0 800 30 11 77
Дякую неврологу Коваленко Ользі Юріівні за професіоналізм, терпіння, увагу до пацієнта. Позбавила від больового синдрому, який виснажував протягом п’яти діб. Та повернула здатність нормально мислити. Медичному закладу дякую, що працює у неділю та має зручну парковку.
Інга
Дніпро, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інго. Щиро вдячні за позитивний відгук та теплі слова. Зворушені Вашою високою оцінкою професіоналізму та особистих якостей нашого лікаря. Нам приємно, що Коваленко Ольга Юріївна допомогла вирішити проблему зі здоров'ям і Ви почуваєтесь краще. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Коваленко Ольга Юріївна мені дуже сподобалася. Швидко встановила діагноз, призначила адекватне лікування. Усі ліки, які вона призначила — доступні і є в наших аптеках. Всім рекомендую!
Юлія
Дніпро, 28.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні за позитивний відгук та щирі слова подяки лікарю. Приємно знати, що лікар Вам сподобався і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Попав на прийом до Коваленко Ольги Юріївни. Час, який виділено на прийом, вона відпрацювала. Діагноз підлягає сумніву. Та ліки, що виписала, ВІДСУТНІ в аптеках міста. Аналогів не запропонувала. Ще раз записуватися на прийом та платити чималі гроші, щоб з'ясувати чим лікуватися??? Це просто непорядність з її боку!!!
Артем
Дніпро, 07.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артем. Дякуємо за Ваше звернення. На жаль, не змогли з Вами зв'язатись телефоном — абонент недоступний. Для отримання зворотнього зв'язку за зверненням можна телефонувати в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), або на контактний центр 0800213467 (цілодобово). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер, персонал дуже привітний всі позитивні та готові відповісти на будь-які питання. Лікарі найкращі та уважні до всіх дрібниць.
Олександр
Дніпро, 13.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Вдячні Вам, що скористались послугами нашої клініки. Ми раді знати, що візити були комфортними і Ви залишились задоволеним обслуговуванням. Бажаємо доброго здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочемо подякувати від усієї нашої родини прекрасному доктору-невропатологу Басараб Надії Антонівні за високий рівень професіоналізму та дуже душевне ставлення до пацієнтів!!! Призначене чоловікові лікування дає свої позитивні результати (і це після важкої травми голови та інсульту). Я також задоволена своїм візитом до лікаря. Призначені обстеження були всі у справі, без зайвих витрат, Надія Антонівна хвилюється за своїх пацієнтів, пам'ятає їхні історії. У самій клініці все на високому рівні, сучасно, затишно, без черг. Рекомендуємо!
Людмила
Дніпро, 26.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Наші спеціалісти завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Потужна матеріально-технічна база нашої Мережі сприяє ефективному лікувально-діагностичному процесу. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Була на прийомі у лікаря Басараб Надії Антонівни - невролога. Приємний лікар, чуйна, ввічлива, кваліфікована. При нагоді пораджу близьким звертатись до неї. Дуже вдячна за допомогу
Ірина
Дніпро, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігалася в лікаря майже рік, за цей час я дуже задоволена лікарем Басараб Н. А., яка дуже чітко розповідає і пояснює процес усього лікування. Взагалі я хворію з 2007 р., але на даний час я дуже задоволена лікуванням. Бажаю їй довгих років життя і усім, хто потребує лікування, буду рекомендувать звернутися до такого лікаря.
Олександра
Дніпро, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Комфорт пацієнтів один з головних пріоритетів наших медцентрів. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала лікаря-невропатолога Коваленко О.Ю. Дуже співчутливо жінка з професійним підходом до пацієнта. Мені дуже сподобалася консультація. Буду і далі продовжувати у неї лікування. Так само була на прийомі у гінеколога Паливода Л.В. це мій лікуючий лікар. Вже близько року у неї є помітний і лікуюся. Дуже рекомендую. Вона відповідає своєму статусу.
Ольга
Дніпро, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про наш медцентрі. Згідні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кращий лікар!
Віолетта
Дніпро, 20.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віолетта. Дякуємо за високу оцінку роботи нашого фахівця. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я прийшла після травми голови з сильними головними болями і різкими стрибками тиску до невролога Басараб Надії Антонівні. Перше враження дуже позитивна і світла людина, подальша бесіда ще й підтвердила високу кваліфікацію лікаря, уважність до пацієнта. Призначене лікування за 2 тижні стабілізувало тиск і прибрало головний біль. Я буду рекомендувати Басараб Н.А. всім своїм родичам і друзям. Клініка дуже сучасна, персонал доброзичливий, усміхнений, позитивний, йдеш з хорошим настроєм.
Лілія
Дніпро, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лілія. Спасибі за інформативний відгук. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Басараб Н.А. Ви змогли знайти рішення проблем, які викликали занепокоєння. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для потенційних пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я не можу зв'язатися з неврологом через те, що лікарь призначила мені крапельниці та уколи, а через тиждень сказала з'явитися і я хотів записатися через гарячу лінію, але оператор мені сказав, що на 10 днів вже зайнято. Тоді я попросив оператора, що б він зв'язався з неврологом і щоб він попросив її мені передзвонити та в підсумку мені вже два дні оператори гарячої лінії обіцяють зв'язатися з неврологом і тиша .... Якщо неможливо потрапити на прийом до лікаря з дуже важливого питання і зв'язатися по телефону з нею, то гріш ціна такій клініці, я заплатив більше 300 гривень за прийом лікаря в 15 хвилин, а потім тебе забувають просто і кидають тебе на сваволю зі своєю хворобою, я дуже не задоволений роботою ОН Клінік, в інших приватних клініках я без проблем міг зв'язатися з будь-яким лікарем, а тут бардак і байдужість до пацієнтів клініки!
Олександр
Дніпро, 15.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександр. На жаль, з боку Служби контролю якості ми не змогли зв'язатися з Вами в телефонному режимі, абонент не відповідає на дзвінки. Також багаторазові спроби зв'язатися з Вами з боку операторів контактного центру для вирішення запиту по з'єднанню з лікарем також були не успішні. З нашого боку технічних проблем не спостерігається, не можемо встановити з якої причини з боку абонента немає відповіді або дзвінки не доходять абоненту. Ми завжди оперативно реагуємо на запити пацієнтів і індивідуально підходимо до вирішення питань. Сподіваємося, що телефонна розмова з лікарем допомогла вирішити Ваше питання. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шукала довго хорошого лікаря, який би мені допоміг. Вашою клінікою і доктором Басараб Н.А. дуже задоволена. Доводилося звертатися на гарячу лінію. Там теж привітні люди працюють. Мені все подобається. Лікування дає результати. Обстеження пройшла швидко в приємній обстановці. Загалом ви працюєте на всі 12 балів. Спасибі вам.
Олена
Дніпро, 15.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Наші фахівці завжди знаходять індивідуальний підхід до кожної ситуації. Великою підмогою для роботи лікарів є потужна матеріально-технічна база клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.