Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харкові (м. Пушкінська)

Зателефонувала заздалегідь за тиждень і попросила записати поспіль на УЗД і слідом відразу до лікаря. Сказала, що день неважливий і я підлаштуюся, головне, щоб поспіль. За підсумком після цього УЗД двічі переносили час на більш ранній, а до гастроентеролога скасувала прийом, прочекавши більше 20хв від початку свого прийому. Нагадую, що на прийом потрібно йти натщесерце, і я на той момент вже не їла 12 годин. Огидна організація, більше не звернуся
Леонідова Юлія
Харків, 04.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо звернення було дискомфортним для Вас. Факт затримки прийому за об'єктивних причин підтверджуємо та приносимо вибачення. Зі свого боку завжди просимо всіх пацієнтів не запізнюватись на прийоми, щоб уникнути збоїв у регламенті робочого графіка лікарів. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на продовження співпраці. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю! Вона вилікувала мені те, що інші лікарі не змогли! Це дуже крутий лікар!
Віталіна Манукян
Харків, 03.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталіно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гастроентеролог Плутенко Інна Михайлівна, незважаючи на 26 річний стаж стаж і заявлену високу кваліфікацію, не відрізнила гострий гнійний апендицит від харчового отруєння. Замість того, щоб викликати швидку і відправити пацієнта в хірургію, вона на блакитному оці веде його на УЗД черевної порожнини, ставить діагноз під питанням ???гострий апендицит або харчове отруєння???? (при тому що немає ні блювоти, ні діареї, а гострий біль у животі є, тенезми є, і слабкість, і блідість шкірних покривів, і взагалі, чоловік у напівзігнутому стані прийшов на прийом) і зі спокійною душею та, очевидно, почуттям виконаного обов'язку, відпускає його в такому стані додому пити ніфуроксазид і афлетин. А на доріжку, УВАГА! вписує непотрібних аналізів на 4.000 грн. !!! Крім клініки і біохімії крові паразитарний пакет (глисти різних видів і мастей), інфекційні маркери - віч, сифіліс, гепатити С і В, аналіз на дисбактеріоз, хеліклбактер пілорі (а як же?), бакпосів калу (на який чекати не менш як тиждень) і т.д. ПІДСУМОК - через 1.5 години чоловік на швидкій їде в хірургію 17-ї лікарні. Гострий гнійний апендицит. Ще б кілька годин і розірвався, сказав хірург. Висновки робіть самі. Лікарю побажання - щоб вас так лікували!
Марина
Харків, 29.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Служба контролю якості проводить предметний розгляд всіх звернень від наших реальних пацієнтів. Нами перевірені факти і зазначаємо, що визначена тактика грунтується на підставівимог нормативних документів та згідно встановленого попереднього діагнозу і об'єктивних клінічних даних на момент огляду. За результатами візиту на руки пацієнт отримує медичні документи в друкованому вигляді з усіма рекомендаціями. Більш детальна інформація надана пацієнту особисто. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю величезну подяку Орленку Дмитру Борисовичу. Більш ніж півроку була постійна проблема, сильне здуття живота, яке сильно заважало повсякденному життю і приносило жахливий дискомфорт. Інші лікарі проблему не те, що не вирішували, навіть поставити діагноз не могли. Після прописаного лікування від Дмитра Борисовича проблема справді пішла, знову можу добре почуватися. Крім цього, до цього лікаря також зверталася моя бабуся року 1,5 тому, яка теж мала постійну проблему (більше 3 років), з якою їй теж ніхто не допоміг. Вона не могла харчуватися нормально, а про застілля навіть мови не могло бути, тому що все закінчувалося сильними болями аж до виклику швидкої допомоги. Їй вистачило одного візиту до Дмитра Борисовича та здачі аналізів, щоб їй поставили точний діагноз та виписали лікування, яке позбавило багаторічної проблеми. Величезне спасибі від усієї нашої родини!
Дар`я
Харків, 15.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Щиро дякуємо за змістовний позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Орленка Дмитра Борисовича. Раді, що наш фахівець допоміг вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якщо Вам потрібен гастроентеролог, то йдіть до Орленка, лікар уважний, думаючий, з індивідуальним підходом! Пройшла багатьох лікарів у місті, Орленко найкращий, ходжу до нього вже років 10, ще коли він у лікарні в стаціонарі працював!
Аліна
Харків, 06.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Вдячні Вам за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Денисюку Тетяні Олексіївні! Відмінний спеціаліст. Дуже уважна, спокійна, має власний підхід до пацієнтів. Не раз зверталися до неї за консультацією. Моя донька вона спостерігає з 10-річного віку. Дискенізія жовчовивідних проток. Завдяки Тетяні Олексіївні моя дочка здорова. Завжди слідуємо її рекомендаціям. Велике дякую за Вашу працю!
Вікторія
Харків, 07.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Ваші слова – це найвища оцінка для нас. Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру. Звертайтесь, ми завжди готові допомогти Вам та Вашим близьким. Бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря 2 січня лікар грубий і бидлуватий, закривав постійно рот накричав на стразову консультація марна є з чим порівняти, тому що лікувалась у кількох гастроінтерологів у Харкові
Ганна
Харків, 09.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день Ганно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Головне завдання кожного лікаря – це надання кваліфікованої медичної допомоги. Ми розуміємо, що важливим моментом є порозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при спілкуванні з лікарем. Пацієнти нашої клініки завжди можуть змінити лікаря на свій розсуд. Докладніша інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди раді допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю-гастроентерологу Шевченко Наталії Олексіївні. Звертаюсь постійно, завжди уважно вислухає проблему, огляне, компетентно поставить діагноз та призначить дієве лікування, без зайвих ліків!
Рита
Харків, 23.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Рито. Дякуємо за відгук та вибір нашого медичного центру. Нам приємно, що наш фахівець зміг виправдати Вашу довіру та у Вас залишилися лише позитивні враження. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відгук про роботу лікаря Орленка Дмитра Борисовича. Двічі був на прийомі у даного лікаря і у відповідь на мої конкретні скарги почув, що справа "в мені" та "в моєму сприйнятті" і "все якесь розпливчасте". Уявіть, Ви приходите до лікаря, кажете "мене турбує слабкість, болі ось тут, нудота і т.д. (називайте конкретні симптоми)". А він Вам відповідає – це Ви просто так сприймаєте. Це робота "лікаря" Орленка. Ставлення до пацієнта - зарозуміле, постійно з якимись підколками, дотепами, глузуваннями. Спілкуватися неприємно. Відчуваєш, що з тебе намагаються зробити ідіота. Дзвоню лікарю. говорю "моя знайома з медичної сфери порадила з такими результатами аналізів бігти терміново до Вас". Відповідь лікаря "За словами Вашої компетентної знайомої, Вам треба до мене". Тобто, людина навіть не думає якось допомогти, щось підказати, зорієнтувати. У нього в голові якісь знущання нібито я слухаю хрін знає кого. Виписав мені пігулки, від яких сильно болів живіт і покращень у самопочутті ніяких не було. Зараз приймаю інші препарати, почуваюся краще. Загалом, якщо Вам потрібен компетентний і людяний лікар - це Вам не Орленко. Пошукайте собі нормального лікаря, який бажає допомогти, а не робить вас винним у всьому.
Артур
Харків, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артуре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Ми розуміємо, що комфорт у спілкуванні та особиста думка про лікаря – це суб'єктивна реакція. Якщо на прийомі не склалися довірливі стосунки з лікарем на психологічному рівні - у клініці є можливість змінити лікаря. Для досягнення бажаного результату від лікувально-діагностичного процесу завжди наполегливо рекомендуємо нашим пацієнтам дотримуватися всіх призначень фахівців. Якщо пацієнт не приходить на наступний візит з результатами дообстеження - лікар не має інструментів для коригування тактики. Просимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні до нашої клініки. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
хочу сказати ВЕЛИКЕ СПАСИБІ, Еліні Юріївні Фролової! займається всією нашою сім'єю, але за маму низький уклін! Поважаю всіх докторів, але поки стояло багато питань, Еліна Юріївна без всяких зволікань зробила все, що потрібно і вчасно! ми перемогли страшне, пів року жаху, переживань і сліз, ця доктор вела нас крізь нетрі цієї болячки за руку, НИЗЬКИЙ УКЛІН за все!!! здоров'я і всього найкращого!!!
Ірина Михайлівна
Харків, 28.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино Михайлівно. Спасибі, що поділилися своєю історією звернення до нашого фахівця. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою ефективної діагностики та лікування. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему і значно підвищити якість життя. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про гастроентеролога Орленка. Поведінка його хамовита, зверхня. Глузування, усмішки - все це ви отримаєте за свої гроші. Щось запитати, обговорити лікування - це вам не до нього. Половину прийому мовчки набивав в комп призначення. Потім листочок в зуби - тут все написано! Перший раз зустрічаюся з таким відвертим хамлом в образі лікаря. За призначеннями нічого хорошого сказати не можу (кінські дози призначених ІПП, які я пропила безрезультатно). Проблема вирішилася з іншим більш адекватним лікарем. Сама свого часу шукала відгуки, може комусь допоможе не допустити моєї помилки - тільки нерви попсувати з цим лікарем.
Альона
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо зазначити, якщо пацієнт був в медичному центрі понад рік тому, у нас немає можливості відновити хід подій на прийомі і об'єктивно оцінити ситуацію. Першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Ми розуміємо, що комфорт у спілкуванны і особиста думка про лікаря - це суб'єктивна реакція. Просимо свої вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Завжди акцентуємо увагу наших пацієнтів: при виникненні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням в нашому медичному центрі, необхідно негайно звертатися в Службу контролю якості на лінію допомоги 0800 50 71 70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу і готові допомогти. Бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливо. Я вибрав вашу клініку тому, що обіцяли оперативний доступ до всіх даних і можливість відеоконсультацій. Я не живу в Україні тому це було принципове питання. Я був в Клініці 28 і 31-го. здав аналізи і Узі. Два лікаря, які були потрібні пішли додому до того, як УЗД було готово. Тому я був змушений був записатися на відеоконсультацію. Я це зробив в реєстратурі клініки 31-го серпня. Вони запевнили, що всі дані будуть в особистому кабінеті. Я заходив вчора, нічого не було, он-лайн консультант сказав, що тех відділ працює. Я зайшов сьогодні 3 години тому, нічого не було. Я провів годину в листуванні в чаті, вони зв'язувалися з тих відділом, включали / вимикали кабінет. Він нарешті відкрився. Запланованих консультацій немає, ніяких даних про аналізи і дослідженнях немає. Хто вирішив назвати вас ОнКлінік? Чому ви не попереджуєте, що послуги можуть бути надані тільки на території України? Яке відомство регулює діяльність приватних клінік?
Валерій
Харків, 03.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валерій. Дякуємо за Вашу думку і вибір нашої клініки. Над поліпшенням якості сервісу щодня працює команда фахівців, ми постійно вдосконалюємо і розширюємо спектр послуг, що надаються і комунікацій з пацієнтом. Дійсно, при впровадженні опцій по нових послуг поза Україною можуть виникати непередбачені моменти, які ми намагаємося оперативно вирішувати і бути на зв'язку з нашими пацієнтами в будь-якій точці світу. Приносимо вибачення за технічний момент і дискомфорт у зв'язку з цією ситуацією. Ми раді продовжити співпрацю з Вами. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 9:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.