5
(649 оцінок)
4
(5 оцінок)
3
(3 оцінки)
2
(14 оцінок)
1
(125 оцінок)
4.3
796 відгуків
Довго думав, писати чи не писати відгук про роботу доктора Дигтяр Г., але все ж вирішив написати. Не рекомендую даного доктора. Процедуру ФГДС проходив перший раз, тому практично не мав жодної інформації про проведення даного дослідження, крім того, що необхідно буде ковтати зонд. Записався на прийом, прийшов до кабінету, де мене зустріли лікар і медсестра. Доктор приступив до збору скарг, з якими я звернувся, на моє запитання про те, як буде проводиться процедура і що мені потрібно знати, доктор відповів, що все розповість пізніше. Зібравши і записавши мої скарги на стан здоров'я, доктор запропонував пройти до кушетки для проведення процедури. Я почав трохи нервувати, адже доктор обіцяв детально розповісти про необхідні заходи для успішного проходження процедури. На моє запитання, що мені необхідно знати, доктор відповів, що необхідно лягти на бік, відкрити рот і в жодному разі не намагатися заважати проведенню процедури. І це все, що необхідно знати людині, яка вперше проходить дану процедуру? Мені не запропонували зробити обробку горла ледокаїном, на моє запитання чи можна це зробити, доктор відповів, що для цього потрібен анестезіолог, а його немає. Запитав у доктора чи візьме він забір матеріалу з шлунка для визначення наявності хелікобактер пілорі, на що він відповів, що такі дослідження він не проводить, і що необхідно це дізнаватися іншими методами, що теж було дуже не зрозуміло, так як сімейний лікар відправляючи мене на дану процедуру говорила про це. Зонд, який я ковтав, що не обробили і всю процедуру я відчував як мені в горло входить сухий зонд, що викликало сильні позиви до блювоти (добре, що не було чим рвати) і сильний біль в горлі. Медсестра періодично говорила, що потрібно дихати, доктор ніяк не підтримував, і це все. Коли дослідження закінчилося, зітхнув з полегшенням, але біль в горлі нагадував про себе. Але найнеприємніше почалося далі, через кілька годин після проведення процедури у мене почали посилюватися болы в горлі як при ангіні, піднялася температура, горло почало обсипати нальотом. Що це, погано оброблений інструмент? Зателефонувавши на гарячу лінію, мені сказали, що зв'яжуться з доктором і він протягом кількох годин передзвонить і з ним можна буде обговорити ситуацію, що виникла. Але мені ніхто не передзвонив. Ближче до вечора я набрав службу підтримки ще раз і на цей раз мене відразу з'єднали з доктором так як він знаходився в клініці. Розмова не клеїлась, доктор сказав, що це не їх причина, і що звертатися потрібно до сімейного лікаря. Чи не запропонував почати полоскання, використання спреїв для зняття запалення, нічого. Звернувшись до семейники та сказала що у мене на тлі пошкоджень в горлі за симптоматикою розвинулася бактеріальна інфекція, і що напевно її занесли. Здавалося б пройшов чергове обстеження для постановки остаточного діагнозу, але це вилилося все в ще більші проблеми.
P.S. Доктор, дай вам Бог здоров'я, бумеранг ніхто не відміняв.
Лікар:
Дігтяр Геннадій Іванович
Доброго дня, Олександре. Дякую за діалог зі Службою контролю якості. У нашій клініці процедура гастроскопия виконується висококваліфікованими фахівцями з використанням сучасного обладнання. Виконання дослідження та обробка діагностичної апаратури проходить згідно зы встановленими стандартами. Перед процедурою пацієнт отримує короткий інструктаж і цієї інформації достатньо для виконання стандартної процедури. Якщо пацієнт налаштовується на позитив, швидку процедуру - так і відбувається. Якщо ж людина очікує біль, дискомфорт - він просто не чує вказівок медперсоналу, може здійснювати неправильні дії, що ускладнює проведення процедури. Гастроскопия - процедура не найприємніша, але про біль тут мова не йде, просто неприємно і все. Процедура дуже коротка, тому потрібно зберігати спокій і дотримуватися всіх вказівок медперсоналу / лікаря. У кожного пацієнта реакція на дослідження індивідуальна, дискомфорт в горлі може бути, як правило, проходить самостійно. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні в клініку, Завжди готові допомогти в разі потреби, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Враження від лікаря Єрошенко І.О. гарне. Буду ще звертатися. Все чітко, без води, по справі. Рекомендую Враження позитивне. Назначив аналізи та рекомендував пройти УЗД. Компетентний, по всім моїм питанням дав відповідідь. Зверталася із болями у сечовому міхурі, лікар також порекомендував лікування.
Лікар:
Єрошенко Ігор Олександрович
Доброго дня. Дякуємо за вибір "ОН Клінік Полтава". Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Будемо раді допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря Полевода Наталія Юріївна з проблемою закладеності носа, та болі в вухові. Лікар на прийомі оглянула, розповіла про стан моїх органів, назначила медикаментозне лікування та надала рекомендації щодо подальшого лікування. Лікар уважна до пацієнта, компетентна.
Буду рекомендувати лікаря своїм знайомим та друзям.
Лікар:
Полевода Наталя Юрiївна
Доброго дня, Галино. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своїй здоров'я. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови надання медичної допомоги та знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря УЗД Мартиненко Олени Сергіївни зробити УЗД Щитовидної залози та органів малого тазу. Лікар була дуже уважною при огляді, відповіла на всі поставлені запитання, надала рекомендації. До лікаря звертаюся не перший раз, лікар дуже подобається ,професіонал своєї справи. Відповідальна та компетентна, рекомендую данного лікаря знайомим та друзям.
Доброго дня, Олено. Дякуємо за довіру і вибір "ОН Клінік Полтава". Спеціаліст Мартиненко О.С. дійсно уважний, досвідчений і кваліфікований лікар. Також важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В ОН КЛІНІК звертався три рази по - поредньому запису :
1. Чекав 20 хвилин
2. Чекав 1 годину
3. Чекав 45 хвилин
Я розумію, що можуть бути форс-мажори, але не тричі підряд.
Адміністратори привітливі і намагались "погасити" конфлікт, але на жаль 10% відсотків знижки на наступний прийом, не подіяли на те, щоб я міг рекомендувати знайомим і сам надалі звертався в цю клініку.
ДО ЛІКАРІВ ПРЕТЕНЗІЙ НЕ МАЮ
П. С : людям, які цінують свій час, краще не звертатись в цю клініку.
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди цінуємо об'єктивний зворотній зв'язок від наших реальних пацієнтів. Повторимось, ми цінуємо Ваш час та вдячні за вибір нашої клініки. Комфорт пацієнта на усіх етапах надання послуг та забезпеченням якості сервісу є нашим пріоритетом. Увесь персонал націлений на пунктуальність та оперативність у виконанні своїх обов'язків. Але окрім цих показників, безумовно спеціалісти приділяють приорітетну увагу якості надання кваліфікованої медичної допомоги. Нам приємно, що не дивлячись на недоліки по пунтуальності кількох прийомів, Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Приносимо вибачення за дискомфорт. Сподіваємось на продовження Вашої співпраці з клінікою. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Руденко Ж.М. як фахівець зовсім "тупа". У мене питання, що там робить вона ??? Зовсім нічого не сказала правильного. Заплативши гроші я поїхала в іншу клініку. Ганьба таким лікарям !!!! Не рекомендую!!!
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження конструктивного розбору ситуації очікуємо обіцяний Вами медичний документ. В іншому випадку у нас немає можливості провести предметний розгляд ситуації. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася до даного лікаря. Зовсім не правильний встановлений діагноз, на говорила різної несинітниці . Рекомендую обходити стороною такого "фахівця" !!!!!
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження конструктивного розбору ситуації очікуємо обіцяний Вами медичний документ. В іншому випадку у нас немає можливості провести предметний розгляд ситуації. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік до лікаря уролога Єрошенко І.О. За рекомендацією хорошого друга. Звернувся з проблемою простатиту, на що він мене дуже уважно вислухав і призначив лікування яке мені допомогло. Лікар дуже хороший, рекомендую.
Лікар:
Єрошенко Ігор Олександрович
Добрий день, Сергій. Звертатися в клініку за рекомендаціями - давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Ради, що відвідування нашого фахівця Єрошенко І.О. було для Вас комфортним і результативним. Рекомендуємо виконувати всі приписи лікуючого лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись до лікаря Александра Дмитриєвича Овдиенко для проведення ЄЄГ. С Візитом до врача був задоволений мій син так як лікар пояснив як буде проходити обстеження та налаштував на гарний настрій. Діагностику зробив швидко в кінці дав детальне пояснення та заключення . Можу рекомендувати цього лікаря.
Доброго дня, Лідіє. Раді, що діагностична процедура під наглядом нашого лікаря Овдієнко О.Д. була для Вас інформативна і зрозуміла, і Ви задоволені результатом звернення в цілому. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Дякуємо за відгук. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до "Он Клінік" за довідками до лікаря педіатра Чвертка О.О. Маємо лише позитивне враження від прийому . Лікар уважна, чемна та професійна.Отримали доцільні рекомендації щодо стану наших дітей. Будемо рекомендувати свому оточенню цього лікаря.
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за добрі слова про нашого лікаря. Комфорт на кожному етапі і якісні медичні послуги є основними принципами роботи наших клінік. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми звернулися до лікаря Христофор Василя Олексійовича, звернулися по удалення папілом. Лікар оглянув, запропонував видалення, результатом задоволені. Видалення пройшло успішно, дуже уважний лікар та чуйний. Заспокоював та говорив. Видаляли за допомогою апарату "Сургітрон". Дякую, рекомендую лікаря.
Лікар:
Христофор Василь Олексійович
Доброго дня, Марина. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитися своїм досвідом звернення до клініки. Христофор В.О. кваліфікований спеціаліст, який використовує щадні малоінвазивні методи, завдяки яким можна позбутися від новоутворень шкіри безболісно і точно впливаючи на зону ураження. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила перший раз гастроскопію у Дігтяря Г. Враження жахливі, не рекомендую цього лікаря. Дуже больно, не так в животі як в горлі. Тепер переживаю, щоб не подразнили там нічого. Пройшло дві години після процедури горло зліва дуже болить, повертать голову в ліво також больно. Аргемунтував врач тим, що трубка могла зміститись. А ще як мені сказала, то я просто більше перенервувала, тобто вони думають що я перебільшую.
Перед процедурой мені не запропонували лідокаїн (вибачте, якщо не правильно написала цей препарат), я сама попросила, щоб зробили тому що знала, що в мене сильний рвотний рефлекс.
Під час процедури лікарь ніяк не відволікав. Медсестра казала дихай, це трішки помагало. Очікувала, що більш уважніше будуть ставитися, підтримувати. Тому, що вони бачили як мені погано було, що я рвала (хоч і нічим було)
Коли завершили, я розридалась. Ніхто ніяк не зреагував, не запропонував мені серветку. Не спитали як себе почуваю, не заспокоїли. Лікар в кінці просто сказав, що невеличкий гастріт. Що це значить, що з цим бути, хоч мінімально інформації мені не дали. Після цього я ще час заспокоювалась. Перше враження запам'яталось на все життя, тепер я нереально боюсь цієї процедури і не знаю чи рішусь ще колись.
Настрій зіпсований на весь день. Я не знаю коли пройде горло, надіюсь, що не буде наслідків.
Лікар:
Дігтяр Геннадій Іванович
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. В нашій клініці працюють кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Нам прикро, що під час прийому не відбувся контакт лікар-пацієнт на психологічному рівні, приносимо вибачення за дискомфорт. При цьому зазначаємо, що не має сумнівів у кваліфікації лікаря, високому рівні надання пацієнтам медичної допомоги та результативної діагностики. Хочемо зазначити, що гастроскопія є допоміжним методом обстеження, висновок не є діагнозом і підлягає інтерпретації у профільного спеціаліста, що й було виконано. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік