Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-хірургів у Харкові

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ярмак Євгену Івановичу за проведену моїй мамі операцію (холецистоектомію), за професіоналізм, чуйність, людяність, за Ваші золоті руки! Дай бог Вам здоров'я і благополуччя.
Оксана
Харків, 07.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я прийшла до лікаря із підшкірними новоутвореннями на руці. Мені порекомендували їх видалити, і я погодилась. Операція пройшла максимально комфортно, швидко та злагоджено 👌🏻 дуже порадували охайні шви, відсутність больових відчуттів під час видалення, і те, що все швидко зажило. Окремо хочеться відмітити дбайливе та уважне ставлення до мене, як до пацієнта. Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за його професіоналізм. Я отримала максимально позитивний досвід. Більше не відкладатиму похід до лікаря, бо впевнена що в Он Клінік все буде зроблено на вищому рівні.
Єлизавета Лисенко
Харків, 15.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Кочеровському Олександру Ігоревичу. Уважний до деталей, приємне спілкування. Був на зв'язку увесь час післяопераційного періоду.
Сергій
Харків, 10.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У січні 2024 року робила операцію у лікаря Олександра Кочеровського. Дуже чуйне відношення. Отримала кваліфіковану допомогу. Дуже дякую за роботу .
Кобець
Харків, 07.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую велике, Олександре Ігоровичу! Мені видалили липому. Швидко, безболісно, максимально комфортно! Шов такий , що його на лобі навіть і не видно! Бажаю успіхів! Чудовий спеціаліст! Рекомендую!
Олена
Харків, 01.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Кочеровському Олександру Ігоровичу. 25.12.23 видалили атерому голови. Все пройшло без проблем і ускладнень. Прийміть мою величезну подяку за Вашу працю!!!
Марія
Харків, 11.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кочеровський А.І. Ходила до нього тричі, золоті руки, лікар від Бога. Дуже задоволена. Велике спасибі Олександр Ігорович.
Михайлова НІна
Харків, 07.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Так склалося, що довелося мені потрапити до рук хірурга Кочеровського О.І, у цій клініці. Виникла необхідність робити операцію. З самого початку вся діагностика і всі аналізи робилися на дуже високому рівні. Умови знаходження у стаціонарі були майже як у гарному готелі. Саму операцію було зроблено дуже якісно і відношення всього персоналу до мене було дуже чемним. Післяопераційна реабілітація теж виконувалася дуже якісно. Дякую лікарю особисто і всьому медичному персоналу за високий ступінь професіоналізму і гарному відношенні до пацієнта. З повагою і ще раз дякую.
Ігор
Харків, 26.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Щиро дякуємо Вам за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівця. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сердечно вдячна лікарю хірургу Єрмаку Євгену Івановичу за професійно проведену операцію, за добре і небайдуже ставлення, за чуйність. Дуже задоволена проведеною операцією з видалення жовчного міхура. А також медперсоналу, медсестрам, з якими була впродовж післяопераційного лікування, а саме - Каріна, Олена, Наталя, Настя. З повагою і вдячністю!
Ніна
Харків, 25.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу наших фахівців. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Кочеровському та його помічниці! Консультація, лікування, увага - все було на найвищому рівні! 1000% рекомендую!
Артем
Харків, 23.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку нашим фахівцям та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати хірургу Кочеровському Олександру Ігоровичу. Лікар із величезним талантом, упевненістю і покликанням. Лікували грижу, операція пройшла дуже добре. Коли лежав у стаціонарі, зіткнувся з дуже ввічливим поводженням і комфортними умовами з боку персоналу. В операційній працював прекрасний колектив, особлива подяка за професіоналізм анастезіологу Радченку Ярославу Анатолійовичу. Он Клінік - ви найкращі!
Олександр
Харків, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу наших фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити велику подяку лікарю Ярмак Євгенію Івановичу за проведену мені операцію, за професіоналізм, чуйність, людяність, за гарне ставлення до пацінтів. Дякую!!!
Володимир
Харків, 24.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.