Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-хірургів у Харкові

Велике спасибі хірургу Олександру Ігоровичу! Я залишився дуже задоволений роботою лікаря, який провів операцію на грижу. Професіоналізм, увага до деталей і турбота про пацієнта на вищому рівні. Операція пройшла гладко, а відновлення пройшло швидше, ніж я очікував. Завдяки його досвіду і теплому ставленню я відчував себе в надійних руках з першої хвилини. Дуже рекомендую цього лікаря всім, хто шукає висококваліфікованого фахівця! P.S Відмінний професійний колектив у клініці! Персонал був дуже доброзичливим і уважним до моїх потреб протягом усього мого візиту. Усі медсестри й адміністратори були готові допомогти й відповісти на будь-які запитання. Рівень сервісу на висоті, і це зробило моє лікування набагато комфортнішим і впевненішим. Велике спасибі всьому персоналу за їхній професіоналізм і турботу!
Халин Олег
Харків, 23.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та виказали подяку на адресу наших фахівців. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Півтора роки тому в мене була операція по видаленню пупкової грижі в лікаря Селезньова. До операції в мене ніколи нічого не боліло, не турбувало, окрім естетичного вигляду. Після операції два місяця я ходила з "шариком" над пупком, лікар сказав, що все гаразд. Але минуло півтора року, а в мене залишились ущільнення під шкірою, і пупок став твердий. І все це болить і тягне!! Я навіть не можу нормально сидіти, бо починає боліти живіт! Якість мого життя погіршилась в рази, хоча повинно було бути навпаки! І це мені тепер все життя страждати?? Це просто жах!!!
Ольга
Харків, 22.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам важливо розібратися у кожному зверненні від наших реальних пацієнтів. Ми завжди йдемо назустріч пацієнту та готові допомогти у вирішенні будь-яких питань стосовно якості обслуговування та надання послуг у наших клініках. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнтам. Наш пріоритет — це якісне надання медичних послуг. Ми раді, що надана Вам у телефонному режимі інформацію стосовного звернення була прийнята. Сподіваємось на продовження співробітництва. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Кочеровському О.І. за його професіоналізм, уважність, відповідальність, за безболісні перев'язки)) Дякую, лікарю, Ви найкращий хірург! Також хочу подякувати всім співробітникам клініки, особливо дівчаткам на рецепції. Рекомендую. І сама буду ходити саме сюди.
Оксана
Харків, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приблизно місяць назад потрапила до Он-клінік на проспекті Героїв Харкова 257 з гострим болем та «видавленим прищиком» на підборідді , що виявився карбункулом 😳 Хочу подякувати долі, що потрапила до лікаря-хірурга Олександра Кочеровського та подякувати Олександра за якісне лікування та чуйність. Під час прийому лікар обстежив вражене місце та сказав, що необхідне маленьке оперативне втручання, хоч я і була готова до такого, але страшно неймовірно. Коли я вже була готова, лікар розпочав, коментуючи кожну свою дію. Все виявилось зовсім не страшно, як мені здавалося. Наступного дня та ще двічі я приходила на перевʼязку, лікар також коментував свої дії та робив все обережно і максимально не боляче (без знеболювального). Під час останнього мого візиту на перевʼязку лікар дав рекомендації для подальшого лікування вдома, все було чітко та зрозуміло. Зараз минув вже місяць, все загоїлось, лишився маленький шрамик, про котрий, лікар мене також попередив. Дякую!
Анна
Харків, 27.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Для нас важливо знати, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе відмінно на рецепшені. Була на консультації у пластичного хірурга. Спеціаліст Лісіцин Руслан Григорович дійсно найкращій спеціаліст, пояснив усі ризики та очікуваний період реабілітації, відповів на всі мої запитання. Але через мій вік ризикувати не рекомендував. Все одно дякую.
Наталія
Харків, 27.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Лисицина Руслана Григоровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Свій відгук про клініку робив українською мовою,а зараз він російською... Після декількох візитів до клініки нарешті отримав адекватний опис своїх колін та висновок іншого лікаря. А тепер увага,питання: а чому одразу не зробити нормальний опис та висновок,не витрачати час та нерви пацієнта ?
В'ячеславе
Харків, 23.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, В'ячеславе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що мову сайту обирає сам користувач, на сайті є кнопка вибору мови. В даному випадку обидва описи є коректними і несуть одне і те ж сенсове навантаження. Завжди готові допомогти, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся 11.05.24 р на КТ дослідження ДВОХ колінних суглобів, ПРАВОГО і ЛІВОГО!!! З опису лікаря Кім В.І., дослівно" Кістково- деструктивні та травматичні зміни не виявлені. Субкортікально поодинокі дегенеративні кісти до 2 мм" Діагностичний висновок: КТ- ознаки двобічного гонартрозу I-II ст. Я робив КТ діагностику ОБОХ ніг ( лівої та правої), такий висновок що в мене мононога. І мене намагаються переконати що це все що може відповісти данний лікар....Не очікував такого відношення в відомій мережі центрів.Ноги моєї більше там не буде,ні правої ні лівої)))
В'ячеслав
Харків, 21.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, В'ячеславе. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірено інформацію по діагностичному дослідженню і зазначаємо, що опис зроблено коректно на підставі наявних характерних ознак. Клінічний діагноз встановлюється лікуючим лікарем на підставі результатів всіх додаткових досліджень і об'єктивного огляду пацієнта. Завжи готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно довелось скористатися послугами клініки OnClinic для вправлення пупкової грижі. Хочу висловити щиру подяку всьому персоналу та особливо хірургу Кочеровському Олександру Ігоровичу. З перших хвилин зустрічі з лікарем, я відчув його доброзичливість та професіоналізм. Олександр Ігорович відповідав на всі мої запитання і налаштовував на позитивний настрій, не даючи мені переживати. Організація процесу була на найвищому рівні. Все було чітко сплановано і організовано. Операція проходила в клініці на Молочній, 48, де всі умови просто чудові. Палата була сучасною, зручним ліжком з механікою на пульті, ідеальними умовами для відновлення. Персонал викликається по кнопці і реагує миттєво. Підготовка до операції, включаючи наркоз, пройшла бездоганно. Сам процес операції пройшов добре, без ускладнень. Відходження від наркозу пройшло легше, ніж я очікував. Болі були мінімальні, і я приймав знеболювальне лише двічі після операції. Вже наступного дня ввечері я почував себе набагато краще. Дякую OnClinic за високий рівень обслуговування, професіоналізм і людяність. Рекомендую цю клініку всім, хто потребує медичної допомоги!
Євген
Харків, 21.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за вибір нашої клініки та змістовний позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування та якістю сервісу. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі необхідності. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У мене діагностували золотий стафілокок. Щоразу коли мені видаляли фурункул все відбувалося на найвищому рівні і професійно, дякую велике Хірургу Просолу
Михайло
Харків, 13.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайле. Дякуємо, що поділились своєю думкою про звернення до нашої клініки і спеціаліста. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка Олександру Ігоровичу (видалив стегнову грижу моєму татові). лікар-професіонал своєї справи, уважний до деталей. також залишилися задоволені вибором клініки.
Марина
Харків, 12.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за вибір нашої клініки і зворотній зв'язок. Нам важливо знати, що пацієнт отримав медичну допомогу в повному обсязі і задоволений результатом. Завжди готові допомогти у разі необхідності всім хто цього потребує. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю Ярмак Євгену Івановичу за проведену моїй мамі операцію (холецистоектомію), за професіоналізм, чуйність, людяність, за Ваші золоті руки! Дай бог Вам здоров'я і благополуччя.
Оксана
Харків, 07.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я прийшла до лікаря із підшкірними новоутвореннями на руці. Мені порекомендували їх видалити, і я погодилась. Операція пройшла максимально комфортно, швидко та злагоджено 👌🏻 дуже порадували охайні шви, відсутність больових відчуттів під час видалення, і те, що все швидко зажило. Окремо хочеться відмітити дбайливе та уважне ставлення до мене, як до пацієнта. Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за його професіоналізм. Я отримала максимально позитивний досвід. Більше не відкладатиму похід до лікаря, бо впевнена що в Он Клінік все буде зроблено на вищому рівні.
Єлизавета Лисенко
Харків, 15.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги хірурга в Харкові

Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Пластична хірургія

Усунення косметичних дефектів, а також деформацій тканин і органів.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.