0 800 30 11 77

Відгук від Анна 04.12.2020

Добрий день! Хочу залишити відгук, дуже задоволена роботою медичної клініки, все як завжди на вищому рівні, без черг і на релаксі. Окреме спасибі лікарям, яких сьогодні відвідала. Лікар терапевт Рожко Юлія Віталіївна - прекрасний фахівець, все чітко і по справі, а головне з вирішенням усіх проблем і питань, з відмінним призначенням. Також дякую лікарю УЗІ Матеко Олені Володимирівні - все швидко і оперативно, на всі УЗІ тепер до вас 100%. А також окрема подяка за зв'язок і підтримку Філатової Тетяні Сергіївні - лікар гінеколог відмінний, дуже задоволена що потрапила саме до вас, впевнена тепер моє здоров'я буде в повному порядку)
Анна
Харків, 04.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і слова подяки нашим фахівцям. Ради, що звернення в клініку було для Вас комфортним і результативним. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Рожко Юлія Віталіївна

Рожко Юлія Віталіївна - чудовий лікар-терапевт і кардіолог! Спостерігаємося в Юлії Віталіївни разом з дружиною, довіряємо тільки їй!
Леонід , 13.09.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.