0 800 30 11 77
Разборська О. М. та її вірний зброєносець Тетяна дуже уважні до деталей, віртуозно проводять делікатні процедури і з розумінням ставляться до вразливих пацієнтів. Неперевершений дует)))
Ірина
Миколаїв, 14.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки нашим фахівцям. Приємно знати, що Разборська Оксана Миколаївна справила враження як чуйний, кваліфікований лікар і Ви залишилися задоволені результатом звернення та спілкування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была на приеме у Разборской . Это просто викинутые деньги. При чем не один раз. После приема назначила анализы и узи. Я их сдала . Прихожу повторно плачу деньги, а она в прошлый раз забыла назначить еще один вид узи . Иду на узи и снова к ней на приём за деньги. Посмотрев мои все узи и анализы, она ничего не сказала.все в норме Я изучила их перед приемом. Там показатель есть выше нормы, говорю ей об этом. Она ой, ну да и назначает таблетки. Рассказать мне про всю свою жизнь она не забыла. Показывать Инстаграм своих родственников тоже. А анализ назначить забыла. По поводу узи груди и щитовидки. Посмотрела, ничего не сказала. Сейчас у репродуктолога , он в шоке что она не отправила меня к маммологу и эндокринологу. Эндокринолог тоже сказала что по узи есть вопроси и нужно было отправлять обязательно тем более при планировании беременности. Позвонила на горячую линию, обещали что отдел качества свяжется. Никто не позвонил
Катерина
Миколаїв, 07.02.2023
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю гінекологу Саморай Людмилі Іванівні за добре ставлення до пацієнтів. Дуже мила, доброзичлива лікарка. Зараз це велика рідкість, величезне спасибі! Побільше таких лікарів.
Олена
Миколаїв, 30.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Ми раді, що Ви залишились задоволеною консультацією нашого лікаря Людмили Іванівни. Дякуємо Вам за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобався прийом, проблему вилікували, задоволена результатом. Спеціаліст кваліфікована, жодних проблем та претензій. Делікатний огляд та добре лікування. Результати аналізів крові прийшли дуже швидко, на наступний день серед очікуваних 2 днів.
Дар'я
Миколаїв, 27.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'я. Нам приємно отримувати зворотній зв'язок від задоволених пацієнтів. Дякуємо Вам за відгук та що оцінили якість наданих послуг у клініці. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Очень довольна приемом. Никаких нареканий - Дарья Николаевна внимательная и обходительная, не позволяет себе лишних замечаний, не прописывает лечение пока не убедиться в диагнозе, осмотр прошёл безболезненно что удаётся не многим. Получила развёрнутые и понятные ответы на все мои вопросы, также были учтены особенности семейной истории болезни. С моей проблемой справилась на все 100 процентов. А ее фраза «рак не болит» хоть и может показаться суровой, но убедила меня серьезно относится к своевременным походам к врачу. Рекомендую всем найти такого врача.
Юлия
Миколаїв, 02.07.2022
Оцінка:
Мала нещастя відвідати лікаря Розбірську Оксану Миколаївну. Окрім недоречних жартів та питань, мені прописали препарат «від усього» при тому, що жодних результатів аналізів на момент прийому не було. У препараті 2 антибіотика, протигрибковий та стероїдний гормон. Не маючи діагнозу прийом такого препарату може сильно нашкодити. Також огляд був максимально болючим, за весь досвід відвідування гінекологів ніколи такого не було. У висновку лікаря: у розділі скарги – ниючі болі (про які я ні слова не говорила), діагноз – гормональна контрацепція (це що за діагноз такий? При тому що лікар казав мені, що виявила дисплазію, але у виписці про це ні слова). Прийомом максимально не задоволена. Сподіваюся, що цей відгук допоможе іншим пацієнтам уникнути такого досвіду. P.s. До цього скористалася послугами іншого гінеколога Он-клінік - Кучер Дарії Миколаївни. Залишилась дуже задоволена Дарія Миколаївна професіонал своєї справи. Дуже шкода, що зараз до неї не можна потрапити.
Юлія
Миколаїв, 02.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що тактика ведення пацієнта визначається на підставі об'єктивних клінічних даних на день огляду. На період дообстеження лікар має право за необхідності призначати симптоматичну терапію, що і було виконано. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Більш детальну інформацію Вам було озвучено у телефонному режимі. Сподіваємось на продовження співпраці, завжди готові допомогти в разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у професора Саморай Л.І. Лікар професіонал своєї справи, огляд у неї пройшов дуже акуратно та без дискомфорту. На всі мої запитання я отримала відповіді. Раджу всім цього гінеколога
Юлія
Миколаїв, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Ми раді, що перебування у стінах "ВІН Клінік Миколаїв" пройшло для Вас комфортно, а головне – результативно. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Саморай Людмили Іванівни. Я дуже рада, що потрапила саме до неї! Так як я була у багатьох гінекологів Миколаєва, мені є із чим порівнювати. Хочу відзначити ввічливість та тактовність лікаря, а також професіоналізм та відсутність застарілих "радянських" поглядів на ті чи інші питання. Тож хочу висловити свою подяку Людмилі Іванівні!
Лілія
Миколаїв, 22.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук та вибір «ОН Клінік Миколаїв». Саморай Людмила Іванівна кваліфікований спеціаліст, яка до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дорого дня, вкрай незадоволена візитом до лікаря-гінеколога. Я так і не зрозуміла, яка в мене хвороба, конкретних відповідей не було. Лікар казав про все, але конкретно нічого не сказав. Щоб дізнатися результати аналізів, які не ДЕШЕВІ, треба ще раз записуватись до лікаря. За що взяли гроші, не зрозуміла.
Альона
Миколаїв, 20.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Під час первинного прийому лікар проводить профільний огляд, також може призначити додаткову лабораторну або інструментальну діагностику на підставі об'єктивних клінічних даних та вимог медичної нормативної документації. Комплексний підхід до проблеми та додаткова діагностика є важливим інструментом для лікаря з метою виявлення етіологічного фактора патології та подальшого коректного визначення плану лікування. Результати аналізів надсилаються на електронну пошту пацієнта або можна отримати особисто в клініці безкоштовно. Прийоми лікарів оплачуються в клініці згідно встановленого прайсу. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефоннуму режимі. Очікуємо в клініці згідно попереднього запису, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка на рівні, все було просто чудово. Мене зустріли провели до кабінету Дуже приємний лікар (гінеколог) Обслуговування на найвищому рівні. Всі чуйні та приємні, відчувається, що тут хочуть мені допомогти!
Валерія
Миколаїв, 19.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякуємо за відгук. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилася незадоволена, були ті неполадки і лікар затримувався на 20хв, ну це нічого страшного, але після цього прийом тривав рівно 2хв. На сайті було зазначено, що в прийом входить пальпація молочних залоз, чого мені не надали. І я не очікувала, що після того, як платиш за прийом + УЗД ще окремо потрібно платити за мазочок, на касі теж не попередили. Огляд дуже поверхневий та квапливий. Більше не піду(
Олександра
Миколаїв, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександра. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка та зворотній зв'язок від наших пацієнтів. Над забезпеченням покращення якості сервісу щодня працює команда спеціалістів. У клініках нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги згідно із затвердженим прайсом, оплата проводиться в добровільному порядку. Просимо вибачення за ситуацію. Клініка завжди готова відповідати за недоліки у роботі, якщо такі є. Більш детальна інформація була надана Вам у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у гінеколога Розборської О. М. - професіонал своєї справи. Щей й психолог, та гарна людина. Щодо клініки: на реєстратурі все ро’зяснюють, добре виконують свої проф. обов’язки, зауважень взагалі не маю. Оформлювалась у Федченко А. О., професіонал своєї справи. Працює на відмінно.
Світлана
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу довіру. Раді знати, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми раді, що перебування у стінах медцентру пройшло для Вас у комфортній атмосфері та залишило лише позитивні враження. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.