Logo
0 800 30 11 77
Була на прийомі у лікаря Шпака Володимира Володимировича, дуже класний лікар. Звернулась з проблемою на руці виникло гнійне новоутворення. Видалив за 5 хвилин без болі. Постійно питали чи болячи? Чи щось почуваю.
Анастасія
Миколаїв, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що наш лікар Шпак Володимир Володимирович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити подяку лікарю Варданян Тиграну Рафіковичу за увагу, професійний підхід, за те, що він з повагою та розумінням ставиться до пацієнта.
Луїза
Миколаїв, 11.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Луїзо. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Варданяна Тіграна Рафіковича. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Оксана
Миколаїв, 16.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки з зв'язку із проблемами здоров'я. Була у хірурга Кухарика В. П., робили операцію на пальці, все пройшло добре, також була у ендокринолога Лобанової І. В., лікар дуже сподобалася за свою уважність до пацієнтів. Була у гінеколога Кучер Д. М., дуже уважна, з повагою відноситься до пацієнтів. В цілому мені сподобалося в клініці, дуже добре ставлення до пацієнтів. Дуже вдячна всім лікарям і дівчатам на ресепшені.
Наталя
Миколаїв, 27.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за щирий відгук і високу оцінку роботи наших спеціалістів. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до медичного центру. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування та беруть до уваги індивідуальні особливості кожного. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна співробітникам ОН Клінік, за бездоганне обслуговування, прекрасне відношення до пацієнтів, професійне лікування. Чудова атмосфера відчувається з ресепшена, дуже ввічливі адміністратори, Алла, Катерина. Доктора Пальчик Анастасія, хірург Гуменюк О.М., гастроентеролог Ганжа К. Г. обстеження і лікування проведено чітко, грамотно з позитивним результатом. Дуже задоволена, велике спасибі.
Тетяна
Миколаїв, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом відвідин нашого медичного центру. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних для пацієнта умовах, у чому Ви змогли переконатися особисто. Дякуємо за позитивний відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хочу висловити свою вдячність і подяку лікарю-хірургу Глушкову Андрію В'ячеславовичу, професіоналу своєї справи, з яким дуже приємно і комфортно спілкуватися. Доктор не просто чітко і швидко поставив діагноз, не просто "оглянув і вилікував", але ще і дуже зрозуміло і дохідливо пояснив природу виникнення цієї болячки, і дав докладну інформацію, Дякую Вам величезне!
Лариса
Миколаїв, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Глушкова А.В. виправдав Вашу довіру. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс і індивідуальний підхід. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже розчаровані ситуацією, насилу потрапили на прийом (перший раз у клініці був потоп і довелося записатися ще раз, лікар приймає раз на 2 тижні). Відвідування цього лікаря рекомендував педіатр, у якого були на прийомі у вашій клініці в Миколаєві, в результаті лікар сказав, що він не той лікар, до якого нам потрібно, відправивши до травматолога, ортопеда і дитячого гінеколога. Огляд дитини не проводив взагалі, всі поставлені питання позначив як такі, які не належать до його компетенції, хоча в нашій поліклініці саме хірург оглядав спину дитини і все інше. За прийом оплатили 300 грн, фактично отримавши направлення до інших лікарів. За звернення на гарячу лінію з питанням, чому повна відсутність консультації коштує 300 грн. зрозумілої відповіді не отримали. Дуже здивовані і засмучені, педіатр у вашій клініці дуже сподобався, а ось якими питаннями займається дитячий хірург, абсолютно незрозуміло. Чекаємо зворотного зв'язку
Колесніченко Ольга
Миколаїв, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що під час запису на прийоми до фахівців оператори контактного центру або адміністратори медцентру детально уточнюють причини звернення для правильного вибору тієї чи іншої профільної спеціалізації лікаря. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці, все відділення оснащені сучасним обладнанням. Якщо за результатами прийому необхідна консультація суміжного фахівця - лікар має право направити пацієнта для отримання такої думки. Більш детальна інформація Вам була надана в телефонному режимі. Будемо раді бачити в медичному центрі на наступних візитах за попереднім записом. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день, хотіла від щирого серця подякувати лікарю Чеканову Дмитру за прекрасно проведену операцію з видалення пахової грижі у дитини! У лікаря золоті і ніжні руки! Дуже уважний, кваліфікований, співчутливий і добрий! Дуже рада, що потрапили саме до нього! Величезна подяка за Вашу працю!
Тетяна
Миколаїв, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасні медичні методики та обладнання. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже подобається ваша клініка. Ходимо до Вас усією сім'єю. Дуже уважний персонал, який завжди допомагає, вирішує всі питання зі здоров'ям. Я дуже рада, що у нашому невеличкому місті з'явилася насправді європейська клініка з професійним персоналом, який любить свою працю. Велике Вам спасибі!
Марина
Миколаїв, 19.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - наші медичні центри забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані лікарі. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з проблемою врослого нігтя на нозі. Потрапив на прийом до лікаря Гуменюка Олександра Миколайовича та залишився дуже задоволений як результатом операції так і спілкуванням з лікарем, та й взагалі весь персонал ввічливий і привітний! Процедуру видалення нігтя провели швидко, якісно і абсолютно безболісно! Вже на 3 день після операції спокійно ходжу по вулиці не відчуваючи дискомфорту! Однозначно всім рекомендую!
Андрій
Миколаїв, 13.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Вдячні Вам, що поділилися своєю історією звернення в нашу клініку. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів і бачити результати старанної роботи лікарів. Раді, що наш фахівець виправдав Вашу довіру, допоміг позбутися від неприємної проблеми і Ви отримали бажаний результат. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про приватні клініки багато говорять і пишуть. Хочу поділитися своїм досвідом. Зверталася в клініку, в дитяче відділення з дитиною кілька разів, до різних спеціалістів (до педіатра і до хірурга). Ставлення лікарів, їх уважність і компетентність дуже порадували. Ми швидко і без нервів вирішили свої проблеми. Вчора довелося відвідати державну дитячу лікарню - це "вирвані роки". Контраст ставлення до людей колосальний. Окремо хотілося б відзначити дівчат на ресепшені: ввічливі, все розкажуть і підкажуть. При необхідності буду звертатися сюди.
Юлія
Миколаїв, 02.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо, що поділилися своїм позитивним досвідом взаємодії з «ОН Клінік Миколаїв Дитяче Відділення». Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою фахівців і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрый вечер скажите вы делаете искуственые роди на 6 месеце
Валентина
Миколаїв, 31.07.2020
Оцінка:
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.