Відгук Марина від 27.06.2026 про лікаря
Хочу подякувати Легенчук Юлію Василівну. Дуже хороший лікар. Чуйна,відкрита знає свою роботу на ура. До такого доктора хочеться ходити!
Марина
Біла Церква,
27.06.2026