Відгуки ОН Клінік Кропивницький

Люди обходьте стороною он клінік проктологія,мене лікар запевнив,що лазером круто,бистро заживає,я дура повелась,в результаті через дві неділі, запалення і всі вітікаючи наслідки,добре що звернулася в обласну лікарню і там золоті руки лікаря-проктолога виправили всі помилки і наслідки після он клінік,прооперували, Слава Богу тепер все зажило.В Он клінік працюють шарлатани,які тільки викачують величезні кошти,які мені збирали всі родичі.Якщо ви цінуєте своє здоров'я не ходіть в он клінік,ідіть на операцію тільки в обласну лікарню,там прекрасні спеціалісти і персонал.
Євгенія
Кропивницький, 11.11.2022
Оцінка:
Добрий день! Це найпрекрасніша лікарня, яку я бачила. А персонал і лікарі - це просто ЛЮДИ з великої літери. Дуже уважні, дуже чуйні. Дай Бог Вам здоров'я і процвітання. Всім мирного неба над головою!!!
Катерина
Кропивницький, 28.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною якістю обслуговування у нашій клініці. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах. Вам здоров'я, добра і миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Кропивницький, 16.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобався діагност В'ячеслав Юрійович, усе дуже зрозуміло та грамотно пояснив, відповів на запитання щодо обстежень малого тазу та щитовидної залози. Огляд пройшов досить обережно.
Овчиннікова Христина
Кропивницький, 11.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Нам важливо знати думку наших реальних пацієнтів, тож вдячні Вам за зворотній зв'язок. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю проведеної діагностики. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго всім дня! Нажаль чи на щастя в свої 48 років в цій клініці обстежувався в перше. Умови, персонал (починаючи з техперсоналу і закінчуючи лікарями), ставлення до клієнтів - все на високому рівні. Ти реально розумієш на що витрачаєш власні кошти Миру всім і здоров'я! З повагою Олександр.
Олександр
Кропивницький, 09.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Олександре, доброго дня. Ми вдячні Вам за висловлену думку про відвідування нашої клініки. Нам приємно, що Ви залишились задоволеним обслуговуванням у клініці. Бажаємо Вам міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за чуйне та уважне ставлення лікарю Саенко Олександру Олександровичу! Лікар від бога!!!
Наталія
Кропивницький, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Олександра Олександровича. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря Саєнка Олександра Олександровича. Все сподобалося. Дуже хороша людина та лікар. Мені допоміг.
Діна
Кропивницький, 02.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку про лікування у спеціаліста. Нам приємно, що Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний компетентний спеціаліст лікар-гінеколог Смирна І.Г.Не перший рік звертаюсь по плановому обстежені.Дуже задоволена.
Олена
Кропивницький, 27.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Олено. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку. Ми раді знати, що Ви задоволені медичним обслуговуванням у клініці. Планові профілактичні огляди - це важлива складова до скарбнички здоров'я. Будемо раді бачити Вас у клініці на наступних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороше обслуговування,дякую
Інна
Кропивницький, 26.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо Вам, що змогли публічно поділитись своє думкою про обслуговування в нашій клініці. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На перший прийом я записалась в кінці робочого дня, лікар була не дуже задоволена і виснажена. Причини, з якої я до неї звернулась, вона не з’ясувала на початку діалогу, почала задавати питання,які, на мою думу, були не досить доречні до моєї ситуації. Про те, що будуть брати аналізи 100% завчасно не попередили. Сказали у контакт—центрі, що можливо, якщо лікар призначить, потрібно буде здати. Про ціну(яка буда трохи несподіваною) ніхто не обмовився. На повторній консультаціі,яка була з ранку, лікар була більш привітливою, пояснила все, але мою проблему не було вирішено. Лікар, звичайно назначила мені додаткові аналізи, для встановлення причини моєї проблеми, але повторний візит був безрезультатним. Працівники на ресепшені привітиливі.
Марія
Кропивницький, 24.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріє. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося таке враження та не встановились довірливі відносини з лікарем. З нашого боку ми перевірили факти та зазначаємо, що обсяг первинного прийому виконаний повністю. На первинному прийомі пацієнту проводиться профільний огляд, на підставі об'єктивних клінічних даних лікар визначає подальшу тактику. Для призначення ефективного лікування необхідно встановити причини виникнення захворювання, саме для цього і призначаються лабораторні або інструментальні дослідження. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Очікуємо Вас на повторному візиті в клініці з результатами обстежень, які початково призначав лікар. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Потрапила на онлайн консультацію до лікаря-невролога. Перше, що я почула, була фраза: багато від онлайнконсультації не чекайте! Консультація була не відео, а у телефонному режимі. Мої скарги були вислухані неуважно, декілька разів було сказано лікарем, що без попередніх обстежень він не має змозі зі мною говорити. Йому треба тільки дивитися на мене та мої попередні обстеження. Якись додаткові обстеження не були призначенні. Йдіть собі далі. Будете мати обстеження на руках та змогу фізично бути присутніми на консультації - поговоримо. Вибачте мене, будь ласка, але це не консультація, а казна що. Також лікар таким тоном спілкувався, відчитував мене як якесь малолітнє дівчисько. Не вмієте онлайн консультувати- не консультуйте. Не вказуйте, що є онлайнконсультації. А якщо вказуєте, що Ваші лікарі консультують онлайн, то навчить їх це робити. Мене просто обурила ця ситуація.
Валерія
Кропивницький, 11.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Валеріє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Зазвичай, на очному первинному прийомі лікар проводить профільний огляд пацієнта та надає рекомендації з подальшої тактики на підставі об'єктивних клінічних даних. Обираючи онлайн консультацію пацієнт зазвичай усвідомлює, що по деяким аспектам вона не буде мати таких можливостей, як очна. Тому лікарю важливо мати результати попередніх досліджень або іншу медичну інформацію, щоб визначити обсяг подальших дій. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні в клініку. Рекомендуємо виконати призначення лікаря, будемо раді продовженню співпраці. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже кваліфіковані лікарі … УЗІ Кравченко В’ячеслав Юрійович-рекомендую
Катерина
Кропивницький, 08.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Катерино. Дякуємо за публічно висловлену думку про наших лікарів. Сподіваємось, що Ваша рекомендація стане у нагоді потенційним пацієнтам. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама