Logo
0 800 30 11 77
Дякую лікарю Разборська О.М. за професійну допомогу, все сподобалось.
Олена
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Дуже компетентна та уважна лікарка Вальковська М.Г. Залишилась дуже задоволена. Відповіла на всі мої питання.
Вікторія
Миколаїв, 18.06.2024
Оцінка:
Прийом у Войхевич Анастасія Анатоліївна - тільки найкращі відгуки про лікаря та її професіоналізм! Показала причинно-наслідковий зв'язок питання, яке мене давно хвилювало, і на яке не могла отримати відповідь в інших лікарів. рекомендую як професіонала у своїй справі.
Світлана
Миколаїв, 09.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Войхевич Анастасією Анатоліївною та залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю Вальковська М.Г. за її лікарську професійну роботу. Дуже добра, уважна. Рекомендую всім!
Оксана
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарям: УЗД Шумовській А.Г. та лікарю-гінекологу Вальковській М.Г. за професійний підхід до проблеми пацієнтів, терпливе ставлення до збору скарг та анамнезу.
Наталія
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні у мене пройшла, моя перша відеоконцультація з лікарем. Дуже не сподобалося те що, лікаря я чекала 15 хвилин. Всього на консультацію відводиться 20 хвилин. За 490 гривень, я отримала консультацію на 5 хвилин.
Ілона
Миколаїв, 19.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг є одним з наших пріоритетних завдань. Перепрошуємо за дискомфорт. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Прагнемо відновити Вашу довіру та сподіваємось на продовження співробітництва. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємний лікар, якісне обслуговування ❤️
Катерина
Миколаїв, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була у лікаря-гінеколога Куриляк Т.М. мені сподобалося її ставлення і її кваліфікація. Мене зустріла в приймальні адміністратор Каламурза М.В. вона привітна вона зустріла бистро кваліфікаційно організувала прийом до лікаря. Вона Марина Василівна добра чуйна і привітна. Я задоволена клінікою і персоналом. І дай Боже їм здоровʼя.
Олена
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Наш пріоритет — це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашими фахівцями та залишилися задоволені візитом до клініки. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у лікаря-гінеколога Войхевич А.А. Отримала приємні враження: досвідченість і професіоналізм лікаря, доступність, інформативність, щире спілкування, корисні поради та рекомендації. Щиро вдячна за турботу!
Валентина
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Войхевич Анастасії Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Вальковській М.Г. за професійність та уважність до пацієнтів! Дуже хвилювалася, коли йшла до неї на прийом перший раз. Але з перших хвилин спілкування, я заспокоїлася та зрозуміла, що все не так погано! Також дуже мʼяко провела осмото на кріслі. Лікарка призначила препарати, враховуючи всі інші фізіологічні проблеми зі здоровʼям; все комплексно дослідила й призначила адекватне лікування! Дякую лікарці та ОН Клінік!
Тетяна
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити дуже позитивний відгук про лікаря-гінеколога Вальковську Марію Григорівну, дуже приємна, позитивна, обережна, відповідальна і грамотна, і що найважливіше, не призначає абищо, а конкретно і по суті.
Ірина
Миколаїв, 22.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Вальковською Марією Григоріївною. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар
Олена
Миколаїв, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.