Відгук від Ірина 13.06.2018

Велике дякую медперсоналу клініки, за відношення і людяність. Я звернулася в клініку з запущеним гемороєм (15р), через 2,5 міс я почуваюся, як ніколи нічого і не було. Окреме Дякую лікарю Потєряйко В. В., за його професійність і терпіння, за золоті руки. Бажаю процвітання!!! Рекомендую Доктор Про, лігування безболісне, займає мінімум часу, а результат вражає. Чому раніше не звернулась, бо не знала, не місцева. Не соромтесь, в Доктор Про працюють професіонали!
Ірина
Кропивницький, 13.06.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино! Дякуємо Вам за приємні побажання, рекомендацію та інформативний відгук на адресу нашої клініки. Лікар-проктолог Потеряйко.Валентин Васильович дійсно професійний та кваліфікований лікар. Ми раді, що вам вдалося вирішити делікатну проблему. Проктологія – одна із провідних спеціалізацій нашої клініки, в якій вже напрацьовано колосальний досвід лікування. В Мережі медичних центрів «ОН Клінік» використовуються унікальні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без операцій, не змінюючи звичний спосіб життя та без болю. Рекомендуємо Вам не забувати про необхідність регулярних оглядів. Бажаємо Вам міцного здоров’я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Потеряйко Валентин Васильович

Хочу сказати спасибі дівчаткам з ресепшену, дуже уважні та чуйні. Дякуємо за консультацію та огляд дерматологу Обіход Л. В. Подяка Кравченку В. Ю. (кабінет УЗД) за огляд та підхід до моєї дитини. Подяка Потеряйко Л. В. та його асистентці (хірургія) за консультацію та безболісну процедуру видалення папіломи.
Наталія , 10.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки