Logo
0 800 30 11 77
Була у лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Компетентний лікарь. Провела огляд,зібрала анамнез. На прийомі мені все сподобалось.
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я багато років і вся моя сім'я спостерігаємося у Катерини Олександрівни і точно можу сказати, що більш грамотного, душевного лікаря-невропатолога вам не знайти. Все пояснює, лікування завжди щадне, і, напевно, тому що в лікарі я впевнена - завжди працює!!! Відмінний лікар і хороша людина, дуже рекомендую
Олена
Дніпро, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Катерині Олександрівни! За допомогу, мене мучив біль у шиї, який потім перейшов в плече, та онеміння лівої руки (біль тривав близько неділі). З лікування Катерини Олександрівни, всі ці болі пройшли за пару днів. Велике дякую 💝
Валерія
Дніпро, 17.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що наш лікар Забудська Катерина Олександрівна допомогла Вам подолати проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу залишити відгук про лікаря-невролога Дзевицька К.О. Лікарка не провела жодного огляду на прийомі, з моїх слів про погане почуття, призначила препарати від епілепсії та направила мене на ЕЕГ. За це я сплатила 550грн. Потім я мала з результатами обстеження повернутися за коректировкою дозування та знов сплатити 550грн. Я розумію, що можуть бути різні методи лікування і можливо цей лікар вважає свій метод ефективним, але вже вдома я вияснила що один з препаратів призначених мені, не призначають жінками репродуктивного віку, в майбутньому я планую вагітність, чому лікарка не попередила мене про це. Я звернулася до вашої клініки, щоб якраз не стикатися з такими лікарями, бути впевненою що мені нададуть якісні послуги. Я витратила свій час та гроші не отримавши ні огляду, ні належного лікування і тепер маю шукати більш компетентного невролога.
Юлія
Дніпро, 21.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар рекомендує пацієнту варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Корекція терапії проводиться лікарем у процесі обстеження та лікування пацієнта відповідно до об'єктивних клінічних даних та динамічних змін у стані здоров'я. Кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася до Катерини Олександрівни випадково , так як запис до інших лікарів розписаний на місяць в перед. Мені потрібно було якомога швидше консультація лікаря. Мене мучили головні болі та дуже крутилася голова , я не розуміла що зі мною робиться . Перед цим я лікувалася у інших невропатологів а результата на краще не було. Прийшла я на консультацію і дуже переживала , бо у мене вже був відчай що мені нічого не допомагало. Після бесіди з Катериною Олександрівною я заспокоїлася що не все так критично як я собі вже придумала. Це жінка з великої літери , спокійна , добра , дуже вихована , без корони на голові як зараз люблять лікарі себе вести . Виписала мені назначення , пропила я його 14 днів як вона написала . Одразу сказала пені результат буде через 7-10 днів. Що можу сказать результат лікування є , мені стало набагато краще . Пройшли головні болі та сильне запорочення голови. Тому я щиро рекомендую даного лікаря , як гарного спеціаліста , чуйного лікаря та щиру людину . Бажаю їй сил та терпіння , та щирих пацієнтів . Всим здоров'я та мирного неба .
Ольга
Дніпро, 29.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого фахівця. Зворушені Вашими теплими словами подяки. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Забудської Катерини Олександрівни Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Цінуємо Вашу думку. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на консультації у лікаря Коваленко О.Ю Дуже задоволений Проконсультувала на 5+
Олександр
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коваленко Ольги Юріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У грудні 2020 року я був на прийомі у невролога Басараб Надії Антонівни. Велике спасибі вам, Надія Антонівна, за лікувально-фізіологічний комплекс вправ у разі остеохондрозу! Цей комплекс вправ я роблю досі, щодня по 1-2 рази на день. Результат: ось уже 3 роки не було загострення. Ще раз: велике Вам спасибі! Ви чудовий лікар!
Валерій
Дніпро, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валерію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Басараб Надії Антонівни. Для нас є цінним те, що завдяки рекомендаціям нашого фахівця Вам вдалося отримати позитивний результат лікування та вирішити проблему зі здоров'ям. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Невролог Коваленко Ольга Юрьевна, Головченко Владимир Иванович. Прийом у цих лікарів пройшов дуже добре, питання які цікавили - лікарі в повному обсязі пояснили.Враження дуже пріємні.
Галина
Дніпро, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Коваленко Ольги Юріївни та Головченка Володимира Івановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую неврологу Забудській Катерині Олександрівні за сучасні методи лікування , які допомагають у відновленні здоров'я.
Маргарита
Дніпро, 25.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Забудської Катерини Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сервіс клініки просто жахливий! Абсолютно незручний запис, кошмарний сайт. Постійно помилки при записі, плутають онлайн чи оффлайн консультація. Внесення оплати теж вкрай незручно. На пацієнта відводиться дуже мало часу, і лікар вимушений спішити, неможливо спокійно задати всі питання. Лікар Басараб Надія Антонівна дуже професійна, вдячна їй. Але сама клініка та сервіс дуже-дуже поганий! Сподіваюсь клієнтоорієнтованість у вас колись зміниться, бо це дуже сильно відштовхує і вбиває бажання йти в вашу клініку!
Анна
Дніпро, 29.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Ми завжди реагуємо на звернення наших реальних пацієнтів та постійно працюємо над вдосконаленням якості сервісу. За Вашим зверненням нами було проведено позачергове тестування роботи сайту, всі опції працюють коректно. Перепрошуємо за дискомфорт. У разі виникнення будь-яких технічних питань, пов'язаних з роботою сайту, завжди можна звернутися до операторів цілодобового контактного центру. Ми намагаємося йти назустріч нашим пацієнтам та оперативно допомагати у вирішенні кожної конкретної ситуації. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже раджу невролога Басараб Н.А., чітко та дієво лікує, уважна та приємна у спілкуванні. Персонал доволі привітний, а от з сайтом постійно якісь проблеми виникають, дуже важко оплатити онлайн-консультацію (неможливо обрати саме свою дату візиту, обираєш вільний час, а при оплаті послуги пише, що він вже зайнятий і так постійно).
Валерія
Дніпро, 22.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування та спілкуванням з нашим лікарем Басараб Надією Антонівною. Зазначаємо, що ми завжди реагуємо на звернення наших реальних пацієнтів та постійно працюємо над вдосконаленням якості сервісу. За Вашим зверненням нами було проведено позачергове тестування роботи сайту, всі опції працюють коректно. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую неврологу Коваленко Ользі Юріівні за професіоналізм, терпіння, увагу до пацієнта. Позбавила від больового синдрому, який виснажував протягом п’яти діб. Та повернула здатність нормально мислити. Медичному закладу дякую, що працює у неділю та має зручну парковку.
Інга
Дніпро, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інго. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова. Зворушені Вашою високою оцінкою професіоналізму та особистих якостей нашого лікаря. Нам приємно, що Коваленко Ольга Юріївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви почуваєтесь краще. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги невролога в Дніпрі

Консультація лікарів в «ОН Клінік Дніпро»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Отоларингологія

Діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів. Видалення сторонніх предметів і сірчаних пробок.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.