0 800 30 11 77
В клініці була вперше. Залишилась задоволеною лікарями Шульга Т.О. та Вальковська М.Г. Лікарі дуже ввічливі, приємно з ними спілкуватися. Відчувається, що люди на своєму місці. Бажаю їм здоровʼя і успіхів у праці.
Тетяна
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
27.08.23 я була на прийомі у лікаря Вальковської Марії Григорівни. Мені сподобалось відношення до мене як до пацієнта: спокійна обстановка, дуже уважний лікар, все пояснює дуже добре, зрозуміло. Не жалкую, що вибрала цього лікаря та «ОН Клінік».
Анжеліка
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжеліко. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась лікарка Вальковська. Була перший раз у гінеколога, вона заспокоїла мене і зробила все дуже безболісно. Була дуже привітна та ввічлива.
Дар'я
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар гінеколог Вальковська Марія Григорівна дуже компетентний уважний лікар. Дякую за прийом
Ольга
Миколаїв, 25.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю-гінекологу Вальковська Марина за кваліфіковану консультацію, уважність та доброзичливість до пацієнту.
Вікторія
Миколаїв, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Вальковській Марії Григоріївні. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Андрієнко Є.В., порадила донька. Їхала заради неї більше сотні кілометрів , і не дарма. Дуже професійна лікарка. Ніяких зайвих процедур, рекомендації по факту. Дуже уважна. Рекомендую!
Таміла
Миколаїв, 03.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таміло. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Андрієнко Катерини Володимирівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку гінекологу Андрієнко Катерині Володимирівні, це лікарка від бога, я така людина, що мені важко знайти лікаря, а вона з першої хвилини нашого спілкування, привернула до себе, добра, приємна та ввічлива, до речі, вона мені робила операцію та вела мене після неї, сподіваюся, що й вагітність мою (незабаром) вестиме вона, спасибі вам велике, у вас золоті руки😊🤗.
Світлана
Миколаїв, 02.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Андрієнко Катерини Володимирівни. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Вальковської Марії Григорівни. Найкраща в своїй справі, компетентний спеціаліст, охайно виконує роботу, від такого прийому одне задоволення! Дякую!!!
Наталія
Миколаїв, 30.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Вальковської Марії Григоріївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше була на прийомі у Вальковської М. Г. Залишилися приємні враження: приємна в спілкуванні і уважна. А найбільше сподобалось і здивувало, що нічого зайвого не призначила: ні зайвих обстежень, ні зайвих препаратів (я мала попередній досвід, коли відвідуєш гінеколога, то чомусь виходиш звідти з купою направлень на обстеження та вказівкою, де саме їх робити, а також з переліком препаратів для лікування з вказівкою, в якій саме аптеці їх купувати). Сьогодні День медичного працівника. Хотілося б побажати Марії Григоріївні успіхів у роботі і вдячних пацієнтів!
Юлія
Миколаїв, 27.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Вальковської Марії Григорівни, залишилась дуже задоволена
Тетяна
Миколаїв, 24.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Вальковській Марії Григоріївні. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Незадоволена лікарем, прийшла на прийом просто профілактичний в результаті, пішла з проблемами. Лікар не коректно описала діагноз який на її думку можна ставити без аналізів, ще і був жахливий дискомфорт після прийому.
Олена
Миколаїв, 22.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами проведено розбір ситуації за Вашим зверненням. На жаль, не можемо з Вами зв'язатись телефоном. Для отримання зворотньої інформації просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій рік народження 1950, тобто 73 роки, це не до того, що я знаю (стикалася, працювала) обслуговування медичне в ранні роки, 1970, 1980, 1990 і т. д. Уперше звернулася до Вашого центру. Я зачарована, я ошелешена роботою співробітників. Грамотно, чітко, ввічливо. Я вдячна лікарю Вальковській М.Г., а також середньому мед. персоналу та їхнім помічникам. Пацієнтів називають на ім'я по батькові! Чистота! Дякую всім!
Тетяна
Миколаїв, 12.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та висловили подяку нашому персоналу й особисто лікарю Вальковській Марії Григоріївні. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.