Відгуки про дитячих лікарів-лабораторних аналізах у Миколаїв

Велике спасибі вашій клініці за всіх співробітників! Все чуйні, добрі усміхнені дівчата. Буду вас усім рекомендувати. Бажаю вам більше вдячних пацієнтів. Всі медсестри дуже хороші, відмінно беруть кров діткам, завжди дають грамоти та кульки в подарунок! Дівчата на ресепшені дуже уважні завжди з посмішкою дадуть відповідь на всі питання. Спасибі вам, що ви у нас є!
Ярослав
Миколаїв, 27.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ярослав. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
У мене залишилися тільки позитивні емоції після відвідування клініки. Позитивні адміністратори, тепла атмосфера) Будемо звертатися ще!
Анастасія
Миколаїв, 20.11.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Нам приємно, що у Вас залишилися лише позитивні емоції після звернення до нашої клініки. Ми прагнемо забезпечити усім нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування у клініці. Бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, уважний і доброзичливий персонал, нове і сучасне обладнання, є весь спектр медичних послуг. Залишилися дуже задоволені.
Вікторія
Миколаїв, 13.11.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Ми прагнемо надавати максимальний спектр послуг та якісне медичне обслуговування для комфорту наших пацієнтів. Будемо раді в подальшому виправдовувати Вашу довіру. Вдячні за позитивний відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік