Logo
0 800 30 11 77
Дякую ОН-Клінік! Чудовий лікар Шевченко В.Г. - найкраща, з гумором та з увагою відноситься до своєї справи. Операція пройшла дуже добре. Післяопераційний період швидкий та безболісний. Дякую щиро! Рекомендую лікаря усім знайомим та друзям! Бажаю лікарю гарних пацієнтів та я назавжди запамʼятаю мій досвід у Вашій клініці.
Марина
Одеса, 21.11.2023
Оцінка:
Огромная благодарность врачу Шевченко Валерии Геннадьевне! Очень внимательная и приятная! Вся процедура длилась очень быстро, профессионально! Всё очень понравилось. Побольше таких врачей!!!
Ольга
Одеса, 15.11.2023
Оцінка:
Шевченко Валерія Генадіївна дуже уважна, професіонал, весела та комунікабельна. Не налякала, а заспокоїла.
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шевченко В.Г. дуже уважний лікар. Дуже боялася йти на огляд, але лікар зробила все гранично акуратно. Все досконально роз'яснила по проблемі і зробила призначення.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Муравйов Петро Тадеушович дуже професійний лікар, раджу його.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро вдячні за відгук та рекомендації. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Муравйова Петра Тадеушовича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прійомі у Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Прийом сподобався. Нарікань не маю. Рекомендую до відвідування.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки з проблемою здоровʼя до проктолога Шевченко В.Г. Дуже всі оперативно спрацювали. Врач порекомендував зробити операцію на яку я дала згоду. Все пройшло дуже добре. Велике дякую лікарю Шевченко В.Г. Пару тижнів і я здорова. Буду клініку рекомендувати друзям. Дівчата адміністратори дуже уважні, всім подяка. Ще планую звернутися до інших спеціалістів.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові допомогти. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я лікувалася в лікаря Шевченко В.Г. з 22/8-2023 г. Це дуже чуйний професійний лікар вона професійно поставила діагноз й професійно лікувала протягом двух тижнів. Вчасно закінчили лікування без последствій. Дуже вдячна всьому колективу з яким я спілкувалась. Така повинна бути наша медицина!!! Дякую
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас є цінною Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку Шевченко Валерії Геннадіївні за професійне і якісне лікування. Лікар дуже грамотна, уважна з чудовою позитивною енергетикою, що важливо в такому делікатному питанні, позбавляє від стресу і сорому. Все докладно пояснювала, операція пройшла безболісно. Швидко й ефективно вирішила мою проблему. Дуже рекомендую! І загалом від клініки дуже позитивні емоції - чистота, тиша, делікатні, ввічливі, приємні адміністратори.
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
велике спасибі лікарю-проктологу Шевченко Валерії Геннадіївні за професіоналізм і якісне лікування! :) сміливо рекомендую також дуже потішило, що лікар на прийомі завжди випромінює позитивні емоції, що вельми піднімає настрій і відволікає від усіх делікатних медичних процедур))
Микита
Оцінка:
Доброго дня, Микито. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Шевченко Валерії Геннадіївні. Цінуємо Вашу думку. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Все сподобалось. Прийом був проведений коректно і доступно все розʼяснили. Відразу здала аналізи і вже через пару днів зробила видалення поліпа. Лікар була уважна під час операції та старанно все зробила. Після процесу також телефонували запитували про самопочуття. Ставлення лікаря до мене задовольнив на 100%.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Велерії Геннадіївни. Будемо раді бачити у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю-проктологу Валерії Геннадіївні Шевченко, почувалася на прийомі легко і не боялася.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.