Logo
0 800 30 11 77
Велмке спасибі лікарю Яблонській, яка встановила правильний діагноз на відміну від клінік Беладент та Ренесанс (бездарі та крахобори).Лікар Яблонська ,високої кваліфікації лікар, людяна, проста людина хоч і має красиву природну вродливість. Допомогла не тільки з першого разу мені, а і моїм багатьом знайомим і друзям яким я радила звернутись до цієї клініки.Пишу це простим людям і від душі.
Лілія
Біла Церква, 29.03.2024
Оцінка:
...
Ірина
Біла Церква, 21.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після візиту до дерматолога Скакун Т.М. залишились тільки негативні емоції. По перше прийняла не вчасно , хоча була незайнята , розходжувала по клініці (якщо її так можна назвати ). На прийомі поставила приблизний діагноз, назначила цілу купу аналізів різних та УЗІ але відразу назначила лікування на 9 тис гривень. Коли дізналась , що я по страховці звернулась , почала розказувати , що страхова їй нічого не платить і вимагала , щоб я туди подзвонила і їй передала трубку. Навіщо ??? Я не зрозуміла . Зішкріб зі шкіри взяли , я звичайно заплатила за це власними коштами , але збрехали по термінах готовності аналізів , сказала що це буде через два тижні. Я в той же день звернулася до іншого дерматолога і здала той же аналіз , там термін готовності 2 дні. Крім того ніякої конфіденційності , все обговорюється на рецепції , двері відкриваються навстежень , коли я стою в одній білизні. Хамовита , невихована , некомпетентна лікарка. Прочитала відгуки , на жаль вже після відвідування , скільки негативу і до цих пір її там тримають.
Ірина
Біла Церква, 17.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Перш за все, метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. На первинному прийомі лікар проводить профільний огляд, збір анамнезу захворювання та життя. За висновком консультації фахівець надає рекомендації щодо подальшої тактики обстеження та лікування відповідно до стану здоров'я пацієнта на момент звернення. Також ми перевірили відповідність терміну виконання лабораторних досліджень та підтверджуємо коректність наданої інформації. Безумовно, взаєморозуміння лікаря й пацієнта є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Проте, сподобався або ні лікар — відчуття доволі суб'єктивне. Перепрошуємо, якщо під час спілкування Ви відчули дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Надзвичайно приємно було пройти курс лікування у Тетяни Миколаївни - професійного лікаря-дерматолога, яка є дуже уважною, терпеливою і водночас висококваліфікованим спеціалістом, який детально розписує найнеобхідніші препарати для ефективного лікування. Мій діагноз потребує часу, але я впевнена, що це саме той лікар, який допоможе мені позбутися цього недугу. Щиро дякую Тетяні Миколаївні за її працю.
Людмила Володимирівна
Біла Церква, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лікаря-дерматолога Скакун Т.М.. Робили видалення на обличчі, все акуратно, безболісно, швидко. Зустріли дівчата на рецепшені чудово, провели на прийом вчасно. Всім задоволена, рекомендую!
Ірина Володимирівна
Біла Церква, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря Скакун Т.М.. Є зміни за невеликий час лікування. Обличчя значно покращилось. Завжди підбирала правильне лікування. Допомагала навіть коли я була за кордоном.
Тетяна Олегівна
Біла Церква, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Олегівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати всьому колективу ОН Клінік за доброзичливе відношення,вчасний прийом та ефективне лікування. Особлива подяка Скакун Тетяні Миколаївні за правильно поставлений діагнос та ефективне лікування. Хочу побачити процвітання та благодатних клієнтів.
Любов
Біла Церква, 04.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що наш лікар Скакун Тетяна Миколаївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже сподобалося: вартість послуг, лікарі, привітні дівчата на рецепції Проходив лікування у Лікарів: Скакун Т. М Бакшеєв А. О Буду звертатися ще, всім рекомендую
Назар Леонідович
Біла Церква, 02.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Назаре Леонідовичу. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря дерматолога Скакун Тетяни Миколаївна зі своєю проблемою, результатом лікування задоволена. Лікар професіонал своєі справи. Персонал дуже уважний та чуйний.Рекомендую клініку Он Клінік Біла Церква.
Рокицька Наталія
Біла Церква, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рекомендую ОН Клінік
Тетяна
Біла Церква, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уже давно обслуговуюсь в клініці в різних спеціалістів ‚ зокрема в дерматолога Тетяни Миколаївни‚гастоентеролога Ольги Ярославівна ‚ проктолога Дуже вдячна лікарям за чуйність ‚ професіоналізм та доброту і готовність допомагати Дякую
Галина
Біла Церква, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви особливо відзначили професіоналізм наших лікарів Скакун Тетяни Миколаївни та Давидянц Ольги Ярославівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у дерматолога Скакун Т.М. Професіонал своєї справи, конструктивно та оперативно назначила лікування та направила на відповідні аналізи. Відвідуванням задоволений.
Євген
Біла Церква, 06.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.