0 800 30 11 77

Відгук від Alina 03.05.2021

Проходила лікування у гастроентеролога. Крім того, що прийом коштує шалених грошей, так сенсу від нього немає. Мені призначили два антибіотики одночасно!!! Хоча медосвіти не потрібно, щоб зрозуміти, що так робити не можна. Коли віддаєш такі величезні гроші, хочеться щоб дійсно тебе вилікували. Не рекомендую
Alina
Харків, 03.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, в медцентрах нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайса. Лікуючий лікар під час вибору лікувальної тактики керується відповідними нормативними документами та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант, виходячи з об'єктивних даних, клінічної картини і скарг пацієнта. У свою чергу, пацієнт має право вибору і на свій розсуд може погоджуватися чи ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Фролова Еліна Юріївна

Доктор Фролова - лікар на своєму місці. Дякую за правильний діагноз, т.к я пройшла багато лікарів і ніхто конкретно не допоміг, поки не потрапила на прийом до Еліни Юріївни. Дякую. Рекомендую звертатися до цього лікаря.
Чистяк Наталія Геогріївна , 13.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гастроентерологи в Черкасах

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.