Відгук від Лідія 18.11.2020

Центр "ДокторПРО" рекомендую кожному, кому потрібна медична допомога, адже тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які уважні та що найголовніше - справжні спеціалісти. Особисто я рекомендую лікаря Пархоменко С.І та Веретеніну Ю.В, до яких зверталася особисто. Результатом лікування та їх роботою задоволена. Окрему подяку висловлюю Пархоменко С.І за професіоналізм і безболісно проведену операцію! За поради і увагу дуже вдячна!
Лідія
Кропивницький, 18.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасне медичне обладнання. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархоменко Сергій Іванович

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки