Була на прийомі у професора Саморай Л.І. Лікар професіонал своєї справи, огляд у неї пройшов дуже акуратно та без дискомфорту. На всі мої запитання я отримала відповіді. Раджу всім цього гінеколога
Юлія
Миколаїв, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Ми раді, що перебування у стінах "ВІН Клінік Миколаїв" пройшло для Вас комфортно, а головне – результативно. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Саморай Людмили Іванівни. Я дуже рада, що потрапила саме до неї! Так як я була у багатьох гінекологів Миколаєва, мені є із чим порівнювати. Хочу відзначити ввічливість та тактовність лікаря, а також професіоналізм та відсутність застарілих "радянських" поглядів на ті чи інші питання. Тож хочу висловити свою подяку Людмилі Іванівні!
Лілія
Миколаїв, 22.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук та вибір «ОН Клінік Миколаїв». Саморай Людмила Іванівна кваліфікований спеціаліст, яка до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дорого дня, вкрай незадоволена візитом до лікаря-гінеколога. Я так і не зрозуміла, яка в мене хвороба, конкретних відповідей не було. Лікар казав про все, але конкретно нічого не сказав. Щоб дізнатися результати аналізів, які не ДЕШЕВІ, треба ще раз записуватись до лікаря. За що взяли гроші, не зрозуміла.
Альона
Миколаїв, 20.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Під час первинного прийому лікар проводить профільний огляд, також може призначити додаткову лабораторну або інструментальну діагностику на підставі об'єктивних клінічних даних та вимог медичної нормативної документації. Комплексний підхід до проблеми та додаткова діагностика є важливим інструментом для лікаря з метою виявлення етіологічного фактора патології та подальшого коректного визначення плану лікування. Результати аналізів надсилаються на електронну пошту пацієнта або можна отримати особисто в клініці безкоштовно. Прийоми лікарів оплачуються в клініці згідно встановленого прайсу. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефоннуму режимі. Очікуємо в клініці згідно попереднього запису, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка на рівні, все було просто чудово. Мене зустріли провели до кабінету Дуже приємний лікар (гінеколог) Обслуговування на найвищому рівні. Всі чуйні та приємні, відчувається, що тут хочуть мені допомогти!
Валерія
Миколаїв, 19.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякуємо за відгук. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилася незадоволена, були ті неполадки і лікар затримувався на 20хв, ну це нічого страшного, але після цього прийом тривав рівно 2хв. На сайті було зазначено, що в прийом входить пальпація молочних залоз, чого мені не надали. І я не очікувала, що після того, як платиш за прийом + УЗД ще окремо потрібно платити за мазочок, на касі теж не попередили. Огляд дуже поверхневий та квапливий. Більше не піду(
Олександра
Миколаїв, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександра. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка та зворотній зв'язок від наших пацієнтів. Над забезпеченням покращення якості сервісу щодня працює команда спеціалістів. У клініках нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом, оплата проводиться в добровільному порядку. Просимо вибачення за ситуацію. Клініка завжди готова відповідати за недоліки у роботі, якщо такі є. Більш детальна інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у гінеколога Розборської О. М. - професіонал своєї справи. Щей й психолог, та гарна людина. Щодо клініки: на реєстратурі все ро’зяснюють, добре виконують свої проф. обов’язки, зауважень взагалі не маю. Оформлювалась у Федченко А. О., професіонал своєї справи. Працює на відмінно.
Світлана
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу довіру. Раді знати, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми раді, що перебування у стінах медцентру пройшло для Вас у комфортній атмосфері та залишило лише позитивні враження. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Саморай Людмили Іванівни, і залишилася дуже задоволена. Сама лікар - приємна та тактовна. Огляд пройшов безболісно. На всі мої запитання відповіли, дали рекомендації, пояснили все. Чітко, без зайвої води, делікатно, і, знову ж таки, дуже тактовно. Прекрасний фахівець, рекомендую!
Наталія
Миколаїв, 22.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці та сучасне обладнання є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до ОН Клінік, а саме за допомогою до лікаря Саморай Людмили Іванівни, була рада звернутися саме до неї. Професіонал з великої літери. Чуйна до клієнтів які звертаються до неї за допомогою по її спеціальності. Ввічлива в спілкуванні. Буду звертатися до неї і надалі. Гарно дякую.
Марія
Миколаїв, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б відзначити чудову роботу відділення ОН Клінік у Миколаєві. Всі лікарі уважні досвідчені фахівці. Консультації, отримані у кожного лікаря, якого мені довелося відвідати, були вичерпними. Також хотілося б відзначити роботу медперсоналу, завжди привітні, уважні, ввічливі. Загалом враження про клініку винятково позитивне. Обов'язково радитиму ОН Клінік усім знайомим і близьким!
Яна
Миколаїв, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добридень, Яно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою про наш медичний центр та фахівців. Згодні з Вами, у наших медичних центрах працюють лише кваліфіковані спеціалісти, у розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Саморай Людмила Іванівна - хороший лікар, потрапила до неї після невдалої спроби візиту до лікаря в тій же клініці. На всі питання відповідає просто і зрозуміло, усунула проблему на відмінно. Спокійний і лояльний лікар, акуратна, перед процедурою попереджає, що і як (щоб пацієнтові потім це не було несподіванкою). Раджу!
Тетяна
Миколаїв, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Саморай Л.І. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Костіненко Валентина Володомірівна, ніби й лікар з досвідом, але таке відчуття, що медсестра знає більше, весь прийом питала у медсестри, може, пацієнту той чи інший аналіз призначити, ті чи інші препарати призначити. Так може вони просто помінялися ролями. Загалом склалося таке враження.
Тетяна
Миколаїв, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що доктор і медична сестра є висококваліфікованими фахівцями. Костиненко Валентина Володимирівна має величезний досвід за своєю спеціалізацією, її думку цінують пацієнти і колеги. Ми розуміємо, що особиста думка про лікаря є суб'єктивним оціночним судженням. Кожен напрямок в медичному центрі представлено декількома фахівцями і завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така необхідність. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря-гінеколога Кучер Д. М. з приводу порушень менструального циклу та анемії. Лікар дуже уважна, акуратна, провела огляд, призначила необхідне дообстеження і дала схему адекватного лікування і необхідні рекомендації по поліпшенню самопочуття. Я залишилася дуже задоволена.
Олена
Миколаїв, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого лікаря Кучер Д. М., яка дійсно уважний і кваліфікований фахівець. Ми раді, що результат звернення до "ОН Клінік Миколаїв" були результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік