Logo
0 800 30 11 77
Нещодавно була на прийомі у Вальковської Марії Григоріївни, і залишилась дуже задоволеною!!) Дуже приємний лікар, все спитає, розповість, заспокоє. Всі процеси прийому робить з обережністю, акуратно, і безболісно)) Все пройшло так легко і дбайливо, що залишились тількі приємні враження)) Однозначно рекоменду даного спеціаліста ! Велике дякую за таке ставлення до пацієнтів )))
Катерина
Миколаїв, 28.02.2024
Оцінка:
Хочу подякувати гінекологу Розборській Оксані Миколаївні. Дуже висококваліфікований лікар і просто приємна людина! От коли скажеш, що людина на своєму місці! Велике дякую!
Тетяна
Миколаїв, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Разборської Оксани Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу залишити відгук від щирого серця, про чудову лікарку- гінеколога Марію Григоріївну. У неї прийом проходе настільки легко, з такою добротою , з розумінням що наступні походи до неї лише в радісь. Завжди все розкаже, які є проблеми, як і чим лікувати розпише, розгляне всі аналізи . І заспокоє😇 Оглядає дуже обережно, все на вищому рівні. Дякую за Вашу роботу, дуже рада що саме Марія Григоріївна мій лікар, що одного разу я її знайшла і тепер тільки з нею . Всім рекомендую!!!!
Адріана
Миколаїв, 28.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Адріано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Цілком згодні з Вами, що однією зі складових якісної медичної допомоги є комфорт у спілкуванні з лікарем. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Вальковська супер.
Антоніна
Миколаїв, 18.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Разборської О.М. дуже чуйний, грамотний лікар. Відповіла на всі запитання професійно. Дуже дякую за увагу і професіоналізм. Лікаря рекомендую. Далі буду лікуватися і проходити обстеження у неї.
Світлана
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Разборської Оксани Миколаївни та особливо відзначили чуйне ставлення і увагу до пацієнта. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахлива лікарка і таке ж ставлення до хворих. Згодна з кимось, хто писав про етику - її немає. Тикати мені, паралельно спілкуючись зі своєю напарницею про особисте життя. Прописати купу аналізів і лікування ВПЛ. З яких пір ВПЛ взагалі лікується не сертифікованими препаратами по 1000 грн за ампулу??? На запитання "чому мені гірше від протизаплідних" відповідь "ну приходьте знову на консультацію". Щоб до вас ходити - треба мати: купу непотрібних грошей, часу, нервів і небажання вилікуватися. Завдяки Оксані - я ніколи більше не відвідаю вашу клініку і всім знайомим скажу обходити 10 дорогою.
Ольга
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. У своїй професійній діяльності лікар керується відповідними протоколами та стандартами МОЗ України з надання лікувально-діагностичної допомоги. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час візиту до лікаря. Служба контролю якості завжди готова до конструктивного діалогу у разі виникнення будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. По факту виникнення ситуації просимо відразу звертатись за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), оскільки складно відновити хід подій, коли з моменту візиту до лікаря сплинуло часу понад рік. Бажаємо міцного здоров'я і на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Разборська Оксана Миколаївна, дуже дякую за ввічливе і професійне спілкування. Чуйна людина і професіонал свого діла. Дякую Вам велике. Було приємно сьогодні з вами познайомитися. Одразу побачила проблему і професійно підійшла до її рішення.
Олена
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Разборської Оксани Миколаївни. Ми раді, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з фахівцем та результатом звернення. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Вальковської М.Г. Було дуже приємно та комфортно. Залишилися приємні відчуття.
Ірина
Миколаїв, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до фахівця високого рівня, на мій погляд, Вальковської Марії. Приємно було просто від того, яке ставлення до пацієнта має лікарка. З повагою та розумінням поставилася до прохання щоб мій чоловік був поряд під час огляду. Отримала, доречі , дуже кваліфіковану допомогу. Ліки призначені і поради дуже допомогли. Дякую величезне.
Ганна
Миколаїв, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Вальковської М. Г., залишилась дуже задоволена. Лікар дуже делікатна та уважна. Ніяких неприємних відчуттів чи дискомфорту не було. Все чітко і по справі. Клініка в цілому також залишила приємні відчуття
Альона
Миколаїв, 17.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Щиро вдячні за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Вікторія
Миколаїв, 10.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у гінеколога Вальковської М. Г. Лікар дуже чуйна і уважна. Прийом сподобався. Дуже рада, що у нас в місті є такі клініки, як ОН Клінік, і такі чудові лікарі.
Юлія
Миколаїв, 29.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.