Відгук від Олександр 29.07.2020

Проходив лікування геморою у лікар Пархоменка С.І. Я дуже радий, що проходив лікування саме в нього, адже віс рекомендації та відгуки на сайті – правдиві. Коли спеціаліст на своєму місті, як то кажуть, який справді переживає за результат і працює на нього. «Доктор Про» дякую за те, що ВИ робите! Сергію Івановичу Пархоменко многії літа!
Олександр
Кропивницький, 29.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Пархоменка Сергія Івановича. Сучасні малоінвазивні методики лікування, що застосовують спеціалісти нашої клініки, допомагають позбутися проктологічних проблем без хірургічного втручання, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархоменко Сергій Іванович

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки