Відгук від Артем 15.05.2020

Ми жевемо в сучасному світі… Сучасні інновації, сучасні технології, методи навчання, а в клініці Доктор Про, сучасні методи лікування. Без відриву від звичних справ, від дому, роботи, вдома легше проходить лікування. Я хочу подякувати своєму лікарю Пархоменко С.І., мед.персоналу клініки. Лігування і апарат сургітрон – це сучасні методи, технології, за допомогою яких, мене вилікували. Щиро вдячний, рекомендую усім, у кого є проблеми і хто хоче вилікуватися!
Артем
Кропивницький, 15.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрый день, Артеме. Вдячні Вам за позитивний відгук. Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування. У Мережі медичних центрів "ДокторПРО" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без операцій та не змінюючи звичний спосіб життя. Сподіваємось, що Ваш відгук буде корисний усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархоменко Сергій Іванович

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки