0 800 30 11 77

Відгук від Наталья 17.10.2019

Про таку делікатну проблему, з якою довелося зіткнутися моєму чоловікові, навіть вдома незручно говорити, не те що йти в лікарню. Але нестерпний біль і постійні муки змушують шукати кваліфікованих фахівців, які зможуть допомогти і повернути до повноцінного життя без надокучливого дискомфорту. Вибір був не з легких: купа відгуків, порад, рекомендацій. Але я дякую Богові, що ми таки потрапили до лікаря із золотими руками та чуйним серцем Валентина Васильовича Потеряйка із клініки "Доктор Про". Він надає свої лікарські послуги із застосуванням новітніх технологій та на надсучасному медичному обладнанні. А його лікарський професіоналізм, людська чуйність, непідробна уважність та небайдужість буквально зцілюють, допомагаючи подолати страх та власне хворобу. Ми безмежно вдячні Валентину Васильовичу за надану допомогу, за те, що чоловік знову може жити, не відволікаючись на біль та дискомфорт! Бажаємо Вам, дорогий Лікарю, міцного здоров'я, благополуччя, вдячних пацієнтів та гідної оцінки вашої нелегкої праці!
Наталья
Кропивницький, 17.10.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за розгорнутий відгук на адресу нашого спеціалісту. Ми раді, що лікар Валентин Васильович Потеряйко зміг виправдати Вашу довіру. Діагностика та лікування в нашій Мережі проходить у комфортній атмосфері, з використанням сучасних малоінвазивних методів. Процедури проводять без госпіталізації, не потребують довготривалого періоду реабілітації та зміни звичного ритму життя. Запорукою здоров'я та гарного самопочуття є вчасне звернення до медичного закладу та регулярні профілактичні огляди. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Потеряйко Валентин Васильович

Я дуже вдячна лікареві Потеряйко Валентинові Васильовичу. Це дуже хороший лікар. Взагалі це сама хороша клініка і весь персонал. А лікареві велике дякую!!!
Надія , 12.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.