Відгук від 293197 Юлія 01.04.2020

Лікар Пархоменко Сергій Іванович дуже делікатно підійшов до моєї проблеми. Назначив операцію та курс лікування. Вже через декілька днів я відчула полегшення. Постійні процедури, таблетки по рекомендуванню лікаря допомогли мені вирішити мою болючу проблему. Дуже дякую Сергію івановичу за добре ставлення, за розуміння моєї проблеми, та допомогу. Рекомендую! Лікар від Бога!
293197 Юлія
Кропивницький, 01.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Завдяки сучасним малоінвазивним методикам лікування у наших пацієнтів є можливість позбутися від неприємних проблем швидко, ефективно та без відриву від звичного ритму життя. Ми щиро раді, що під наглядом лікаря-проктолога Пархоменко Сергія Івановича, Ви позбулися делікатної проблеми та значно покращили якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархоменко Сергій Іванович

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки