Відгук від Тетяна 29.12.2021

Я вже вкотре приходжу здавати аналізи і хочу подякувати за чуйність персоналу, високий клас обслуговування. Дякуємо великому всьому персоналу клініки, а також Катвицькій Д.І., вчора була на прийомі, залишилася задоволена увагою. З наступаючими святами весь колектив ОН Клінік. Всім міцного здоров'я!
Тетяна
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук та теплі слова. Нам важливо, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до "ОН Клінік Харків". Якісне медичне обслуговування у комфортних умовах – один із головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Катвицька Дар‘я Іванівна

Хочу висловити велику подяку лікареві Катвіцькій Дарії Іванівні, за високий рівень професіоналізму, позитивний настрій, терпіння та індивідуальний підхід! Лікувала ковид під її чуйним керівництвом, це було перше знайомство з клінікою! Завдяки цій прекрасній людині та чудовому лікарю, лікування пройшло тихо, спокійно, без форс мажорів та ускладнень! Думка про клініку в...
Ірина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки