Відгук Марина від 03.06.2026 про лікаря Чухрієнко Наталія Євгеніївна
Лікарка була привітна, все було професійно, на найвищому рівні, все сподобалося.
Лікар:
Чухрієнко Наталія Євгеніївна
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Марино. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Раді знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік