Logo
0 800 30 11 77
Велика подяка Шевченко Валерії ! Талановита,позитивна та чуйна людина з золотими руками. Доктор з великої літери. В мойому випадку вона створила диво! Дуже вдячна доктору Шевченко та усім співробітникам "Он-Кліник"
Лілія
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Раді, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем та залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Валерії Геннадіївни по допомогу з проблемою геморою. Лікар показала високий професіоналізм і глибоке розуміння проблеми. Після операції став почуватися набагато краще, проблема зникла, життя змінилося, зникли болі. Дуже раджу Валерію Геннадіївну як фахівця і прекрасну людину.
Генадій
Оцінка:
Доброго дня, Геннадію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Шевченко Валерія Геннадіївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу порекомендувати проктолога Шевченко Валерію Геннадіївну, уважний та досвідчений спеціаліст. Працювали над проблемою 5 місяців і нарешті завершили лікування .
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни Вам вдалося досягти успіху у лікуванні. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шевченко В.Г. Дуже вдячна за комфортний візит. Стало не страшно та зовсім не больно. Доктор був дуже уважний та виконував все акуратно. Дякую.
Валерія
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Шевченко Валерією Геннадієвною та задоволені результатом звернення. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікування проходжу у лікаря Муравйова П.Т. Період лікування запам'ятаю, так само як і самого лікаря, весь колектив "ОН Клінік" як професіонали своєї справи, чуйні, добрі, які є на нашому шляху і в житті. Всім велике спасибі за лікування, спостереження, консультації і також ставлення до пацієнта. Усім добра і терпіння. Успіхів і перемог у всіх справах. Спасибі велике.
Володимир
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви виказали щиру подяку на адресу нашого колективу та відзначили високий рівень професіоналізму наших фахівців. Раді, що Ви маєте позитивне враження від звернення до нашого лікаря Муравйова Петра Тадеушовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар від Бога. Дуже професійна,уважна, вічлива.
Лена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний лікарю Двоєнкіну Івану Віталійовичу, який вирішив мою проблему. Консультація та лікування на вищому рівні!
Юрій
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Двоєнкіна Івана Віталійовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Фаховий спеціаліст, уважний та чемний. Відповіла на всі запитання, призначила лікування, надала всі необхідні рекомендації. Дякую!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни, лікар була дуже уважна, легко було спілкуватися. Все доступно розказала з приводу лікування. Консультація відбулася вчасно. Дякую лікарю.
Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на консультації та операції у лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича, мені все сподобалося, лікар професіонал своєї справи.
Іван
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я пройшов консультацію і обстеження у лікаря Муравйов Петро Тадеушович. Пройшло все дуже добре. Добрий та привітний лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую всім цього лікаря.
Сергій
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Муравйова Петра Тадеушовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше була на прийомі у Шевченко В.Г. з послідуючим записом на операцію. Лікар досвідчений, спеціаліст в своїй сфері. Комунікація була чудовою. Прийом та операція пройшли успішно, все було професійно та комфортно.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.