Відгук Марія від 22.06.2026 про лікаря Дідіченко Юлія Олександрівна
Дякую лікарю Дідіченко Юлії Олександрівна за якісну консультацію та лікування, все чітко і доступно пояснила, я залишилась задоволена консультацією та результатом.
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна