5
(1298 оцінок)
4
(17 оцінок)
3
(15 оцінок)
2
(43 оцінки)
1
(275 оцінок)
4.2
1647 відгуків
04.05.20 здала аналізи. ХГЧ і прогестерон .Заплатила близько 300 грн .медсестра і дівчатка з реєстратури мені сказали що аналіз буде готовий на наступний день і я його отримаю на пошту. Не отримавши аналізи я 6 .05 набрала на гарячу лінію і мені відповіли що аналізи будуть готові до 11,05. це тиждень для такого просто аналізу який в інших лабораторіях роблять на протязі.Сьогодні 7,05 я так і не отримала свої аналізи і вже здала їх в іншій лабораторії. Марнотратство
Добрий день, Любов. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що виробництво лабораторних досліджень проходить згідно затвердженого графіка постановок лабораторії - виконавця і видається пацієнтам згідно регламентного терміну. Інших термінів готовності персонал озвучити не може. Результати лабораторних аналізів відправляються на пошту пацієнта по готовності всього замовлення. Сподіваємося, Ви ознайомилися з отриманими результатами. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у мамолога Пушкарь. Начиталася позитивних відгуків і записалася до нього.
Перед прийомом лікаря зробила УЗД молочних желез.На УЗД мені сказали нічого страшного немає, просто запалення, але треба щоб лікар написав рекомендації як це швидше і краще усунути.
Пушкар, не дивлячись на висновок УЗД, оглянувши груди, відразу зарядив що потрібно робити аналіз (не пам'ятаю назву) робити його можна кількома способами і ціни відразу озвучує. Уточнив, що це він буде робити там де (загострив свою увагу) він працює завідувачем кафедри !!!! Потім він зібрався робити операцію (суми теж назвав)
Я не витримала, кажу результати УЗД вам зовсім не цікаво подивитися? На що Пушкар заявив типу ну що вам там написали мастопатія ... ну ви ж розумієте ви молода, запускати себе не варто і почав показувати в телефоні у себе грудях інших жінок які себе запустили ... підсумок
У висновку він теж написав що у мене мастопатія ... тільки в рекомендаціях написав свій дорогий аналіз і операцію ...
Викинуті гроші на врача. Дякую узіст заспокоїла меня.НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО "СУПЕР ЛІКАРЯ", ТУПА викачка грошей !!!!
Добрий день, Ганна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми розуміємо, що пацієнтам часто складно сприймати медичну інформацію, звідси і виникають моменти непорозуміння. Лікар має право на свою думку, яка підкріплена результатами додаткового обстеження. У медичних документах, в тому числі протоколі УЗ-дослідження, не згадується термін "запалення". Тактика подальших дій по виявленню утворення запропонована відповідно до нормативної документації МОЗУ. Кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з думкою лікаря і запропонованої тактикою. Якщо у Вас є медичний висновок з іншим думкою фахівців - готові продовжити діалог з урахуванням наданого документа. В іншому випадку просимо утриматися від публічних звинувачень в бік лікаря, професора з великим клінічним досвідом в онкології -маммологіі. Пацієнт оплачує відповідно до прайсу тільки ту послугу, яку отримує за фактом, що було виконано і в даному випадку. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі 05.05.2020, роботою лікаря задоволена, але поводження з відвідувачами на ресепшені другого поверху обурило. Це навіть гірше, ніж в районній поліклініці, де, на подив, відносяться до хворих дуже ввічливо і кваліфіковано. Дівчина (праворуч), незадоволеним тоном, зневажливо, фиркнула, де оплатити аналізи. Прийом лікаря коштує не мало, і коли ще доводиться оплачувати не передбачені витрати, теж пристойну суму, працівник медичного центру відбиває будь-яке бажання повернутися сюди за потребою знову. Це наклало неприємний відбиток від відвідування даного закладу.
Добрий день, Лариса. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш фахівець зміг виправдати Вашу довіру. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, тому приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при спілкуванні зі співробітником. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Очікуємо на наступному візиті в клініці згідно попереднього запису. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Грошей витратив неміряно, але, на жаль, проблему вирішити в даній клініці не змогли, а навпаки погіршили ситуацію.
Добрий день, Тигран. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо Вас на контрольному візиті лікаря згідно попереднього запису. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Ларисі Ігорівні Селівановій за її професіоналізм, людську доброту і вміння входити в положення пацієнта! Дуже чуйна людина, яка після обстеження не просто виписала діагноз, а пояснила в подробицях як мені жити з діагнозом «неспецифічний виразковий коліт», розписала дієту і дала вичерпну інформацію про мій стан і подальшим ризикам якщо не буду стежити за своїм здоров'ям. Вийшовши від доктора мені НЕ довелося гуглити діагноз і розбиратися що «це» і куди тепер йти. Відмінний фахівець! Рекомендую !!
Лікар:
Селіванова Лариса Ігорівна
Добрий день, Владислав. Дякуємо за щирий відгук і Вашу довіру. Нам дуже приємно, що в особі Лариси Вікторівни Селіванової Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Також в процесі лікування дуже важливо ретельно і невідступно слідувати всім розпорядженням фахівця, адже досягнення заповітного результату - видужання, залежить не тільки від лікаря, але і від самого пацієнта. Для нас дуже важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати і коригувати роботу клініки і фахівців. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка за допомогу Шканд Тетяні Віталіївні! У нашому випадку, це було буквально порятунок, якому передували півтора місяці нестерпних болів і безуспішного лікування у інших лікарів. Неправильно поставлений діагноз, відповідно не результативне, але дуже серйозне лікування, призвели до того, що на руках ми мали напрямок в онко центр. Завдяки Он Клінік, їх діагностиці, а головне - високому рівню Тетяни Віталіївни, її терпінню, увазі і правильно призначеного лікування, стан покращився і кожен день ми з вдячністю згадуємо доктора.
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Добрий день, Альбіна. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Слюсаренко Вікторія Віталіївна дуже уважний лікар, задоволена її консультацією і професіоналізмом! Дякую, тепер завжди буду до неї звертатися!
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записався онлайн на прийом до лікаря 27 квітня, зараз 3 травня, пройшов тиждень мені так ніхто і не передзвонив. Чат бот написав на пошту, що заявка прийнята, але уви.Теперь задумався чи потрібно звертатися до цього медичного центру. Хотілося б щоб мені відповіли чому мені ніхто не передзвонив. Не рекомендую !!!!!
Доброго дня Олександр. Хочемо зазначити, що клініка офіційно надає платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайсу, оплата проводиться пацієнтами в добровільному порядку. Метою звернення до лікаря є отримання думки лікаря і його бачення по лікувально-діагностичної тактики з урахуванням клінічної картини. Що і було виконано в рамках повноцінного первинного прийому лікаря з урахуванням додаткової індивідуальної лояльності для Вас. Погоджуватися чи ні з думкою лікаря і запропонованої тактикою - на розсуд кожного пацієнта. Якщо пацієнт не згоден з думкою фахівця - це не відображає компетенцію лікаря. Для успішного лікування поліморфний патології необхідна комплексна діагностика, яку одне УЗ - дослідження не може замінити. Відправка результатів аналізів здійснюється за запитом пацієнта на пошту, яку залишав при реєстрації картки в клініці. Якщо Ви переосмислити ситуацію і прийміть рішення продовжити спостереження в клініці - завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сергій Миколайович Пушкар дуже сподобався! Провів огляд, все пояснив, заспокоїв, не робив ніяких непотрібних призначень (що в наш час не часто буває!) Приємний доктор, без залякувань, все по справі і з почуттям гумору))
Добрий день, Ганна. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Будемо раді надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік з болем в шлунку. Записався через адміністратора на зручний для мене час. Лікаря вибирав ретельно за відгуками через сайт клініки. Записався до Шканд Тетяні Віталіївні і не пошкодував про вибір. Доктор уважно мене оглянула і призначила пройти УЗД ОЧП і ФГДС. Після процедур мені поставили правильний діагноз, призначили лікування, яке незабаром мені допомогло. Хочу висловити подяку доктору-гастроентеролога Шканд Т.В. за уважність.
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Добрий день, Владислав. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про нашу клініку. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Селіванової Л.І. не сподобалося (призначила дороге УЗД яке повинно було показати що болить і турбує мене .. приписавши дороге лікування я приймала цілий місяць .. і через місяць треба ковтати трубку ... я зрозуміла, вона мені не допомогла в моїй проблемі (
Лікар:
Селіванова Лариса Ігорівна
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що додаткові методи діагностики є цінним інструментом для лікаря в частині визначення характеру патології та обсягу необхідної допомоги. Лікування в подібних випадках поетапне і тривале, для отримання бажаного результату необхідно дотримуватися всіх лікувальних призначеннь і рекомендацій лікаря по контрольній діагностиці. В отриманні ефективного результату повинен бути зацікавлений не тільки лікар, а й пацієнт. Якщо Ви переосмислите ситуацію і приймите рішення продовжити спостереження в клініці - будемо раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобався прийом. Доктор уважний, відчувається професіоналізм. Прийом пройшов у легкій атмосфері. Сергій Миколайович уважно вислухав, детально проконсультував і заспокоїв. Ніяких зайвих аналізів і обстежень не призначав.
Дуже задоволена!
Добрий день, Тетяна. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»
Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257
ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону:
0 800 30 11 77
цiлодобово.
- По мапі
- Аеропанорама