Logo
0 800 30 11 77
Сьогодні були на прийомі дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової О.З. дуже приємний розуміючий та чуйний лікар. Все розклала по поличках стосовно хвороби та лікування мого сина. Дуже сподобався лікар дитині, це дуже рідко буває.
Лілія
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Гомберг Марина Валентинівна сподобалася. Спокійна, ввічлива. Все пояснила.
Юлія
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гомберг Марини Валентинівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалося обслуговування, детальне обстеження, компетентність дитячого ЛОРа
Світлана
Миколаїв, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на УЗД у лікаря Мрук В.П. дуже ввічливий та уважний, добре пояснив та дав рекомендації.Дуже задоволені відвідуванням цього лікаря.
Катерина
Миколаїв, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро вдячні за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Мрука Володимира Петровича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар УЗД Мрук В.П. дуже приємний і чемний, все розповів в зрозумілій для нас «мові», всі терміни, все розʼяснив. Дякую Вам:)
Вікторія
Миколаїв, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мрука Володимира Петровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже кваліфіковані спеціалісти
Лариса
Миколаїв, 04.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінний офтомолог Килимович Ганна Володимирівна, все пояснила, уважно оглянула, призначила рецепт на лікування, і виписала рекомендації, спасибі за якісний огляд з боку лікаря.
Віктор
Миколаїв, 01.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Килимович Анни Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день Хочу висловити подяку колективу в Миколаєві🙏. Допомогли знайти час і записатися нас із донькою (5 місяців) на вакцинацію препаратом Ротарикс у зручний для нас час🌸
Мавродієва Надія
Миколаїв, 09.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
На жаль, лікар-педіатр Овчаренко Н.С. не компетентно поставилась до прийому дитини. Клініка чудова, всією сім’єю перевіряємось тільки у вас, але, коли довелось змінити педіатра, то не думала, що все настільки жахливо. Прошу перевірити лікаря і те, як він веде прийом, адже за 5 хвилин подивитись на дитину, з яких 3 хвилини на повчання стосовно ведення медичної книжки. При тому не міряючи зріс і вагу дитину, лише коли я самостійно сказала, що може ви це зробите, лікар погодилась
Людмила
Миколаїв, 23.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. На жаль, нам не вдалось зв'язатись з Вами в телефонному режимі та надати зворотний зв'язок - абонент не відповідає на дзвінки. Зазначаємо, що об'єм наданої медичної послуги залежить від мети візиту до лікаря. Для отримання більш детальної інформації просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Большое спасибо доктору Кулиниченко Ю.В. за прекрасное обслуживание и высокий профессионализм.
Лев
Миколаїв, 22.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Леве. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Куліченко Юлії В'ячеславівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була з сином на прийомі у лікаря Макарової Марʼяни Йосипівни. Лікар професійний, дуже приємна в спілкуванні. Також хочу відзначити адміністратора Марину Василівну. Дуже уважна і привітна дівчина.
Юлія
Миколаїв, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу наших фахівців. Приємно знати, що Вам сподобалася консультація нашого лікаря Макарової Мар'яни Йосипівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіли записатися на прийом, дзвонили разів 5-6 ніхто трубку не знімав І найцікавіше ніхто навіть не зволив передзвонити, супер підхід до своїх пацієнтів/клієнтів!
Дар'я
Миколаїв, 21.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий кожен пацієнт. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Перепрошуємо за ситуацію. Детальна інформація була Вам повідомлена телефоном. Дякуємо за розуміння. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Дитяче відділення в Миколаєві
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб - Нд: 8:30 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.