, як вирішити проблему. Операція швидка, безболісна. Доктор призначив тільки мінімум необхідних препаратів. Причому це дійсно клінічно підтверджені ліки. Спостереження і саме лікування входило в ціну операції. Так, ціна близько 8 тисяч грн, але все ж доступна і гроші йдуть зовсім обгрунтовано. Моє здоров'я в ОН Клінік виявилося в надійних руках доктора. Спасибі доктору і всім співробітникам ОН Клінік. Тепер це точно моя клініка, хотілося б ще надовго.
Олег
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовують в медичних центрах нашої Мережі, допомагають якісно і ефективно вирішувати неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Одним з головних стандартів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На прийомі в ендокринолога, Красовської Ірини Григорівни, я отримала обширну консультацію, де ми розібрали всі результати обстежень і аналізів, також я отримала призначення на препарати, які допоможуть мені з моїми проблемами і особисті поради від лікаря. Консультацією задоволена.
Ксенія
Оцінка:
Добрий день, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Регулярно відвідую гінеколога Ющенко Т. О. Дуже задоволена її роботою. Приємна жінка, дуже ввічлива і досвідчена. Вона професіонал своєї справи і вміє знайти підхід до клієнта. Дякую за якісно надані послуги.
Юлія
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в медичному центрі. Завжди готові допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Калашникова Анастасія Олександрівна дуже уважний лікар. Сподобався підхід до хворого. Адекватне призначення препаратів. Рекомендую.
Надія
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Дякуємо за відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ирина Григорівна Красовська дуже приємна, цікаво розмовляти, цікаво слухати, завжди посміхається, дуже приємно приходити до таких лікарів.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли кваліфікованого спеціаліста своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена проведенням УЗД лікарем Толмачовою Н.А. ввічлива, уважна, дослідження проводить комфортно, все чітко пояснює. Вже не перше УЗД проходжу у цього лікаря, дуже задоволена її роботою.
Христина
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за позитивний відгук про нашого фахівця. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке у нас використовується. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оплатила послугу гістероскопія з витяганням ВМС. В результаті спіраль не дістали. Відповідно, гроші ніхто не повернув. День на вітер.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, в деяких випадках мета діагностичної процедури може бути не досягнута в силу об'єктивних причин, але заздалегідь це припустити не представляється можливим. Ми раді, що питання було вичерпано. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік