Logo
0 800 30 11 77
Були на прийомі з донькою у дерматолога Борзенко В.С., читала відгуки про те, що грамотний лікар і завжди знаходить підхід до дітей, теж сказав оператор коли записувалася. Ось лише за фактом це не так. Ми прийшли з конкретними аналізами та напрямками від алерголога, на які лікар сподобався подивитися тільки в кінці прийому. На запитання до ладу не відповідав, а на один відповів – подивіться в інтернеті. До дитини підходу аж ніякого, дочка сказала до цього дядька йти більше не піде. При тому, що навіть кров ви здаємо спокійно. Звичайно за порадою лікаря за 320 грн (які чомусь ти повинен сплатити до прийому, а не як в інших клініках після) я все ж таки почитала в інтернеті і з'ясувала що в атомному дерматиті він не розуміється від слова зовсім. Обслуговування теж таке собі, у дитячому відділенні з дитиною навіть не привіталися, адже це головний пацієнт. Та й складно назвати дитяче відділення дитячим, якщо все одно йдеш у доросле. Що за складнощі? Щоб потрапити до кабінету треба піди туди не знаю куди, знайди не знаю що. Якщо кабінети розташовані складніше ніж "прямо і праворуч" то варто проводжати клієнта до кабінету і назад. Не рекомендую цю клініку і дерматолога.
Наталія
Миколаїв, 06.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталія. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження від консультації лікаря та візиту до нашого медичного центру. Персонал клініки постійно працює над покращенням якості сервісу та забезпеченням комфорту для наших пацієнтів. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Ми проаналізували медичну інформацію за амбулаторною карткою пацієнта та хочемо зазначити, що в даному випадку лікар надав рекомендації щодо найбільш доцільного варіанту лікувально-діагностичної тактики відповідно до усіх об'єктивних клінічних даних на момент звернення. На свій розсуд Ви можете приймати рішення погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Безумовно, для досягнення успіху у лікуванні, має виникнути довіра до лікаря. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у спеціаліста Борзенка Вадима Сергійовича, лікар одразу поставив правильний діагноз, алергічний дерматит із першої консультації. Призначив необхідне лікування плюс дієту проти алергії, лікування нам допомогло. Лікар відповів на всі запитання, був дуже уважним і ввічливим. Дякуємо за оперативно призначене лікування.
Кирило
Миколаїв, 10.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кирило. Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря вдалося знайти вирішення проблеми, яка викликала занепокоєння. Згодні з Вами, наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, зважаючи на індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми з сином звернулися на консультацію до лікаря дерматолога Устинської І. І. з приводу вікових акне. Після бесіди з лікарем, вона призначила нам курс лікування і здачу аналізів. Після місячного лікування видно явні поліпшення. Доктор дуже уважна і приємна в спілкуванні. Будемо при необхідності звертатися.
Людмила
Миколаїв, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви знайшли можливість поділитися своєю думкою про роботу нашого лікаря. Ми раді, що в особі нашого фахівця Устинської І.І. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити здоров'я дитини. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідуємо лікаря дерматолога Борзенко В. С. уже вчетверте, дуже задоволенні лікарем. Уважно, спокійно ставиться до дітей, розважає, щоб заспокоїти. В цілому задоволені і клінікою також, усе чисто, завжди теплі прийоми. Лікаря і клініку рекомендуємо всім друзям!
Ольга
Миколаїв, 02.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Нам приємно, що після відвідування нашого медичного центру у Вас залишилися тільки позитивні емоції. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неоднократно зверталися до спеціалістів "ОН Клінік" з різноманітними потребами: робили обстеження, отримували компетентні консультації лікарів, проходили лікування. Дуже задоволені якістю наданних послуг в "ОН Клінік"! Ставлення персоналу на найвищому рівні: привітні медсестри, уважні лікарі. Особливо хочеться відмітити оперативність запису до спеціалістів. Виникла негайна потреба, показати дитину дерматологу, один дзвінок на цілодобову лінію 0 22:00, і о 9 ранку ми вже у лікаря. Дякуємо центру "ОН Клінік" за можливість отримати якісне і швидке обслуговування.
Катерина
Миколаїв, 26.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за розгорнутий відгук і вибір «ОН Клінік Миколаїв». Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних наших принципів роботи. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Раді, що перебування в стінах нашого медцентру пройшло комфортно і на позитивній ноті, а найголовніше, що Ви задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Борзенко Вадим Сергійович кваліфікований фахівець і просто людина своєї справи, яка відповідає на всі хвилюючі питання. Вадим Сергійович чудовий доктор, швидко знайшов підхід до моєї дитини. Я і моя дитина залишилися дуже задоволені.
Олена
Миколаїв, 18.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом відвідування нашої клініки і фахівця. Раді, що наш лікар Борзенко В.С. зміг виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалися з дитиною до дерматолога, залишили замовлення на сайті. Перетелефонувала дуже швидко приємна дівчина, яка доступно все об’яснила. Лікар Борзенко В. С., дуже приємний, кваліфікованій спеціаліст, який віднісся до дитини (2,8 років) як до онучки. Дитина в захваті хоча лікарів не полюбляє. Дякую.
Ірина
Миколаїв, 09.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашої клініки було для комфортним та результативним. Наші лікарі уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасне обладнання. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідали лікаря в друге, дуже задоволені результатом та лікарем. Лікар дуже уважний тактовний та професіонал в своїй справі. В разі необхідності обов’язково буду рекомендувати знайомим лікаря Борзенко В. С.
Данило
Миколаїв, 23.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Данило. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Борзенка Вадима Сергійовича виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в дану клініку. Так як був вихідний і дозволяв час, була надія що за місцем все зроблять і на значать! В підсумку. Заплатили 280 грн за напрямок на радісну 13 на аналізи! Довелося їхати туди, Але в будній. Здаємо аналізи їдемо знову в клініку знову плати 250 грн. Типу ми знову на прийом прийшли! Ви мене вибачте але це маячня і викачування грошей. Не встиг з кабінету вийти плати по новому !!!! Ось це професіоналізм !!!!
Павло
Миколаїв, 21.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павло. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. У клініках нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайса. Кожен пацієнт має право вільного вибору медичного закладу на свій розсуд, у тому числі з урахуванням фінансової складової. В рамках первинного прийому лікар може призначити симптоматичне лікування і в разі необхідності направити на додаткові обстеження. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були сьогодні на прийомі у лікаря дерматолога Устинської Інни Іванівні. Враження від прийому жахливе. Дівчатка адміністратори ввічливі і привітні. Після спілкування з доктором зіпсувалося враження про центр. Нікому зі знайомих не порекомендую даного лікаря.
Ірина
Миколаїв, 20.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми дякуємо Вам за вибір нашої клініки. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом важливе для досягнення успіху в лікувальному процесі. Якщо Ви відчули дискомфорт при відвідуванні клініки, приносимо вибачення. Завжди готові допомогти Вам і Вашим близьким. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря дерматолога Борзенко В. С., лікар уважно оглянув дитину, прописав адекватне лікування. Я и дитина отримали задоволення від визиту до лікаря, не зважаючи на те, що раніше дитина була у стресі від відвідування лікарів. Дякуємо лікарю та приємному, уважному медичному персоналу. Крім всього дитині дуже сподобалася ігрова кімната.
Ольга
Миколаїв, 04.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Раді знати, що наш лікар зміг виправдати Вашу довіру та Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які турбуються про кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря Борзенко Вадима Сергійовича з проблемою атопічного дерматиту у мого сина 10-ти років. Він єдиний дерматолог в Миколаєві, який вміє лікувати подібне захворювання. Його підхід до дитини заслуговує на велику повагу. Доктор працює на результат. Повністю задоволені його лікуванням. Будемо звертатися тільки до нього.
Марія
Миколаїв, 28.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Борзенко Вадим Сергійович за роки роботи в «ОН Клінік» показав себе як висококваліфікований фахівець, про що свідчать сотні відгуків вдячних пацієнтів. Ми пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.