Відгук від Ірина Т. 11.02.2020

Пройшла курс лікування у Пархоменка С.І. Діагноз поширений – геморой. У лікарнях завжди хочеться, щоб тебе зрозуміли і допомогли, а не розглядали як чергову скарбничку з викачування грошей. Та вже ж приємно, коли є місця, де про тебе піклуються. Я говорю за ДокторПро. Доступне розташування, приємні ціни, кваліфікований персонал. Тільки приємні враження залишилися після курсу лікування. Палець вгору! Рекомендую!
Ірина Т.
Кропивницький, 11.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Спеціаліст Пархоменко Сергій Іванович досконало володіє сучасними малоінвазивними методиками лікування, які допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах, без хірургічного втручання та в зручний для пацієнта час. Нам дуже приємно, що спеціалісти нашої клініки змогли виправдати Вашу довіру та Ви залишилися задоволені результатами лікування. Завжди готові допомогти усім пацієнтам, які скористуються Вашими рекомендаціями. Не забувайте про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархоменко Сергій Іванович

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки